gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

bialy2005    582

ja za 34tys kupiłęm V&N 4 XM950 tylko na kołku, takze mysle że 3 nonstop smiało za ta kase kupi. Mój pług był liczony po 4.14 za EURO


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

piomar agrotech filia łuków. ALe V&N to duzo delerów ma w sprzedazy


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damin180894    9

Kverneland EM 100 4 skibowy 47000 netto

]

 

Od jakiego dilera ? można prosić jakiś tel kontaktowy ? Ja za EM 100 4 skiby dostałem 49 000 tys netto, i packomat S chyba 25 tys netto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Szukałem na forum lecz nie znalazlem ceny Gregorie-besson PW polzawieszany 6 lub 7 skib. Zna moze ktos cene tego pługa? @Matuch a moze Ty wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pabloooo    124

zna ktoś może cenę pługa KUHN Multimaster 112 4 NSH+koło transportowe,przedpłużki do qq????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacu    173

cześc, wie ktoś ile kosztuje pług akpil km80 3 skibowy gdzie można najtaniej kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ceny sprawdź sobie na allegro. 3- skibowy obrotowy- 15 900 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fend820    0

Witam.Co lepiej kupić Gegornie Besson czy Kuhn chodzi mi o 4-skibowe obracane. N a co należy zwrócić uwagę przy kupnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku na jesieni obserwowałem pracę różnych pługów bo sam w tym roku kupuję 4 obracalną i jeśli chodzi konkretnie o te dwa modele to kuhn wydaje mi się lepszym wyborem. Przede wszystkim za lepsze przykrycie resztek i mniejsze opory robocze oraz mniejszą cenę :P . Ale wybór i tak jest trudny bo każdu pług ma dużo plusów i minusów jak zwolenników i przeciwników. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

Kuhn multimaster 112 4+ zabezpieczenie NSH przedpłużek za 50 tyś zł netto

Gegornie Besson RY47 4+ zabezpieczenie NSH przedpłużek do tego ramie do wału campbella za 13 tyś Euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor53400    2

zastanawiam sie nad pługiem obrotowym na zabazpieczeniu resorowym bądz hydraulicznym i prosiłbym o ceny danych modeli , podaje te modele nad którymi sie zastanawiam :

-Unia ibis LS 3+ (3 skiby)

-Kverneland ED (3 skiby)

-Overum Xcelsior CX - H (3 skiby)

 

 

z góry dzięki za odp ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fend820    0

grzegorz13174 a co ty wybierasz bo greg ma takie mimośrody że jak jest twargo to się ustawia żeby wszedł a co mówisz na Overumie???A ile te ramie kosztuje od tego grega???pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

witam ramie do wału campbella to wydatek chyba 1500 euro netto katalogowo oczywiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fend820    0

Proszę was wszystkich co polecacie i za ile z 4-skibowych i to dobrych marek z gówy dziękuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

w sumie to temat rzeka no ale z mojego punktu widzenia to tak

pługi Keverlanda w mojej okolicy w tym roku okazaly sie z bardzo słabej strony tzn w orce po rzekapu ale nie tylko poprostu nie chciały wchodzić w ziemię no i lemiesze starczały średnio na 80 ha, u mnie na wiosce chodzą dwa Greogire Besson jeden na śrubie zrywalnej a drugi na hydraulice i nie było żadnego problemu ani z trwałością lemieszy ani zagłębianiem sie w glebe, sam osobiście kupiłem właśnie pług greogire besson RY47 a była jeszcze opcja na kuhn'a multimastera 112,

i tak w moim przypadku przekonala mnie wzmocniona głowica obrotu

większa możliwość regulacji szerokości roboczej na 30 do 50 cm a nie tak jak w kuhn'nie tylko 30-45 cm

no i fakt iż wynegocjowałem rabat na części zamienne 20 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kuhna też idzie ustawić na 4x50 ale trzeba wiedzieć jak ale skoro potrzebujesz mocniejszej głowicy i jeszcze masz rabat na częsci to ok. Ja nie będę miał ramienia do wału i gleby mam niezakamienione więc głowica nie musi być tak potężna :) . Jak kupię kuna to multimastera 122.

Kolego Fend820 overuma nie widziałem w pracy ale ofertę mam na czwórkę z przedpłużkami corn, krój na ostatnim korpusie i koło szersze za 63k netto :) .

Podobno kverneland od nowego roku wprowadził do sprzedaży jakiś nowy model pługa. Jak będę na agrotechu to się go ogladnie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasterz    2

No i powiem Ci szczerze że własnie Gregoire Besson RY47 okazał sie tańszy od Kuhn'a Multimastera 122.A głowica jest wzomocniona głównie ze względu na ramie do wału.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
barthez96    3

W jakiej cenie jest obecnie Kverneland najwiekszy 3 skibowy obrotowy 3x50 na resorze ? Wie ktoś ?


D-358 DT-239 DT-436 IH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

zastanawiam sie nad pługiem obrotowym na zabazpieczeniu resorowym bądz hydraulicznym i prosiłbym o ceny danych modeli , podaje te modele nad którymi sie zastanawiam :

-Unia ibis LS 3+ (3 skiby)

-Kverneland ED (3 skiby)

-Overum Xcelsior CX - H (3 skiby)

 

 

z góry dzięki za odp :P

 

Ibis LS 3+ kosztuje 27800 brutto


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANIK    0

witam szukam KVERNELANDA 4 SKIBOWEGO do ciagnika FENDT 714 VARIO. na zabezpieczeniach resorowych i najlepeij z systemem vario. jaka jest jego cena na zwyklych odkladniach i na arzurowych oraz z pakomatem?? czy starczy mi 65tys zl???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj