Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
C-360

arty    0
Napisano (edytowany)

Nie gniewajcie się ze z trochę innej marki ale hamulce podobne więc zapytam. Mam pompę hamulcową z syreny, długi czas nieużywane hamulce z jednego obwodu uciekł płyn... dolałem, ale jak naciskać hamulce nic się nie dzieje pompa nie pompuje na żadnym obwodzie, nie można odpowietrzyc, w zbiorniku widzę jakby płyn wracał do zbiornika po opuszczeniu pedału hamulca. Co z tym zrobić aby przywrócić hamulce?

Edytowano przez arty

Manius1988    0

Witam! Mam problem, polegający na tym że mam brak hamulców jeśli pedały są spięte, nie da się nawet ich wcisnąć "twardy", ale jeśli je rozepnę, to na pojedyncze koła hamuję idealnie :) Gdzie mogę szukać problemu?

Wiadomość z agroFakt.pl

dawid464    12

witam po wymianie pompki na nową mam problem nie pompuje płynu jak należy,ciągle jest mienki pedał a z odpowietrznika ledwie co leci co moze być tego przyczynną czy moze jest to coś związane z pedałem ?

pawelec1997    4

Jakiej firmy pompkę kupiłeś?ja się pokusiłem na jakąś chińską,to za żadne skarby nie mogłem odpowietrzyć tylko lekko z cylinderka pryskało,dopiero po wymianie pompki na Fragokov udało się odpowietrzyć.sprawdź jeszcze czy ten tłoczek w środku pompki chodzi.

dawid464    12

tez ją wymieniłem na nową bo przy przekładaniu pekła 

tez ją wymieniłem na nową bo przy przekładaniu pekła 

pawelec1997    4

Zobacz jaki masz luz na tych śrubach długich co wchodzą w pompki i zobacz czy cofa się całkiem do tyłu tłoczek pompki.

Tomasz78    321

Wkręć  te iglice od dzwigni pedału tak aby pompa cofała sie do końca  ,jesli pompa sie nie cofnie  to nici z odpowietrzenia ,

dawid464    12

tłoczek cofa się do konca i dalej nic skok jałowy również mały i dalej nie pompuje 

tłoczek cofa się do konca i dalej nic skok jałowy również mały i dalej nie pompuje 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys924
      witam... co może być przyczyna tego iż gdy c360 postoi parę dni to gdy go odpalam i wrzucę jaki kol wiek bieg do przodu i puszcze sprzęgło to lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe rwie do przodu i nie mogę ruszyć ,dopiero jak wrzucę wsteczny to koło sie odblokowuje? co jest tego powodem??
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez tomi81ggd
      witam ,czy moze ktos mi pomoc kupilem i zalozylem nowy czujnik stopu w c-360 i nacisnolem pedal hamulca i nowy czujnik pekl i olej wylecial .dwa nowe czujniki tak rozerwalo jaka jest przyczyna ,dodam ze dwa miesiace temu wymienilem nowe pompki hamulcowe.
    • Przez benyk123
      Witam!
      Mam pytanie czy da się przerobić hamulce w Ursusie C-360?
      Myślę nad tym aby wyrzucić wyrównywacz i przewody hamulcowe bezpośrednio połączyć do pompek hamulcowych
      Ogólnie mam problem jedno kolo bierze inne nie,wymieniłem wyrównywacz i dwa razy cylinderki oryginał czeskie,
      mam dość tych hamulców w mojej C-360.
      Mechanik mi znany długo zajmuję się remontami i mówił żeby wypierniczyć ten wyrównywacz.
      Czy da się wkręcić te przewody hamulcowe co idą do cylinderków w miejsce gdzie wkręca się czujnik stopu

Z góry dziękuję liczę na rady,
      dodam że mam dwie krótkie pompki, a przewody dałoby chyba radę wygiąć
    • Przez peter779
      Witam mam takie pytanie posiadam traktor sam z silnikiem andoria  i dyfrem ze stara razem z kolami. Miąłem problem z hamulcami ponieważ było trzeba 2 razy naciskać na pedla żeby cos zaczęło hamować   pompka jest z c360 , w zbiorniczku z plynem hamulcowym był jakiś dziwny płyn bo pachniał spirytusem wlałem nowy płyn dot 4 ale teraz niema wcale hamulca jaka może być przyczyna???