Polecane posty

mar56cin    8

Kurcze szkoda no ale jak sie bedą lały to lepiej kupić nowe .

No to dzięki koledzy za pomoc ;)

 

asharot a ile te pompki o których mówisz będą kosztowały ?

 

A jeszcze jedno pytanie jeżeli 2 lata nie były używane cylinderki bo miałem hamulec reczny podłączony pod pedał i tak hamowałem to cylinderki bedą jeszcze dobre czy trzeba już je wymienić ? Kurde wolałbym od was usłyszeć że bedą dobre bo tyle rozbierania . :lol:

 

Jezeli miałes układ z cilinderkami odłaczony, a wszystko było zalane w płynie to napewno bedzą działac, jezeli naraz hamowałes tasmami i szczekami, to napewno któres hamowało predzej i pewnie były to szczeki... odłacz reczny i podłacz wszystko tak jak powinno byc przy pedale hamulca... jezeli bedą działac(hamowac) to fajnie ale sprawdz czy nie bedzie ubywac płynu w zbiorniczku, jak bedzie to cylinderki do wymiany. oczywiscie jesli gdzies w złaczach przy pompie płyn nie ucieka.

pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Kurcze szkoda no ale jak sie bedą lały to lepiej kupić nowe .

No to dzięki koledzy za pomoc ;)

 

asharot a ile te pompki o których mówisz będą kosztowały ?

 

A jeszcze jedno pytanie jeżeli 2 lata nie były używane cylinderki bo miałem hamulec reczny podłączony pod pedał i tak hamowałem to cylinderki bedą jeszcze dobre czy trzeba już je wymienić ? Kurde wolałbym od was usłyszeć że bedą dobre bo tyle rozbierania . :lol:

Pompki Fragokov są jakieś 15zł droższe od powszechnie dostępnych.Nie mylić z czeską które się zacierają.

Oryginalna Fragokov ma mieć trwałe oznaczenie na odlewie.

 

IMG_3544.jpg


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danger    1

Kupiłem własnie polecaną pomkę fregokov długą i mam problem.

Nie można odpowietrzyć hamulców na prawym kole,wogóle nie ciągnie płynu nawet przy otwartym odpowietrzniku,co zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Danger    1

Cylinder jest dobry na 100% bo hamulce były brzytwa tylko pompka ciekła.

Pompka wogóle nie pobiera płynu ze zbiornika,nawet przy odkręcąnym przy pompce przewodzie hamulcowym co idzie do cylinderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

A rurki do pompki nie są zapchane albo wężyk od zbiorniczka nie szczelny lub rurki do cylinderków od pompki zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

lewe koło przestało mi hamować wymieniłem cylinderek bo okazało się że ciekł, teraz dalej nie hamuje nie moge go odpowietrzyć troche tam hamuje ale nie na szlag jak prawe, raz już było nawet nawet to odpowietrzyłem jeszcze raz i sie zepsuło na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr1216    1217

lewe koło przestało mi hamować wymieniłem cylinderek bo okazało się że ciekł, teraz dalej nie hamuje nie moge go odpowietrzyć troche tam hamuje ale nie na szlag jak prawe, raz już było nawet nawet to odpowietrzyłem jeszcze raz i sie zepsuło na nowo

Jak pedał twardy to może płynem okładziny zalałeś jak odpowietrzałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

to nie to bo odpowietrzałem go z wężykiem i mi do butelki leciało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

to nie to bo odpowietrzałem go z wężykiem i mi do butelki leciało

 

pompka chamulcowa poszła wymień i problem z glowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pompa działa mam tylko jedną a prawy hamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekmaz    0

jak masz c360 to powinieneś mieć orginalnie dwie pompki bez tej małej nie będziesz miał lewego hamulca muszą być dwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

To zależy też jak odpowietrzasz.

Jak tyle razy odpowietrzałeś i nie założyłeś wężyka na odpowietrznik tylko lał się płyn do bębna i po szczekach to nie oczekuj wiele po hamulcach.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bo to jest C4011 z przodem od 60, i jest tylko jedna pompka, pisałem że odpowietrzałem z wężykiem, olej tam nigdzie nie idzie bo wczoraj były " na chwile " 2 hamulce (brzytwa). Teraz hamuje ale słabo, prawe koło dalej brzytwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Cylinderek może nie chodzi dobrze...


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

pisałem że nowy cylinderek dałem, jechałem dziś sprzedać owies i w trasie, nie wiem jak, sie naprawiło, jak wcisne hamulec lekko to prawe na szlag lewe lekko wcisne mocno to oba na szlag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Bo takie hamulce ma 4011. Brzytwy. W 60-ce to spowalniacze sprawiające przeważnie tylko problemy.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sybiuszek24    21

Witam.Może wie ktoś z Was dlaczego mi płyn chamulcowy ucieka i nigdzie go nie widać co najlepsze,ciągnik stał teraz jakieś 3 tyg i też uciekł płyn dodam że wcześniej wymieniałem cylinderek jak ktoś wie proszę o pomoc :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Jak nie widać to cieknie cylinderkiem.

Do obudowy zwolnicy potrafi wlecieć ponad litr płynu dopiero będą widoczne wycieki na zewnątrz.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko robie wlasnie hamulce w 60 i poradzcie mi jakie kupic czesci bo ponoc zetorowskie sa wieksze i nie pasuja a ja chce kupic cos co bedzie sluzyc dluzej. pompy slyszalem ze Fragov a reszte???? poradzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Urek3P   
Gość Urek3P

Mam ten sam problem ze lewy niehamuje a prawy hamuje ale jakos sie jezdzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj