gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Pejus94    1

ja 3x35 kupiłem za 1500zł w 2005 roku jakiś przywaciaż robił ale zawija dobrze


W moim gospodarstwie żądzą MF 255 i URSUS C330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel17    0

ma ktoś link do strony internetowej Vogel&Noot? Bo Vogel&Noot to też producent grzejników i ilekroć wpiszę w jakąś wyszukiwarkę w np google frazę "Vogel&Noot" to wyskakują mi strony o grzejnikach :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darasjunior    0

wojtek3222 Ktos Ci napisal ze 31 tys kosztuje plug kuhn a 31 tys brutto to kosztuje zwykly master 100 z zabezpieczeniem kolkowym a multi master ponad 40 tys. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

Kuhn Master 122 5 skibowy obrotowy z zabezpieczeniami hydraulicznymi non stop brutto niecałe 60 000zł


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

A jaki jest najtańszy (nowy) pług obrotowy 3*40 i 4*40.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur21    0

Kverneland AB 100 20000 brutto w wysokim Mazowiecku,

chłopaki dziś jeden dealer powiedział ze Kverneland zagonowy jest robiony w Polsce czy to prawda???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bond    0
Ma ktoś na sprzedarz pług 7-skibowy podorywkowy? Pilne

u nas na skladnicy jest uzywany 7 podorywkowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
Ma może ktoś cennik pługów marki Overum?? Najlepiej cztero skibowych

 

Model DX 41075 F(4skiby obracalne) w ubiegły piątek jak mi dealer wyliczał to 39tys. brutto naprawdę podstawowa wersja bez kółka, ścinaczy itp oczywiście bez upustu bo jak on to powiedział to ustala się indywidualnie <_<

 

Co mnie zaskoczyło to ceny pługów Unii, za głowę się złapałem jak mi ceny podał-zresztą gościu nie owijał nic mówił że przy tej cenie euro i różnicy ok 20% w cenie w porównaniu do Overuma on by nie wziął Unii- całkiem inna jakość <_<


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

@kubi może specjalnie sieknoł ci takie ceny unii <_< żeby cie na Overum namówić

 

Ja mniej dałem za GB z przedpłużkami i rama 4+

 

Nie myslałeś o RABE bo sprzęt konkretny i cenowo do przyjęcia ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0
@kubi może specjalnie sieknoł ci takie ceny unii <_< żeby cię na Overum namówić

 

Ja mniej dałem za GB z przedpłużkami i rama 4+

 

Nie myslałeś o RABE bo sprzęt konkretny i cenowo do przyjęcia ??

Hmm... to było w Agromie Wrocław w sumie to ja tam pojechałem po nowy bęben roztrząsający do rozrzutnika, ale że 4 obrotowa stała z Unii na placu to mówię co mi szkodzi iść i się zapytać...no i najpierw to wyliczał mi Unie, no jak usłyszałem ceny to się pytam czy jeszcze czymś innym handlują, a on że jeszcze Overumem....kto wie może takie ceny wywalił żeby powiedzieć że ma za to 'znakomite szwedzkie pługi w przyzwoitej cenie' <_< Dla przykładu Unia Ibis XXl na resorach i płynnie regulowaną szerokością orki 35000 netto mi się dużo wydaje :lol:

 

No planuje do sierpnia mieć pług do JD na podwórku, RABE to widziałem na żywo raz w życiu, nawet spoko są ale w moim regionie nikt chyba tym nie handluje, znowu GB kiedyś pisałeś że dość ciężki. Zachorowałem na Lemkena ale jak usłyszałem cenę nowego to mi przeszło :lol: Powiem tak nie wiem czy na moje 30ha nie szukać np czegoś takiego:

http://www.allegro.pl/item328079241_plug_l...io_katalog.html


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Faktycznie GB jest ciężki

 

Dziwne żeby RABE nikt nie handlował

 

LEMKEN też Porządny sprzęt ale cena zaporowa

 

Na 30ha faktycznie można coś z 2 ręki szukać , szukaj też jakiegoś po pokazach pługa zawsze pare tys będzie tańszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krycha094    7

kuhn 102 master hydraulice 4 skiby 37 tys netto

kuhn 102 master na kołku 4 skiby 27 tys netto

ramię ok 4500zł :P

w okolicy mają takie pługi i zachwalają natomiast o unii to kiepska opinia ja mam tur B i powiem że jest kiepski a w obrotkach to u dwóch w okolicy pogieły się korpusy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Kverneland AB 100 cztero skibowy koszt 20-30 tysiecy. z tym samym wyposazeniem w zaleznosci od dealera.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj