gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

bodzioszajs    11

AKPIL KM 180 3+1

- amortyzator koła

Krój gładki Ø525 mm

- szerokość orki regulowana punktowo 36,40,44,48cm,

- prześwit pod ramą 82cm
- odległość między korpusami 95cm
- siłownik odchylenia ramy i do transportu

- zabezpieczenie resorowe

- kroje talerzowe

 

Cena 37500 tyś netto

 

Wszelkie pytania można kierować do mnie.  

W ofercie wiele innych maszyn.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roxer    126

Czy za mniej więcej 30 tysięcy brutto dostanę jakiś 3' skibowy obracany plug zachodni oczywiście w podstawowej wersji?

Edit
Albo inaczej, jaka firma może okazać się najtańsza? Vogel&noot życzy sobie za coś takiego 29,4netto

Edytowano przez Roxer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Szukam pługów 4 obracane, szukam czegos w dobrym stosunku cena/jakość z niższej półki cenowej, co polecicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

polecam akpila km180 4skibowy, ciągam renaultem 110km - fakt, troszkę brakuje prędkości aby było idealnie rozsypane, ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony bo i nawet lekko się nim orze. ja mam z jedną para krojów tarczowych, siłownik liniowania, listwy ścinające - wyszedł chyba 30500netto, i na prawdę nie widzę sensu w przyszłości zakupu zachodniego pługa (a pierwotnie taki miał być, dobrze, że nie wyszło:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex15    265

Ja posiadam same silver 100.6 i tak mysle ze 4 obracane to bedzie mial ciagnik dosc ciezko, ale znowu 3 obracanych nie ma sensu kupowac wedlug mnie. Jak ciagnik nie bedzie dawal rady to sie najwyzej odejmie jedna skibe, a do plytkiej orki sie zalozy. Albo ciagnik sie troche wzmocni komputerowo(czip), bo 6 garowy wiec zapas ukrytej mocy powinien byc dosc duzy.

Edytowano przez rex15

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

to bierz smiało 4 skiby, jeśli w przyszłości plany sa na większy ciągnik to bierz km180, jeśli nie to km80, jest lżejszy i do 120km chyba wg producenta. ja mam ustawione 4x40cm i myślę, że jest dobrze, można jeszcze zejść na 4x36.. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario504    0

 Może ktoś zna ceny pługów Gregoire Besson rw8 5 skibowy + ANDPACK lub innych dobrych marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzioszajs    11

Wycena maszyn już nie aktualna, niestety z racji nadchodzącego sezonu mamy kocioł w pracy a co za tym idzie nie mam czasu na dodatkowe wyceny. 

Edytowano przez bodzioszajs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek72511    81

Lemken VariOpal 7: zabezpieczenie sprężynowe, najszersze koło ( podporowo-transportowe), siłownik liniowania, listwy ścinające. Wersja 4+1 - 94 tys netto ( cena wyjściowa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Ile za Unię Ibis XL 3+1 PLUS + siłownik liniowania ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tromba222    8

Agro masz PO4 zabezpieczenie resorowe, kostka pamięci, siłownik liniowania, siłownik przy kole podporowym. 25000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
machtomi    39

KUHN,

typ: MultiMaster  123ET 80/102,

ilość korpusów:3,

wyposażenie: koło z amortyzatorem 600,

krój talerzowy ząbkowany,

przedpłużki kukurydziane, 

cena netto 40 000,00 zł

Wie ktoś może jaka jest różnica pomiędzy tym pługiem a Multi master 113 ?

Czy cena będzie sporo niższa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

Agro masz PO4 zabezpieczenie resorowe, kostka pamięci, siłownik liniowania, siłownik przy kole podporowym. 25000 netto

 

oferta z dziś Agro masz PO4 zabezpieczenie resorowe, kostka pamięci, siłownik liniowania, 28brutto

 

unia ibis m 25brutto

 

zna ktoś cene vogel noot m850 i m950??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

za 28 brutto można dorwać akpila km 180

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

coś mi się niechce wierzyć z tym akpilem, ja za swojego 180 4+ z siłownikiem liniowania, jednym krojem tarczowym oraz listwami ścinającymi dałem 30netto..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

a ja dałem 28 :) listwy, siłownik, kroje normalne

Cennikowo jest 30500 więc chyba nie masz dobrego sprzedawcy :P

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emo87    5

zna ktoś cene kvernelanda ED  z głowicą 300 piecioskibowego? ewentualnie ceny innych producentów pługów o podobnych parametrach (5 skib, punktowo zmienna szerokość i liniowanie do obrotu)

Edytowano przez emo87

aaabbb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    830

28 ale mówisz w końcu brutto czy netto? jak netto to ok, może faktycznie lepiej trafiłeś, a powiesz gdzie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Remo99    68

Mam małe pytanie czy Zetor Major 80 poradzi sobie z pługiem Pottinger servo 25 3+ z wałem cambella  czy jednak nie kombinować i  zostać przy lemkenie opal 90 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XTRO    1523

Unia IBIS XXLS 4+1 Plus-  z przedłpłużkami i siłownikiem liniowania, koło i tarcze krojowe.

Około 60 netto

Edytowano przez XTRO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomuss17    12

za 28 brutto można dorwać akpila km 180

 

a jak robi ci sie apilem jak idzie?? z jakim ciągnikiem gra?? i miałeś wcześniej coś zachodniego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

pługi dopiero przywiezione, nic nie orane, i nie nie miałem wcześniej żadnej obrotówki. Pługi w wersji 4+ pod Forterre 130

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj