Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
Misiaul    16

Mam problem ponieważ przez odolejacz wyrzuca mi dużo oleju. Sprężarka pobiera dużo oleju. Czyli sprężarka do remontu ? A jak spuścic olej z odolejacza?

seweryn20    586

Z boku obudowy odolejacza w kształcie lejka, tego kielicha musi byś śrubka z motylkiem. Nią trzeba popuścić i olej wyciśnie sprężone powietrze. A sprężarka do remontu.

Wiadomość z agroFakt.pl

mtracz    71

W odolejaczu u dołu pod kontem do kieliszka powinna być wkręcona śrubka, wykręcasz i spuszczasz. Możesz także odkręcić cały kieliszek i zajrzeć, przemyć zawartość.

Misiaul    16

A długo jest rozebrac tą sprężarkę ? I ile zajmie wymienic te pierścienie. I jeszcze trzeba coś ustawiac czy tylko wyjąc sprężarkę wymienic pierścienie założyc i git ?

gucik131    7

odkręcić 4 nakrętki na 13 kluczyk zdjąć głowicę, zdjąć cylinder i złożyć to co się rozebrało, p.s możliwe, że jeszcze będzie cylinder do wymiany, jak ma duży "próg"

mtracz    71

Godzina czasu i po pracy. Jak by byla ladna pogoda to bys przy nim poleżał przez resztę dnia.

Najlepiej rozbierz, ocenisz co się zurzyło i do sklepu żeby dwa razy nie jechać.

Misiaul    16

Chciałem dopisac że mam drugą sprężarkę i właśnie ją rozkręciłem. Środek wydaje się jak nowy. Cylinder ładny bez żadnego progu.

Odkręciłem to co zaznaczyłem na czerwono a chcąc dostac się do pierścieni to muszę odkręcic to co zanzaczyłem na niebiesko. Tak ?? OOdkręciłem te śrubki co zaznaczyłem na niebiesko ale tak łatwo nie chciało zejśc więc dałem sobie spokój. I właśnie nie wiem jakie są tam pierścienie dobre czy trzeba wymieniac.

Tu macie link do zdjęcia

http://www.bankfotek.pl/view/1411331

rolniku360    69

głowica będzie dobra cylinder chyba nie pasuje co do pierścieni do chyba z 10 zł kosztują więc nie wiem po co chcesz kompinować chyba że masz 3p to cała sprężarkę zmień na tą z zdjęcia i po klopocie

rolniku360    69

no to odkręć całą tą starą sprężarę i przykręć tą przecież to banalne idealnie ona będzie pasowała na otwory jak to ta z fotki

mtracz    71

No właśnie mam 3P.

Wypadało o tym wspomnieć na początku.

Misiaul    16

Dobrze mój błąd. Zawsze pisze na końcu o jaki ciągnik chodzi. A tak nawiasem mówiąc można było zajrzec do mojej galerii.

Kruszek    0

Witam, moze orientujecie sie jaki jest koszt zrobienia hamulcow w c360?

Hamulce po prostu nie działają, wcale ich nie ma :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To znaczy czego brak? pompek, przwodów... mocowania pompek, bębnów tłoczków i szczęk też?

Może po prostu same pompki masz do wymiany lub nie ma płynu hamulcowego. Zobacz do sklepów internetowych.

Edytowano przez KRISTOFORn

heniek47150    1

Robiłem w zeszłym roku koszt to około 500-600 zł bez pneumatycznych wymieniłem wszystko simeringi w moście to podstawa nowe bębny i cała reszta nawet przewody pompki oczywiście czeskie fragokov tak samo cylinderki.Tylko przy c-360 odpowietrzanie troche trwa trzeba uzbroić sie w cierpliwość :)

Tomasz78    337

Dlaczego długo trzeba powoli wciskać pedały hamulca żeby płyn sie nie spienił :)

asharot    176

Odpowietrzanie nie jest tak uciążliwe tylko firma FRAGOKOV ostatnio się bardzo zepsuła.

heniek47150    1

Jak by niebyło ale jak odpowietrzałem to z pół godziny mi zeszło to nie jest samochód w c-360 jednak są większe cylinderki. Co do FRAGOKOV mam od roku i żadnych problemów przegląd przeszły wzorowo niewiem czy ktoś robi lepsze jakościowo

Edytowano przez heniek47150
cytowanie poprzedniego posta

UrsusFan1222    23

Odpowietrzanie nie jest tak uciążliwe tylko firma FRAGOKOV ostatnio się bardzo zepsuła.

To w takim razie jakiej firmy produkty polecasz? bo na chwilę obecną nie ma chyba nic lepszego na rynku. Mam na myśli pompki i cylinderki.

asharot    176

Sam do tej pory polecałem tą firmę ale ostatnio kupiłem długą pompkę i wogóle nie zaciągała płynu,wymieniłem w sklepie na drugą też FRAGAKOV i to samo!

Po ostrej wymianie zdań ze sprzedawcą który powiedział że nie umiem odpowietrzać hamulców wymieniłem na jakąś bez nazwy i hamulce na dwóch kołach odpowietrzyłem w ciągu nie całych 10minut a nie jak ktoś napisał wcześniej 30minut.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez krzys924
      witam... co może być przyczyna tego iż gdy c360 postoi parę dni to gdy go odpalam i wrzucę jaki kol wiek bieg do przodu i puszcze sprzęgło to lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe rwie do przodu i nie mogę ruszyć ,dopiero jak wrzucę wsteczny to koło sie odblokowuje? co jest tego powodem??
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez tomi81ggd
      witam ,czy moze ktos mi pomoc kupilem i zalozylem nowy czujnik stopu w c-360 i nacisnolem pedal hamulca i nowy czujnik pekl i olej wylecial .dwa nowe czujniki tak rozerwalo jaka jest przyczyna ,dodam ze dwa miesiace temu wymienilem nowe pompki hamulcowe.
    • Przez benyk123
      Witam!
      Mam pytanie czy da się przerobić hamulce w Ursusie C-360?
      Myślę nad tym aby wyrzucić wyrównywacz i przewody hamulcowe bezpośrednio połączyć do pompek hamulcowych
      Ogólnie mam problem jedno kolo bierze inne nie,wymieniłem wyrównywacz i dwa razy cylinderki oryginał czeskie,
      mam dość tych hamulców w mojej C-360.
      Mechanik mi znany długo zajmuję się remontami i mówił żeby wypierniczyć ten wyrównywacz.
      Czy da się wkręcić te przewody hamulcowe co idą do cylinderków w miejsce gdzie wkręca się czujnik stopu

Z góry dziękuję liczę na rady,
      dodam że mam dwie krótkie pompki, a przewody dałoby chyba radę wygiąć
    • Przez peter779
      Witam mam takie pytanie posiadam traktor sam z silnikiem andoria  i dyfrem ze stara razem z kolami. Miąłem problem z hamulcami ponieważ było trzeba 2 razy naciskać na pedla żeby cos zaczęło hamować   pompka jest z c360 , w zbiorniczku z plynem hamulcowym był jakiś dziwny płyn bo pachniał spirytusem wlałem nowy płyn dot 4 ale teraz niema wcale hamulca jaka może być przyczyna???