Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
sbchp250    0

Przyczepy to ten cagnik nigdy nie widzial :P Robi w 1,5h sadzie B)

Ja zasadniczo jestem z miasta i za miastem mam farme.. ale lubie cos tam zawsze wymodzic...

 

Ciagnik spala na rok ok 80-100l ropy... i zasadniczo moglo by nie byc w cale hamulców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1964    0

mam problem z hamulcem ręcznym wczoraj cały dzień probowałem go naprawić jednak bez skutku :angry: hamulec wo gule nie działa ze zwykłymi hamulcami nie mam żadnego problemu ;) . co może być przyczyną awarii i jak jak ją usnąć ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jktuning    18
mam problem z hamulcem ręcznym wczoraj cały dzień probowałem go naprawić jednak bez skutku :angry: hamulec wo gule nie działa ze zwykłymi hamulcami nie mam żadnego problemu ;) . co może być przyczyną awarii i jak jak ją usnąć ?? :)

Podciągnij taśmy na bębnach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotkorol    0

Witam, mam c 360 3p i w lewym kole jak jadę coś musi trzeć, ponieważ strasznie się nagrzewa. Tak jakby hamulec trzymał. Dzisiaj poniosłem je do góry i gdy lekko wcisnę pedał hamulca to nie odbija. Nie wiem czy to ten tłoczek czy szczęki czy coś jeszcze innego. Jak energicznie wcisnę to wszystko ok. I jeszcze jak chcę pojedynczo wcisnąć np lewy pedał to strasznie ciężko jest i nie odbija, z prawym to samo a jak są złączone to odbija super. Na początku myślałem że to ręczny trzyma, poluzowałem go i to samo.

Ktoś z Was miał taki problem, jeżeli tak to prosił bym o radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

Jest wiele możliwości może być zapowietrzony układ ale jak nic nie ruszałeś to raczej odpada sprężyna mogła się urwać i nie odciąga zapieczony cylinderek lub bolce zapieczone jak kolega wyżej wspomniał . Tak czy inaczej musisz zdjąć zwolnice i będziesz widział .A jezdzić tak nie polecam bo może ci uszczelniacz wytopić i cały olej ze skrzyni pójdzie w hamulec


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3017

kup nowa pompke z wyrownywaczem i po problemie


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

przyłąnczam się do wypowiedzi kolegi @tata1,co do sposobu odpowietrzania ja stosuje sposób delikatnego popchnięcia sprężarką płynu hamulcowego po przez zbiorniczek powietrzem .(najlepiej w dwie osoby ) sprawdzone!


W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

W ursusie 360-3p w zbiorniczku na plyn hamulcowy co 2 dni ucieka plyn. niewiem co sie z nim dzieje. niewidac zadnego przecieku a plyn ucieka. zawsze brakuje. napewno nieparuje. wiecie co sie z nim dzieje??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Nie wiem po co dwa takie same tematy założyłeś, ale ok jeden już wywalony

 

@klama

thx za raporta


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendt930    1

plyn może ci wszendzie uciekać przez cylinerki , przewody , pompy , wyrównywacz , werzyk , lub przez baniaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

Nie chciałem zakładac nowego tematu więc piszę tutaj. Mam taki problem: gdy wcisnę prawy pedał hamulca to hamują mi obydwa koła. Lewy działa dobrze. Miał już ktoś z was taki przypadek jeśli tak to proszę o pomoc. Dodam jeszcze że prawą pompę wymieniałem rok temu, a lewą 2 tygodnie temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

widze ze z hamulcami masz to samo co ja. a moze te typy tak maja??


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

to jest chyba najwiekszy problem w 60tkach (hamulce)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

Nie chciałem zakładac nowego tematu więc piszę tutaj. Mam taki problem: gdy wcisnę prawy pedał hamulca to hamują mi obydwa koła. Lewy działa dobrze. Miał już ktoś z was taki przypadek jeśli tak to proszę o pomoc. Dodam jeszcze że prawą pompę wymieniałem rok temu, a lewą 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrz    0

Widziałem na allegro pompki firmy "Zetor". Te powinny być OK. Ja zakładałem też jakieś czeskie (kolor siwy, w kartoniku) jakieś 4 lata temu i wszystko działa bez problemu. U mnie od nowości było źle odlane mocowanie do cylinderka i krzywki które przychodzą między cylinderek i szczękę wyrabiały cylinderek i ciekł. Szlifierka kątowa pomogła i teraz jest lux. To następny przykład że te ciągniki zwłaszcza pod koniec produkcji robiono na sztukę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zen88    0

Nie chciałem zakładac nowego tematu więc piszę tutaj. Mam taki problem: gdy wcisnę prawy pedał hamulca to hamują mi obydwa koła. Lewy działa dobrze. Miał już ktoś z was taki przypadek jeśli tak to proszę o pomoc. Dodam jeszcze że prawą pompę wymieniałem rok temu, a lewą 2 tygodnie temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pewnie zaciął się tłoczek wyrównywacza ciśnienia w prawej pompie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

@zen88 to jest wielka sztuka zeby obczaic hamulce w 60tce


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolo12121    1

Z hamulcami niema zadnego problemu to ze po nacisnieciu prawego padała hamuje na oba koła to kwestia regulacji pompek . A to ze koledze hamuje jak przed remontem to kwestia zaoliwienia one po jakims czasie sie dotrą o bedzie hamował . I jak mogłes odpowietrzyc cylinderki nie zalewając bębnów ???? niema takiej siły zeby ich nie zalac , ewentualnie sprubuj jeszcze je na pompkach wyregulować


kiedyś ursus c328
teraz c330 i c360
Deutyz Fahr M 88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj