Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c-360
ursusek3p    0

Kurcze szkoda no ale jak sie bedą lały to lepiej kupić nowe .

No to dzięki koledzy za pomoc ;)

asharot a ile te pompki o których mówisz będą kosztowały ?

A jeszcze jedno pytanie jeżeli 2 lata nie były używane cylinderki bo miałem hamulec reczny podłączony pod pedał i tak hamowałem to cylinderki bedą jeszcze dobre czy trzeba już je wymienić ? Kurde wolałbym od was usłyszeć że bedą dobre bo tyle rozbierania . :lol:

Scarface    2

Pompa hamulcowa długa czeska 72 zl pompka krótka czeska 46 zl cylinderek czeski 45 szczeki hamulcowe kpl 2x przeciwbieżna 2x współbieżna 115 bęben hamulcowy 140 (uszczelniacze , simeringi)

ja u siebie zakładałem pompki czeskie i cylinderki czeskie i szczeki uszczelniacze + bęben dałem do przetoczenia bo nie był styrany wszystko pięknie działa

Edytowano przez Scarface

Wiadomość z agroFakt.pl

mar56cin    6

A jeszcze jedno pytanie jeżeli 2 lata nie były używane cylinderki bo miałem hamulec reczny podłączony pod pedał i tak hamowałem to cylinderki bedą jeszcze dobre czy trzeba już je wymienić ? Kurde wolałbym od was usłyszeć że bedą dobre bo tyle rozbierania . :lol:

Jezeli miałes układ z cilinderkami odłaczony, a wszystko było zalane w płynie to napewno bedzą działac, jezeli naraz hamowałes tasmami i szczekami, to napewno któres hamowało predzej i pewnie były to szczeki... odłacz reczny i podłacz wszystko tak jak powinno byc przy pedale hamulca... jezeli bedą działac(hamowac) to fajnie ale sprawdz czy nie bedzie ubywac płynu w zbiorniczku, jak bedzie to cylinderki do wymiany. oczywiscie jesli gdzies w złaczach przy pompie płyn nie ucieka.

pozdr

asharot    188

Pompki Fragokov są jakieś 15zł droższe od powszechnie dostępnych.Nie mylić z czeską które się zacierają.

Oryginalna Fragokov ma mieć trwałe oznaczenie na odlewie.

IMG_3544.jpg

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Danger    1

Kupiłem własnie polecaną pomkę fregokov długą i mam problem.

Nie można odpowietrzyć hamulców na prawym kole,wogóle nie ciągnie płynu nawet przy otwartym odpowietrzniku,co zrobić?

Danger    1

Cylinder jest dobry na 100% bo hamulce były brzytwa tylko pompka ciekła.

Pompka wogóle nie pobiera płynu ze zbiornika,nawet przy odkręcąnym przy pompce przewodzie hamulcowym co idzie do cylinderka.

Piotr1216    1146

A rurki do pompki nie są zapchane albo wężyk od zbiorniczka nie szczelny lub rurki do cylinderków od pompki zobacz :)

MarcinNH    42

lewe koło przestało mi hamować wymieniłem cylinderek bo okazało się że ciekł, teraz dalej nie hamuje nie moge go odpowietrzyć troche tam hamuje ale nie na szlag jak prawe, raz już było nawet nawet to odpowietrzyłem jeszcze raz i sie zepsuło na nowo

www.youtube.com/user/MarcinAdamczyk12 Zapraszam na super filmy :)

Piotr1216    1146

lewe koło przestało mi hamować wymieniłem cylinderek bo okazało się że ciekł, teraz dalej nie hamuje nie moge go odpowietrzyć troche tam hamuje ale nie na szlag jak prawe, raz już było nawet nawet to odpowietrzyłem jeszcze raz i sie zepsuło na nowo

Jak pedał twardy to może płynem okładziny zalałeś jak odpowietrzałeś :)

MarcinNH    42

to nie to bo odpowietrzałem go z wężykiem i mi do butelki leciało

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to nie to bo odpowietrzałem go z wężykiem i mi do butelki leciało

pompka chamulcowa poszła wymień i problem z glowy.

MarcinNH    42

pompa działa mam tylko jedną a prawy hamuje

jarekmaz    0

jak masz c360 to powinieneś mieć orginalnie dwie pompki bez tej małej nie będziesz miał lewego hamulca muszą być dwie

asharot    188

To zależy też jak odpowietrzasz.

Jak tyle razy odpowietrzałeś i nie założyłeś wężyka na odpowietrznik tylko lał się płyn do bębna i po szczekach to nie oczekuj wiele po hamulcach.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

MarcinNH    42

Bo to jest C4011 z przodem od 60, i jest tylko jedna pompka, pisałem że odpowietrzałem z wężykiem, olej tam nigdzie nie idzie bo wczoraj były " na chwile " 2 hamulce (brzytwa). Teraz hamuje ale słabo, prawe koło dalej brzytwa

locke    291

Cylinderek może nie chodzi dobrze...

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

MarcinNH    42

pisałem że nowy cylinderek dałem, jechałem dziś sprzedać owies i w trasie, nie wiem jak, sie naprawiło, jak wcisne hamulec lekko to prawe na szlag lewe lekko wcisne mocno to oba na szlag

seweryn20    728

Bo takie hamulce ma 4011. Brzytwy. W 60-ce to spowalniacze sprawiające przeważnie tylko problemy.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

sybiuszek24    3

Witam.Może wie ktoś z Was dlaczego mi płyn chamulcowy ucieka i nigdzie go nie widać co najlepsze,ciągnik stał teraz jakieś 3 tyg i też uciekł płyn dodam że wcześniej wymieniałem cylinderek jak ktoś wie proszę o pomoc :unsure:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kompletniezielony
      Witam. Ostatnio zapowietrzylem hamulce w c 360 przypadkiem długa historia. Ale w końcu udało się je zrobić i pedał jest twardy tylko jak chce zahamować tylko lewym albo tylko prawym kołem to nic się nie dzieje, dodam że jak normalnie hamuje to też łapie po chwili a nie odrazu ale to być może przez to że trochę płynu poleciało podczas odpowietrzania na początku, ale głównie mam pytanie czego nie chce hamować na pojedyńcze koła. Szukam w internecie ale nie mogę znaleźć nic na ten temat.
    • Przez krzys924
      witam... co może być przyczyna tego iż gdy c360 postoi parę dni to gdy go odpalam i wrzucę jaki kol wiek bieg do przodu i puszcze sprzęgło to lewe tylne koło stoi w miejscu a prawe rwie do przodu i nie mogę ruszyć ,dopiero jak wrzucę wsteczny to koło sie odblokowuje? co jest tego powodem??
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez tomi81ggd
      witam ,czy moze ktos mi pomoc kupilem i zalozylem nowy czujnik stopu w c-360 i nacisnolem pedal hamulca i nowy czujnik pekl i olej wylecial .dwa nowe czujniki tak rozerwalo jaka jest przyczyna ,dodam ze dwa miesiace temu wymienilem nowe pompki hamulcowe.
    • Przez benyk123
      Witam!
      Mam pytanie czy da się przerobić hamulce w Ursusie C-360?
      Myślę nad tym aby wyrzucić wyrównywacz i przewody hamulcowe bezpośrednio połączyć do pompek hamulcowych
      Ogólnie mam problem jedno kolo bierze inne nie,wymieniłem wyrównywacz i dwa razy cylinderki oryginał czeskie,
      mam dość tych hamulców w mojej C-360.
      Mechanik mi znany długo zajmuję się remontami i mówił żeby wypierniczyć ten wyrównywacz.
      Czy da się wkręcić te przewody hamulcowe co idą do cylinderków w miejsce gdzie wkręca się czujnik stopu

Z góry dziękuję liczę na rady,
      dodam że mam dwie krótkie pompki, a przewody dałoby chyba radę wygiąć