Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
MlodyRolnikzWLKP

Kombajn do Buraków

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam!

Na ile waszym zdaniem hektarów opłaca się kupić kombajn do buraków HOLMER z 94r za ok 50tys.?

Nie chodzi mi tu o ceny i czy to w ogóle to się opłaca tylko o konkretną ilość hektarów

Pozdrawiam

qqq    18

Ja mam 2 szt Holmer Terra Dos jeden 1998 rok a drugi 2002 rok produkcji, każdy 500 ha na sezon robi minimum. Za 50 tysięcy kolego to kupisz obudowy drugie 50 tyś na remont szykuj

andrzej2110    529

Kurcze u mnie to w całej gminie może byś znalazł razem. Z tego co misie słyszało kiedyś tona cało gminę buraki cukrowe w tym roku siejo 3 (trzy) osoby :lol:

Wiadomość z agroFakt.pl

Miki7211    5

Za 50 tys holmer to chyba w opłakanym stanie co do ilości to którą setkę ha musiał by wykopać Andzej to u mnie na wiosce buraki sieje z 10 osób :lol:

Zetor53400    2

To aż tak słabo w tym roku z zasiewami buraka cukrowego ?? Słyszałem że jest źle ale żeby trzy osoby na całą gminę to jest lekka przesada :lol:

andrzej2110    529

Kilka lat temu na 3 polach obok siebie było posiane około 30 ha buraka. Teraz tylko zboże. Znajomy miał fadrome i usługowo ładował buraki na czyszczarkę. juz jo dawno sprzedał bo nie ma co lądować. I nie dlatego ze teraz przychodzi czyszczarka "mysz"

demolka19    0

Witam!

Na ile waszym zdaniem hektarów opłaca się kupić kombajn do buraków HOLMER z 94r za ok 50tys.?

U mnie gościo kupił takiego holmera za 50 tys i dostał do niego drugiego na części:)

zanim go doprowadził do ładu to 2 sezony stał na polu i go kleił ale teraz jak ma wszystko prawie wymienione to zasuwa :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować