Polecane posty

seweryn20    825

Krótka i długa chyba że chcesz wyrównywacz ciśnienia zakładać osobno.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pod fotelem w 4011 jest rozdzielacz hamulców już zresztą niedostępny. 

Na linku podałeś wyrównywacz osobny a długa pompka ma go wbudowany.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk165    0

jeśli chce założyć rozdzielacz od 4011 to muszę dawać wyrównywacz ciśnienia 

ma to jakiś sens ?? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

wszystko loteria, czeskie są tylko droższe, nie jest powiedziane że będą lepsze niż byle "chiczyk" ze średniej półki

 

 

jeśli chce założyć rozdzielacz od 4011 to muszę dawać wyrównywacz ciśnienia 

ma to jakiś sens ?? 

w jakim celu wyrównywacz do jednej pompki ?


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Jeśli zostawiasz rozdzielacz to wystarczy założyć jedną pompkę.

Jeśli wyrzucasz rozdzielacz to musisz założyć długą z wyrównywaczem i krótką,  założyć dwa pedały. 


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patryk165    0

wszystko loteria, czeskie są tylko droższe, nie jest powiedziane że będą lepsze niż byle "chiczyk" ze średniej półki

 

w jakim celu wyrównywacz do jednej pompki ?

własnie sie pytam bo niewiem 

mam c360 a da gra jest warta swieczki ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    540

Czeskie Fragokov zakładałem wiele razy, za każdym razem bez zarzutu. Zawsze zamawiałem prosto z hurtowni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

U mnie podczas hamowania powietrze wylatuje przez zbiornik plynu idzie jakby od pompek, tzn ze mam zapowietrzone hamulce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert1226    1574

Jak jedziesz to siedzisz w ciągniku to jak widzisz bąbelki .
Ale skoro hamujesz to chyba nie są zapowietrzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

Hamuja,ale sprawdzalemz  2 osoba,podczas hamowania z pompek wezykiem wydoby sie powietrze pod cisnienem do zbiorniczka i wskutek tego plyn wychlapywany jest przez malutki otwor w nakretce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mds212    2125

U mnie podczas hamowania podnosi sie poziom plynu w zbiorniczku,wyglada jakby z powietrze podczas hamowania lecialo wezykiem do gory, dodam ze hamulce sa brzytwa tylko jak sie hamuje to plyn w zbiorniczku leci do gory i i wylatuje przez ten malutki otwor w korku. Czu hamulce sa zapowietrzone czy moze ktoras pompka do wymiany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do lekkiego remontu hamulców w C-4011 (nie na razie ale w najbliższym czasie i szukam potrzebnych informacji) otóż chciałem się zapytać (może zabrzmi to głupio) ale jaką pompkę założyć do C-4011 bo nigdzie nie mogę znaleźć dedykowanych do C-4011 i jakbym chciał założyć od C-360 to jaka długa czy krótka? i czy wymiana pompki oraz wyrównywacza ciśnienia może pomóc w odzyskaniu hamulca na drugim kole (hamulec na tym kole jest ale bardzo słaby i nie jest w stanie zatrzymać samego ciągnika) chciałem nie raz odpowietrzyć tam cylinderek ale się zapiekł  i nie chcę przesadzić aby czasami czegoś nie ułamać (bo dostanie się do cylinderków wymaga dużo pracy jak wiadomo) I jeżeli zacznę majsterkować przy hamulcach to wiadomo że płyn muszę spuścić i tu chciałem się zapytać czy po zalaniu go płynem nie przeszkodzi mi to że tego jednego cylinderka nie mogę odpowietrzyć i czy to może oddziaływać na hamulce w drugim kole? przepraszam za może i głupie pytania ale to będzie mój pierwszy remont wu kładzie hamulcowym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1146

pompka krótka

jeśli cylinderek leje czy jest zapieczony to pomoże tylko wymiana


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

Ja brałem Chełmno i nie narzekam, tyle że ja hamulca za wiele nie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arty    1

Nie gniewajcie się ze z trochę innej marki ale hamulce podobne więc zapytam. Mam pompę hamulcową z syreny, długi czas nieużywane hamulce z jednego obwodu uciekł płyn... dolałem, ale jak naciskać hamulce nic się nie dzieje pompa nie pompuje na żadnym obwodzie, nie można odpowietrzyc, w zbiorniku widzę jakby płyn wracał do zbiornika po opuszczeniu pedału hamulca. Co z tym zrobić aby przywrócić hamulce?

Edytowano przez arty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manius1988    0

Witam! Mam problem, polegający na tym że mam brak hamulców jeśli pedały są spięte, nie da się nawet ich wcisnąć "twardy", ale jeśli je rozepnę, to na pojedyncze koła hamuję idealnie :) Gdzie mogę szukać problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj