gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

W mojej okolicy dużo osób ma te pługi i są zadowoleni ja kupiłem takie za 5,600zł w tamtym roku była wypuszczone trochę takich pługów bez VAT-u.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Dziękuje za informacje, ten Agromasz też wygląda całkiem, całkiem ciekawe jak z jakością, a jakieś jeszcze dodatkowe głosy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Wejdz do galerii znajdz te pługi i zapytaj sie wlascicieli na pewno pomoga. Ja nigdy nie używałem ale z tego co sie naczytałem na AF i na PPR to w sumie nikt nie narzekał na te pługi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocki0077    0

Ja mam pług AGRO MSZ i sprawuje sie super,zaorał ponad 30 ha i ma pół lemieszy to nan ich spokojnie jeszcze 40 ha zaorze.Ja dałem 4 tys rok temu i pracuje z Belarusem 82 KM.TEraz kosztuje chyba 5200 taki sam tylko na gumowym kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Ja mam Staltech U 170 J (jednobelkowy , na licencji vogel-noot) dałem z krojem i lemieszami z dłutem , oraz mocowaniem pod piąty korpus 8800 w sierpniu , niema w okolicy drugiego takiego pługa który krył by tak dobrze i miał na prawdę szalenie niesłychanie niskie opory pracy . Świetny


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Dzięki za opinie, diler namawia mnie na Unię 3+1 40 ale to jest ciężki pług i cholernie drogi, a nie ma wcale dobrych recenzji w stosunku do ceny i szukam alternatywy dla niego i coraz bardziej przekonuje się do Staltech U 170 J tym bardziej że różnica w cenie jest kolosalna, dzięki jeszcze raz za opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

A no i ma jeszcze regulowaną szerokosć pracy na korpus: 28 32 36 40 cm . Ma u nas koleś unie Ale jest gorszy od mojego - ma mniejszy prześwit pod ramą i inne korpusy, jak będziesz brał staltcha to koniecznie zamów lemiesze z dłutami to zaoszczędzisz na lemieszach. U mnie zaorałem nim już 35 ha , w tym 2 ha plantacji porzeczek - wyorywał korzenie bardzo dobrze , może z 5 razy się zapchał na całym polu , a starym to trzeba było co 5 metrów stawać podnosić i znowu opuszczać i jechać.


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mycy    0
A no i ma jeszcze regulowaną szerokosć pracy na korpus: 28 32 36 40 cm . Ma u nas koleś unie Ale jest gorszy od mojego - ma mniejszy prześwit pod ramą i inne korpusy, jak będziesz brał staltcha to koniecznie zamów lemiesze z dłutami to zaoszczędzisz na lemieszach. U mnie zaorałem nim już 35 ha , w tym 2 ha plantacji porzeczek - wyorywał korzenie bardzo dobrze , może z 5 razy się zapchał na całym polu , a starym to trzeba było co 5 metrów stawać podnosić i znowu opuszczać i jechać.

 

- jedno belkowy 4 skibowy ze zmienną szerokością na licencji kosztuje 7500zł netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

O matko, za Staltecha U170J powiedzieli mi w Ago trading w Zamościu prawie 10tyś!!!! To ja już wolę Unię..., tym bardziej jak obejrzałem te Staltechy to roczniki 2008 miały już wżery na ramach, lemieszach i odkładniach!!! Panowie kilku z was je chwaliło i troszeczkę się napaliłem na niego, ale naprawdę jakość z tego co widzę jest równa np. Bometowi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus914    6

Mój nie koroduje ani trochę , A do bometu to bym go raczej nigdy nie porównał, bo to naprawde inna półka jakościowa , lecz może jest tak iz każdy swoje chwali , Ale ja bym się na unie nie zamienił , jedyna rzecz co mi sie w niej bardziej podoba to kółko - większe , szersze bo to moje jest za słabe , bardzo się ugina. Zastanów się jeszcze raz , ja co mogłem napisać napisałem, wybór należy do ciebie .


Poland,Austria and Japan= moc naszego gospodarstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Pług 4-skibowy obracalny Kuhn Master 102 4NSH (zabezpieczenia hydrauliczne, stała szerokość orki) z wyposażeniem: koło gumowe, listwy ścinające, odkładnie skandynawskie, po starych cenach (zamawiany w grudniu) będzie mnie kosztował 35 tys netto, czyli 42,7 tys brutto. (37 tys. netto bez rabatu).

po cenach grudniowych taki sam pług, tyle, że z zabezpieczeniami śrubowymi był ok 10tys. tańszy od mojego.

para przedpłużków uniwersalnych kosztowała coś ponad 800 zł netto

Gdyby ktoś zamawiał dzisiaj do ceny należy doliczyć 30%... masakryczna podwyżka, ale i tak wychodzi taniej niż kverneland, chyba że Agroserwis podał cenę 5-skibowego Kvernelanda LM 85? (Kverneland LM 85 ma zabezpieczenia śrubowe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pług Overum CX 41080 H 4 korp - 60 brutto ( śniadowo) , ED 85? - 68,5 brutto ( Contraktus), Gragoire Basson jakoś tak Rama 120 3 +1 zab hydr - 67 netto, Pottinger servo nova 35 4(+) ze wzmocnioną obrotnicą 67 brutto z tych wszystkich według mojej subiektywnej opinii pottinger numero uno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

vogel&noot XMS 950 4 ST 55 000 netto z przedpłużkami memorycylindrem i najlepszym kołem podporowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiju221    17

Lemken Europal 7x 4 skibowy, bez packomatu na resorach 77tys netto.


Sprzedam Claas Variant 360 na części!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
regan    0

Kverneland EM 100 4 korpusy (obrot) szerokie koło 260 kopiująco-transportowe,listwyścinające 45000 netto. W transakcji wiązanej z traktorem 43500.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Kverneland AB 100 4 skibowy 28,500 zl.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikD    0
cena to ok.11.500 euro +vat (tak mi powiedziano w Kielcach na targach :lol: )

 

 

To dziwne, bo też rozmawiałem z nimi w Kielcach i 11.500 Euro netto to kosztuje EurOpal 6 a VariOpal 6 kosztuje jakieś 14.500 Euro netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johny    2

Witam nie orientuję się ktoś ile może kosztować pług Kverneland Ecomat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracinio    0

panowie doradzcie mi który pług jest leprzy pottinger servo 35 nova na kołkach czy overum cx 41080 f tez na kołkach i w 4 skibach pomózcie :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vitasem    155

Witam.Za Pottingera Servo 25 3-skibowy z przedpłużkami do kukurydzy na kołkach zapłaciłem 6000 Euro netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj