gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Gość   
Gość

Orientuje się ktoś w cenie pługa obrotowego Lemken 3x45 oraz 3x50? Lub może coś lepszego polecacie dla 82km?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jesienią widziałem używkę na rynku w Łosicach Lemken 3x50 - jak nówka, idealny stan za 18 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Na jakich zabezpieczeniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

vogoel-noot 4 korpusy azur 68brutto duzo?? a zna ktoś cene kuhna 4 korpusy ażur?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekfo    0

Z tego co pamięteam to 1500Euro więcej od tej ceny netto Lemkena co pisałem wyżej, czyli ok 16 500 Euro (przy kursie 4,15)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariaci10    1

planuję zakup nowego pługa 4 skibowego na resorach. Zastanawiam się nad Kvernelandem, ale wiadomo cena jest dość wysoka. Ktoś mógłby doradzić czy warto wydawać pieniądze na któryś polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kuhn Master 103 na kołku, koło podporowe, przedpłużki kukurydziane, 34tys zł netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Witam, 

mam dwie oferty i nie wiem którą wybrać

1. Kuhn Multi-Master 113 4T 4 skiby

- odkładnie skandynawskie

- przedpłużek kukurydziany

- gumowe koło podporowe 600mm

- zabezpieczenie śrubowe

- ramię do wału z hydraulicznym wypinaniem

- szerokość robocza regulowana mechanicznie 35 do 45 cm/skiba

CENA: 44 000,00zł netto

 

2. Pottinger Servo 35 Nova 4 skiby

- odkładnie pełne 46

- listwy ścinające

- wahliwe koło gumowe 579x264mm

- ramię do wału z hydraulicznym wypinaniem

- siłownik wychylenia ramy

- szerokość robocza 32-38-43-48-54

CENA: 59 000,00 netto na zabezpieczeniu hydraulicznym

CENA 2: 55 000,00 netto na zabezpieczeniu śrubowym

 

Myślicie że serio w Pottingerze taka mała różnica jest między zabezpieczeniem? W kuhnie wynosi około dychy a tu tylko 4. I który lepszy? Cena przemawia za Kuhnem, ale chcemy jeszcze zaczerpnąć języka o Voglu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekfo    0

Ja polecę Kuhn-a. Miałem przyjemnośc pracować zarówną jedną jak i drugą marką w jednym sezonie. Było dość sucho a Kuhn właśnie taki dawał sobie radę. Przy jednym jak i drugim serwisanci zmieniali kąt nachylenia korpusa płużnego i Kuhn wygrał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Na wiosne zakupiłem Akpila KM180 MAX VARIO za niecałe 40 tyś brutto. Pług za te pieniądze to super , ładnie orze, przykrywa i ogólnie jestem zadowolony lecz było kilka mankametów , dokładali kroje na placu i wsadzili odwrotnie śruby co spowodowało że pękła kieszeń poprzez naprężenie (przysłali nowe części na gwarancji), koło szło do przodu zamiast do tyłu to dali "wskazówke" co ma trzymać jakby chciało iść do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furios_pl    0

ja ostatnio tez podpytałem o cene  Pottinger Servo 35 3+1 i pan mi powiedział około 46tys netto z odkładniami ażurowymi bez około  42tys 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    831

overum vari flexi cx 4 skiby, krój ścinacz, kołopodporowo regulujące, siłownik liniowania - 60 tys netto, co myślicie? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Vogel&Noot M950

zabezpieczenia resorowe

listwy ścinające

hydrauliczne ramię do wału ciągniętego

mechaniczna regulacja szerokości orki

63 000 zł brutto


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj