Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prosiłem o "normalne" odpowiedzi, tzn czy ktoś się już z takim czymś spotkał i jeżeli tak, to jak rozwiązał ten problem. Kolega wyżej jak widzę nie ma nic mądrego do powiedzenia, a pisze. Czytaj ze zrozumieniem.

Ok, jeśli o to Ci chodziło, to odpowiadam: miałem wielokrotnie taki problem. Reklamacja towaru w sklepie skutecznie go rozwiązywała. Zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz779    1

Nie no, nie wpadłbym na to, że trzeba zareklamować. Dzięki za odpowiedź. Problemu raczej, ze sobą nie mam. Widzę tylko, że wy lubicie marnować własny czas do pisania czegoś, co jest oczywiste. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Tak ale niektóre sklepy przy reklamacji wymagają pieczątki mechanika ( działalność gospodarcza )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Ciekawe co to za sklepy? Według prawa wystarczy paragon lub faktura i nawet nie potrzebujesz karty gwarancyjnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Gotowy produkt to tak jak piszesz

ale cześć to potrzeba fachowca do zamontowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Nie rozumie twojej wypowiedzi. Potrzeba fachowca jeśli ktoś nie potrafi sobie samemu poradzić, ale co ma do tego reklamacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz779    1

Kupiłem nową pompkę, założyłem, śmiga aż miło. Starej nie mogłem już zareklamować ponieważ nie posiadałem paragonu, a także rozebrałem ją. W tym wypadku nie miało to sensu bo i tak nie uwzględniliby reklamacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no, nie wpadłbym na to, że trzeba zareklamować.

No widzisz jednak nie wpadłeś bo:

nie posiadałem paragonu, a także rozebrałem ją

 

 

Gotowy produkt to tak jak piszesz

ale cześć to potrzeba fachowca do zamontowania

Dokładnie tak jest. Niektórzy producenci mają taki wymóg żeby montaż dokonywany był przez specjalistę. Szczególnie w częściach elektronicznych tak jest, ale nie tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus55    11

Elektronicznych tak, jak kupiłem płytę indukcyjną to potrzebowałem pieczątki elektryka z uprawnieniami, ale jesteśmy na forum rolniczym i nawet jak się reklamuje np. pęknięty wał korbowy to nie jest potrzebny papier specjalisty żeby reklamację odrzucić bądź uznać.Trochę już ich się na reklamowałem także co dopiero pompka hamulcowa, ale fakt jak już kolega miał ją rozebraną to po ptakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293
Napisano (edytowany)

A zapytam się was o opinię.Jakie zdanie macie o polskich pompkach hamulcowych produkcji niejakiej Anny Baranowskiej.Ostatnio kupiliśmy krótką do 360.

Edytowano przez locke

Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Jeszcze nie montowałem bo nie było czasu.Ale wydaje się że nie byle jaki produkt to jest bo kartka z gwarancją jest.


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heniek47150    1

U mnie w c-360 mam założone pompki firmy frakoiv czy jakoś tak te tzw. Czeskie tak samo cylinderki i hamulce hamują jak brzytwy na przeglądzie 1% odchyłu na lewe koło , po wymianie mam trzy lata ważne jest ustawienie popychaczy żeby płynnie wracał do zbiorniczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

macie jakiś patent na zdjęcie zwolnic w dwie osoby? W instrukcji jest napisane że waży to 100kg. W dwie osoby bez problemów ją ściągnę?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

wez rure czy jakiegos preta zeby podniesc od spodu, dwoch w miare silnych ludzi nie bedzie mailo problemu


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaca634    2

Ja sam wymieniałem cylinderki hamulcowe w C 360. Przed remontem skrzyni biegów przystosowałem garaż do podnoszenia ciężkich elementów. Wzdłuż garażu pod sufitem poprowadziłem rurę średnica 10 cm. I na tej rurze powiesiłem ruchcug do niego linka lub dwie i wszystko szło elegancko. Rozłożyłem i założyłem nim skrzynie biegów, zwolnice, ogólnie super wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majes    5

Kolejne pytanie czy sa w sprzedazy zaslepki na ten otwor do odpowietrzania hamulcy?


.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

Nigdy nie spotkałem takich zaślepek.

Co do zwolnic. Miałem mocny stolik który wchodził pod zwolnice gdy przekręciło się ka max w tył. Wystarczyło po nim przesunąć. Zwolnice w 60-ce robiłem sam.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radekk    157

Kolejne pytanie czy sa w sprzedazy zaslepki na ten otwor do odpowietrzania hamulcy?

 

Raczej nie ma. Warto jednak to zaślepić ,aby woda i brud tam nie leciał. Ja wyciąłem z gumy krążek lekko większy od tego otworu,naciąłem miejsce na rurkę i przykleiłem na sylikon i trzyma elegancko.


Jeśli podoba Ci się co napisałem, lub pomogłem kliknij zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Grubson124
      Witam mam taki problem gdyż w moim deutzu zaczęły łapać hamulce na przednim wale pedynm więc postanowiłem to rozebrać i naprawić i odkręciłem ten zasisk wyciągłem stare klocki a raczej kawelk blachy co po nich pozostało i jeden tłoczek cofkem ładnie a tego drugiego co jest do mostu przykręcony nie mogę próbuje na siłę breszka to aż się tarcz wygina a to ani mam się nie wsunie. Z góry dziękuję za pomoc 
    • Przez ceston
      Witam mam nowe cylinderki tarcze i przewody. jak to prawidłowo odpowietrzyć? zdjąć ta gumkę z odpowietrznik a i go jeszcze zluzować? bo pompuje pompuje a efektu brak jak tylko zdejmę gumke
    • Przez ceston
      Jak w temacie macie jakiś sposób na to poza wymiana samego cylindra? początek gwintu jest uszkodzony reszta jest ok. jak to wkręcić. Swoją drogą brawo dla konstruktora za tak wlfantastyczne umieszczenie gwintu
    • Przez ursusikc330m
      Wymieniłem ostatnio cylinderek hamulcowy i bęben okładziny zostały stare bo nie były jeszcze mocno zużyte i jest teraz taki problem że po kilku krotnym odpowietrzeniu słabo hamuje
    • Przez kingway
      Witam , mam pytanie dotyczącej pompki hamulcowej . Leciała mi pompka hamulcowa stara i wymieniłem ją na nową (dostałem kiedyś taki leżak magazynowy) i widzę , że przepuszcza i tutaj moje pytanie ? Czy warto wymieniać same uszczelnienia czy może wymieniać od razu całą pompkę ? Pompka niby nowa , ale pewnie uszczelnienia szlag trafił  I najlepiej jakiej firmy kupić ?  
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj