Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid464    24

witam po wymianie pompki na nową mam problem nie pompuje płynu jak należy,ciągle jest mienki pedał a z odpowietrznika ledwie co leci co moze być tego przyczynną czy moze jest to coś związane z pedałem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec1997    30

Jakiej firmy pompkę kupiłeś?ja się pokusiłem na jakąś chińską,to za żadne skarby nie mogłem odpowietrzyć tylko lekko z cylinderka pryskało,dopiero po wymianie pompki na Fragokov udało się odpowietrzyć.sprawdź jeszcze czy ten tłoczek w środku pompki chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid464    24

tez ją wymieniłem na nową bo przy przekładaniu pekła 


tez ją wymieniłem na nową bo przy przekładaniu pekła 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Wkręć  te iglice od dzwigni pedału tak aby pompa cofała sie do końca  ,jesli pompa sie nie cofnie  to nici z odpowietrzenia ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid464    24

tłoczek cofa się do konca i dalej nic skok jałowy również mały i dalej nie pompuje 


tłoczek cofa się do konca i dalej nic skok jałowy również mały i dalej nie pompuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587

Po wciśnięciu pedału ma odciąć  dopływ powietrza do złącza .

Zawór odcinajacy ci szwankuje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Zawór wykręć, rozbierz, przeczyść. Przy okazji poznasz jego zasadę działania a jest bardzo prosta.  Sprawdź cięgno, sworzeń, wyreguluj. Musi działać.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446
2 godziny temu, tomi1349 napisał:

Witam. Dodam że po wciśnięciu pedału hamulca zawór podaje powietrza do gniazda. 

Tu co żeś napisał ?

Po wciśnięciu pedału hamulca ma nie być powietrza w szybkozłączu.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Zaciąg ręczny  i wcisnij grzybek w złączce ciągnika. Jeśli się nie da i jest tam powietrze opod ciśnieniem to odpowiedz dostałeś wyżej.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1587
3 godziny temu, asharot napisał:

Regulacja jest na cięgle tym że sprężyną i w zaworze.

Akurat te ciegło niema regulacji .

Spróbuj nie pedałem  tylko np: łyzka od opon naciągnąć i zobaczyć czy ci odetnie  ciśnienie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

No jak nie ma jak ma.... i na nim  synchronizuje się działanie hamulca przyczepy z hamulcem nożnym ciągnika.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

dzisiejszej produkcji tak


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Możesz spróbować je założyć odwrotnie, tzn okładzinami do środka. Podobno wtedy lepiej hamują.

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tu chodzi o to że kiedyś były współbieżne i przeciwbieżne, teraz klepią obie symetryczne


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj