Skocz do zawartości
MlodyRolnikzWLKP

Holmer, Kleine lub Ropa Euro Tiger

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ropa

Witam!

Czy da się jakoś po kombajnem Holmer lub Kleine Lub Ropa zebrać jakoś liście z buraków na kiszonkę?

Czy zna ktoś z was sposób?

Pozdrawiam!

qqq    18

hmm , kolego ja mam 2 holmery i po zadnym nie zbierzesz liści bo są ściete w mak, widziałem do holmerów są przystawki takie aby odrazu ładować liscie na przyczepę ale nikt tego nie robi u nas

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Wiadomość z agroFakt.pl

qqq    18

u nas liści nikt nie zbiera i nie mam tego , widziałem takie coś ale trzeba ciągać z tyłu na transport potem zpinać i ciężko manewrować choć i tak to kolos

Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

lamboR6    5

U sąsiada też zbierał Holmer z przystawką do liści, ale był problem z liśćmi bo nie szło na nie wjechać bo po ścięciu było prawie błoto, no i pryzma wyszła bardzo niska. W silosie szło by podpchnąć ale na polu nie bardzo.

adamo91    7

pewnie twój sąsiad wcześnie zbierał buraki gdy liście miały jeszcze dużo wody

jutro to to samo co dzisiaj tyle, że jutro :)

lamboR6    5

Liście świeżo ścięte zawsze mają dużo wody, a jeszcze drobno rozdrobnione. Po Neptunie jak poczekasz to mają czas przewiędnąć i można wtedy ładnie ugnieść.

center    8

Witam ktos ma zdjęcia przy kleinie 3000 -5000 5002 bez kosza na liście sieczkarnie ? zrobiłby foty tego ? pozdrawiam

center    8

Miał może ktoś problemy podczas kopania neptunem kleinem itp że podczas kopania głąby wbijają się między tarcze koła kopiującego i to przygiełko cały czas z tyłu przeskakuje? ten grzebień na kole czujnikowym niby jest bardzo blisko i skrobie cały czas ale jednak dziwnie to działa kupić nowy może skrobak? co wy na to ?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Krzysztd5
      Poszukuję instrukcji do czeskiej sadzarki do ziemniaków chwytakowo-tarczowej  (sa2-074
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

Pozdrawiam
    • Przez ziomalek0
      Witam panowie. Zamierzam kupić kombajn ziemniaczany karlik lub bolko. Chciałem prosić o opinie tych kombajnów pod względem przerobu chwastów itp. sadze do 2ha ziemniaków rocznie. Panowie pomóżcie. Pozdrawiam
    • Przez Tomek12
      Czekam na wskazówki