Polecane posty

PaweLisowicz    64

Ale płyn jest w przewodach, bo z odpowietrznika leci płyn tylko praktycznie bez cisnienia.

PaweLisowicz    64
Napisano (edytowany)

Zrobiłem jak @asharot mówił i odpowietrzylem długa pompkę.  Krótka dalej miękka jak gąbka. Chyba pojadę po zestaw naprawczy, bo w sklepie paragonu mi nie wydał i z reklamacji nici. 

Edytowano przez PaweLisowicz

PaweLisowicz    64
Napisano (edytowany)

@Borekk17 @asharot Wstawiłem zestaw naprawczy do krótkiej pompki i nic dalej mięciutki pedał. Zamieniłem przewody na długiej pompce i od razu lewe koło jak żyleta. Czy to wina krótkiej pompki czy może wyrównywacz w ciula wali? 

Wiadomość z agroFakt.pl

MateuszTeam    3

Witam. Czy dobrze poskładam pompke w c-360 ? Kolejność na zdjeciach.. Tylko podpowiedzcie w którą stroną mają być gumki i te inne elementy??

1.jpg

2.jpg

PaweLisowicz    64
Napisano (edytowany)

Potrzebuję trochę informacji dotyczącej hamulców nowego typu.Jakiej firmy cylinderki (czeskie, chełmno) i szczęki (klejone komfort, zwykle chełmno)? Jaki rozmiar simmeringów i oringów? Czy te czerwone uszczelniacze (silikonowe) wytrzymają chociaż kilka lat? 

PaweLisowicz    64
Napisano (edytowany)

Czy trzeba spuszczać olej ze skrzyni przy wymiamie simmeringów? Potrzebuje tych informacji na cito. 

jackob1997    205
37 minut temu, PaweLisowicz napisał:

Czy trzeba spuszczać olej ze skrzyni przy wymiamie simmeringów? Potrzebuje tych informacji na cito. 

Lepiej spuścić 

PaweLisowicz    64

Widziałem, tylko gdzieś na olx znalazłem też zestaw tylko że tam są inne uszczelniacze i zgłupialem.

robert1226    174

To jak nie masz pewności to podjedź do sklepu z częściami o kup .

asharot    335

Najlepiej kup nowy siłownik bo na pewno ten stary jest zardzewiały w środku i wymiana uszczelniacza nic nic da.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

PaweLisowicz    64

Siłownik? Chyba chodzi Ci o półoś. Uszczelniacze muszę zamówić przez Internet bo u nas To same gówna po 2zl co są twardsze od tych starych. A że jestem w domu 6 dni w miesiącu to nie mam czasu na zabawy.

Wojtas501    0

Mam problem z hamulcami w c360, objawia się to tym że hamulce jak najbardziej działają poprawnie, ręczny też, alee... Przy cofaniu piszczą hamulce (tak mi się przynajmniej wydaje). Początkowo wydawało się że taśma gdzieś haczy, to daliśmy dystans na śrubie regulacyjnej, nie pomogło. Na chwilę obecną dekielki są zdemontowane i jak trzeba cofnąć, to pryska się smaru w sprayu na bęben i przechodzi. Ktoś spotkał się z tym, albo wie o co może chodzić? 

Alamo    1410

Jak przy cofaniu taśmy zaciska to odpuść aż przestanie,następnie na opuszczonym hamulcu oba cięgła do pociągnięcia,do momentu gdy pokasujesz po drodze luzy na dzwigniach.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez barteczkk
      Witam, mam problem z deutz fahr agrostar 6.61 A konkretnie hamulcami. Hamulce nie na przyczepy nie puszczają od razu po puszczeniu hamulca muszę czekać jakieś 7 sekund o ile nie więcej na odpuszczenie hamulców w przyczepie ciagnik odpuszcza od razu wina leży w ciągniku, bo inne traktory przy przyczepach działają normalnie zawory były zimą w regeneracji kompresor tak samo wcześniej też istniał ten problem. Jest to bardzo uciążliwe I nie da się jeździć z przyczepami czy ktoś wie o co chodzi ?
    • Przez włodek
      Cześć,
      Wczoraj wymieniłem obie pompy hamulcowe na nowe bo już praktycznie nie hamowały. Kupiłem podobno lepsze, czeskie. Hamulce odpowietrzyłem. Prawe koło to po stronie długiej pompy hamuje teraz pięknie. Lekko wciskam i od razu blokuje koło. Lewe nie hamuje praktycznie nic. Nie mam pojęcie co jest nie tak. Dziwne też jest że przy odpowietrzaniu, trzymam pedał na hamulcu, odkręcam odpowietrznik w prawym kole, pedał wpada w podłogę i płyn leci ta że aż wężyk wywala z odpowietrznika. Robię to samo na prawy kole i d*pa, nic. Pedał w ogóle nie wpada. Płyn ledwo co leci. Wygląda tak jakby ten prawy pedał trzymał. Jak je rozepnę i wcisnę lewy to coś tam sika. Nie wiem, czy może śruby co wchodzą w pompę są nie takie? Widać że tą właśnie przy lewym kole jakiś majster dorabiał z pręta gwintowanego. One są mniej więcej takiej samej długości. Może któraś powinna być dłuższa? Albo są jeszcze nie odpowietrzone. Sam nie wiem. Brak mi już pomysłów. Może być przyczyną walnięty czujnik stopu? Bo podczas odpowietrzania chyba mi się uszkodził bo cały czas świeci stop. Podpowiedzcie co jeszcze mogę sprawdzić. Może ja coś źle odpowietrzam?? Już nie wiem ...

Dodam jeszcze, nie wiem czy to ma znaczenie ale prawy pedał ma dość krótki skok natomiast lewy ten od tego koła co nie działa, wpada do samego końca.
    • Przez kubamruk11
      Mam taki problem że gdy wcisnę lewy pedał to od razu wpada on w podłogę i prawie ,że nie hamuje jeśli w ogóle można nazwać to hamowaniem. A prawy hamulec jak brzytwa od razu hamuje na lekkie dotknięcie. Co może być tego powodem?
    • Przez WaldemarOglozinski
      Witam
      Może ktoś wymieniał pompę w zetorze 7211, i wie krok po kroku jak to zrobić?
    • Przez MichaBonin
      Witam forumowiczów!
      Od niedawna jestem posiadaczem C-362 deluxe z 1985 r i ogólnie ciągnik jest naprawdę spoko. Jedynie brakuje mi układu hamulcowego do przyczep. Tzn jest sprężarka i odolejacz, ale jedynie jako układ do pompowania kół. Mam instrukcję i katalog części, ale tam nie ma nic na temat pneumatyki poza tym do pompowania kół. Ze zdjęć w internecie wnioskuję, że jest prawie taki sam układ jak w zwykłej c 360, ale w jaki sposób jest zawór połączony z pedałami w kabinie ?
      Czy byłby w stanie ktoś kto posiada c 362 zrobić zdjęcie mniej więcej jak to wygląda ? 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj