Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360

Wiadomość z agroFakt.pl

seweryn20    582

Krótka i długa chyba że chcesz wyrównywacz ciśnienia zakładać osobno.

seweryn20    582

Pod fotelem w 4011 jest rozdzielacz hamulców już zresztą niedostępny. 

Na linku podałeś wyrównywacz osobny a długa pompka ma go wbudowany.

patryk165    0

jeśli chce założyć rozdzielacz od 4011 to muszę dawać wyrównywacz ciśnienia 

ma to jakiś sens ?? 

asharot    176

Fragakov, tego szukaj.

Ja omijam cześci tej firmy z daleka, kilka razy się zawiodłem.

izydor6280    481

wszystko loteria, czeskie są tylko droższe, nie jest powiedziane że będą lepsze niż byle "chiczyk" ze średniej półki

jeśli chce założyć rozdzielacz od 4011 to muszę dawać wyrównywacz ciśnienia 

ma to jakiś sens ?? 

w jakim celu wyrównywacz do jednej pompki ?

seweryn20    582

Jeśli zostawiasz rozdzielacz to wystarczy założyć jedną pompkę.

Jeśli wyrzucasz rozdzielacz to musisz założyć długą z wyrównywaczem i krótką,  założyć dwa pedały. 

patryk165    0

wszystko loteria, czeskie są tylko droższe, nie jest powiedziane że będą lepsze niż byle "chiczyk" ze średniej półki

w jakim celu wyrównywacz do jednej pompki ?

własnie sie pytam bo niewiem 

mam c360 a da gra jest warta swieczki ? 

bears    28

Czeskie Fragokov zakładałem wiele razy, za każdym razem bez zarzutu. Zawsze zamawiałem prosto z hurtowni

mds212    151

U mnie podczas hamowania powietrze wylatuje przez zbiornik plynu idzie jakby od pompek, tzn ze mam zapowietrzone hamulce?

robert1226    42

Jak jedziesz to siedzisz w ciągniku to jak widzisz bąbelki .
Ale skoro hamujesz to chyba nie są zapowietrzone.

mds212    151

Hamuja,ale sprawdzalemz  2 osoba,podczas hamowania z pompek wezykiem wydoby sie powietrze pod cisnienem do zbiorniczka i wskutek tego plyn wychlapywany jest przez malutki otwor w nakretce

mds212    151

U mnie podczas hamowania podnosi sie poziom plynu w zbiorniczku,wyglada jakby z powietrze podczas hamowania lecialo wezykiem do gory, dodam ze hamulce sa brzytwa tylko jak sie hamuje to plyn w zbiorniczku leci do gory i i wylatuje przez ten malutki otwor w korku. Czu hamulce sa zapowietrzone czy moze ktoras pompka do wymiany?

Witam, przymierzam się do lekkiego remontu hamulców w C-4011 (nie na razie ale w najbliższym czasie i szukam potrzebnych informacji) otóż chciałem się zapytać (może zabrzmi to głupio) ale jaką pompkę założyć do C-4011 bo nigdzie nie mogę znaleźć dedykowanych do C-4011 i jakbym chciał założyć od C-360 to jaka długa czy krótka? i czy wymiana pompki oraz wyrównywacza ciśnienia może pomóc w odzyskaniu hamulca na drugim kole (hamulec na tym kole jest ale bardzo słaby i nie jest w stanie zatrzymać samego ciągnika) chciałem nie raz odpowietrzyć tam cylinderek ale się zapiekł  i nie chcę przesadzić aby czasami czegoś nie ułamać (bo dostanie się do cylinderków wymaga dużo pracy jak wiadomo) I jeżeli zacznę majsterkować przy hamulcach to wiadomo że płyn muszę spuścić i tu chciałem się zapytać czy po zalaniu go płynem nie przeszkodzi mi to że tego jednego cylinderka nie mogę odpowietrzyć i czy to może oddziaływać na hamulce w drugim kole? przepraszam za może i głupie pytania ale to będzie mój pierwszy remont wu kładzie hamulcowym. Pozdrawiam.

izydor6280    481

pompka krótka

jeśli cylinderek leje czy jest zapieczony to pomoże tylko wymiana

TheEnd    4

Ja brałem Chełmno i nie narzekam, tyle że ja hamulca za wiele nie używam :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys924
      witam... co może być przyczyna tego iż gdy c360 postoi parę dni to gdy go odpalam i wrzucę jaki kol wiek bieg do przodu i puszcze sprzęgło to lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe rwie do przodu i nie mogę ruszyć ,dopiero jak wrzucę wsteczny to koło sie odblokowuje? co jest tego powodem??
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez tomi81ggd
      witam ,czy moze ktos mi pomoc kupilem i zalozylem nowy czujnik stopu w c-360 i nacisnolem pedal hamulca i nowy czujnik pekl i olej wylecial .dwa nowe czujniki tak rozerwalo jaka jest przyczyna ,dodam ze dwa miesiace temu wymienilem nowe pompki hamulcowe.
    • Przez benyk123
      Witam!
      Mam pytanie czy da się przerobić hamulce w Ursusie C-360?
      Myślę nad tym aby wyrzucić wyrównywacz i przewody hamulcowe bezpośrednio połączyć do pompek hamulcowych
      Ogólnie mam problem jedno kolo bierze inne nie,wymieniłem wyrównywacz i dwa razy cylinderki oryginał czeskie,
      mam dość tych hamulców w mojej C-360.
      Mechanik mi znany długo zajmuję się remontami i mówił żeby wypierniczyć ten wyrównywacz.
      Czy da się wkręcić te przewody hamulcowe co idą do cylinderków w miejsce gdzie wkręca się czujnik stopu

Z góry dziękuję liczę na rady,
      dodam że mam dwie krótkie pompki, a przewody dałoby chyba radę wygiąć
    • Przez peter779
      Witam mam takie pytanie posiadam traktor sam z silnikiem andoria  i dyfrem ze stara razem z kolami. Miąłem problem z hamulcami ponieważ było trzeba 2 razy naciskać na pedla żeby cos zaczęło hamować   pompka jest z c360 , w zbiorniczku z plynem hamulcowym był jakiś dziwny płyn bo pachniał spirytusem wlałem nowy płyn dot 4 ale teraz niema wcale hamulca jaka może być przyczyna???