Polecane posty

Adi96    1848

Jak taki kozak jesteś 160 kg potrafiąc unieść to tylko po zazdrościć dwie silne osoby lub żurawiem najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

mam wyciągarke łańcuchową bo wiem że to ciężkie, czyli bęben zejdzie razem z pochwą? pierwszy raz cokolwiek z tyłu ruszam to za wiele nie wiem. oleju ze skrzyni spuszczać nie trzeba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

mam wyciągarke łańcuchową bo wiem że to ciężkie, czyli bęben zejdzie razem z pochwą? pierwszy raz cokolwiek z tyłu ruszam to za wiele nie wiem. oleju ze skrzyni spuszczać nie trzeba?

 

Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

Zwolnica ładnie wyszła, zgrzyty i szarpanie przy ruszaniu było zwłaszcza od prawego koła a tu nic nie trzyma przy rozbieraniu. bębny dobre bez śladu zużycia, okładziny na szczękach też, niewielka ilość oleju na okładzinach i bębnach. Cylinderek trochę zniszczony i pełno tam brudu ogólnie olej z piaskiem i takie tam.
bębny zostaną na pewno, Cylinderek kupię nowy a szczęki kupić czy zostawić stare? okładziny na nich grube ale nie wiem czy to zostawić czy nie.
uszczelniacze są na obie strony? jeden jest od strony mostu, dalej z tyłu jest blokada? , od strony zwolnicy też coś jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Zajrzyj do katalogu chyba że ktoś nie dawno rozbierał.Szczęk nie zostawiaj bo na pewno sa zaolejone.Kup cykinderek fragokova i szczeki ursusowskie lub chelmno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

szybkie pytanie, milimetrowy rant na bębnie nie powinien w niczym przeszkadzać? ten ciągnik widzę był robiony na raty, jeden bęben prawie nówka a drugi już z rantem. będzie to działać normalnie z nierównym zużyciem bębnów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Ale wewnątrz czy na zewnątrz. Zużycie może się różnić przez inaczej ustawione mimośrody od szczęk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

od zewnętrznej, przeszkadzał przy zdejmowaniu bębna, już zeszlifowany i hamulce złożone, niby czysty płyn leci i przy pojedynczych kołach pedał twardy błyskawicznie ale jak hamuje na dwa koła to leci prawie do podłogi i już nie wiem co to może być, układ hamulcowy z c 4011 jedna pompka i rozdzielacz pod siedzeniem.
ruszyłem te hamulce bo cylinderki były kiepskie i sprężyny więc hamulce trochę trzymały. części Chełmno, niestety jeden cylinderek rozsypał się przy pierwszym hamowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

W cylinderku nie ma co się rozsypać jedynie zacierają się w nim samoregulatory.Dobrze to chociaż poskładałeś?


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr778    33

Kiedyś wymieniłem bebechy a po roku i tak musiałem kupić nową.Moja rada kup nową około 50zł i spokój na lata.,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

po regenaracji i tak zapewne będzie się lało


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Wszystko zależy jak ustawisz bolec popychający tłoczek. Jak będzie minimalnie za mocno to zacznie przepuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
asharot    446

Trzeba rozebrać i zweryfikować części, jeśli uszczelnienie jest mocno wytarte lub uszkodzone można je wymienić.

Jeśli korpus jest wytarty to tylko nowa.


Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

Nie ma sensu regenerować, pochodzi pół roku i będzie to samo. Na chińczyku to samo... Pompki w tym przypadku to tylko czeskie Fragokov.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

czeskie to też loteria


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheEnd    13

W cylinderku nie ma co się rozsypać jedynie zacierają się w nim samoregulatory.Dobrze to chociaż poskładałeś?

 

Ten miał wadę fabryczną czy coś, wypchnęło jedną stronę aż tą gumę zerwało i już się nie cofnął. a można tam coś źle poskładać? składałem jak było tylko z nowymi szczękami sprężynami i cylinderkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

Pompke fragokova mam dobre 10 lat i żadnych problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bears    543

czeskie to też loteria

 

Jak kupujesz "czeską" za 50 zł to się nie dziwię. Fragokov oryginał kosztuję około 100zł za sztukę a z takimi nie ma problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Pompke fragokova mam dobre 10 lat i żadnych problemów

Dla tego nie ma z nią problemu bo starej daty. Dziś fragokov robi takie samo dziadostwo do starej serii zetorów jak każdy inny i nie pomorze ci czy kupisz u nas, na Słowacji czy w Czechach. Przerabiałem temat swojego czasu z nimi to samo tyczy się wysprzęgnika.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adi96    1848

No to co zrobić że taki bubel teraz sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomaszek8504    52

w sklepach zwykłych i internetowych cena krótkiej fragokov około 55zł, nie widziałem droższych. Założyłem ostatnio dwie, na razie  dobre ale jak długo nie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek8405    0

Panowie mam problem z hamulcami w mojej 60-tce a mianowicie grzeje sie lewy hamulec! jednakże problem występuje tylko wtedy jak ciągnikiem przejadę około 10 km ja pracuje w polu to sie nie grzeje co może być powodem grzania podczas długiej nie przerwanej jeździe

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj