MlodyRolnikzWLKP

Holmer, Kleine lub Ropa Euro Tiger

Polecane posty

Witam!

Czy da się jakoś po kombajnem Holmer lub Kleine Lub Ropa zebrać jakoś liście z buraków na kiszonkę?

Czy zna ktoś z was sposób?

Pozdrawiam!

qqq    19

hmm , kolego ja mam 2 holmery i po zadnym nie zbierzesz liści bo są ściete w mak, widziałem do holmerów są przystawki takie aby odrazu ładować liscie na przyczepę ale nikt tego nie robi u nas

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    19

u nas liści nikt nie zbiera i nie mam tego , widziałem takie coś ale trzeba ciągać z tyłu na transport potem zpinać i ciężko manewrować choć i tak to kolos

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

lamboR6    5

U sąsiada też zbierał Holmer z przystawką do liści, ale był problem z liśćmi bo nie szło na nie wjechać bo po ścięciu było prawie błoto, no i pryzma wyszła bardzo niska. W silosie szło by podpchnąć ale na polu nie bardzo.

adamo91    7

pewnie twój sąsiad wcześnie zbierał buraki gdy liście miały jeszcze dużo wody

jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

lamboR6    5

Liście świeżo ścięte zawsze mają dużo wody, a jeszcze drobno rozdrobnione. Po Neptunie jak poczekasz to mają czas przewiędnąć i można wtedy ładnie ugnieść.

center    9

Witam ktos ma zdjęcia przy kleinie 3000 -5000 5002 bez kosza na liście sieczkarnie ? zrobiłby foty tego ? pozdrawiam

center    9

Miał może ktoś problemy podczas kopania neptunem kleinem itp że podczas kopania głąby wbijają się między tarcze koła kopiującego i to przygiełko cały czas z tyłu przeskakuje? ten grzebień na kole czujnikowym niby jest bardzo blisko i skrobie cały czas ale jednak dziwnie to działa kupić nowy może skrobak? co wy na to ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez filip94lemken
      Witam, jak w opisie mam problem z kombjanem, zjezdza lekko z rzadka w lewą strone, po czym sie prostuje i tak ciagle,
      siłownik prowadzacy po regeneracji, nowe sprezyny prowadzace, probowałem juz regulować te czujniki od prowadzenia ale nic nie pomogło.
      Dodam ze buraki maja słabe liscie po ataku chwoscika i jest okropnie mokro.
    • Przez GRAdrian
      Witam jestem przed zakupem kombajnu Grimme SE jednorzędowego i zastanawiam się czy nie kupić trochę w lepszym stanie i pojeździć trochę po usługach. Chciałbym się was spytać kto by był zainteresowany usługami takiego kombajnu. Usługi takie jak: -kopanie ziemniaków -kopanie marchwi przemysłowej -kopanie selera -zbiór cebuli
    • Przez GRAdrian
      Mam pytanie czy mógłby ktoś podesłać zdjęcie oryginalnej przystawki grimme do marchwi
    • Przez GRAdrian
      Mam pytanie odnośnie kombajnu Grimme SE 75-30. Chciałbym kupić taki kombajn i zastanawiam się czy kupić z własną hydrauliką czy bez? Jeśli ktoś posiada taki kombajn to prosiłbym o radę czy opłaca się kupić z własną hydrauliką
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj