gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lysyrolnik    17

Pottinger Servo 35 na kołku ścinanym, ścinacze,koło standard,kroje talerzowe na końcu pługa. Cena katalogowa z wczoraj 10200 euro netto.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Ta cena to za pług 4 skibowy?

 

Cytowanie poprzedniego posta.

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Zna ktoś cenę pługa akpil KM180 na zabezpieczeniach śrubowych? Mi dealer powiedział 28 tys. netto, pług ze ścinaczami bez żadnych dodatków.

Edytowano przez Laver

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Akpil KM180 4 korpusy na kołku ścinanym, siłownik do składania pługa w standardzie, ścinacze, krój talerzowy. Cena katalogowa, jaką dostałem to 32tys brutto.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

A cena tego pottingera którą podałeś to też z siłownikiem do składania pługa?

Na akpila dobrą ofertę dostałeś byłem u 2 dilerów i każdy woła 28 tys. netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Pottinger nie posiada tego siłownika, aczkolwiek w Akpilu ten siłowniczek służy tylko i wyłącznie do prostowania pługa przed obrotem. Zmiana szerokości orki odbywa się w obu pługach mechanicznie przy pomocy śrubek. Akpil na max.48cm na skibę, Pottinger max 52/54(nie pamiętam dokładnie) cm/skibę.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laver    5

Mi za pług Pottinger Servo 35 na kołku ścinanym, ścinacze,bez kroi talerzowych dealer powiedział 43,5 tys. zł, a za siłownik do prostowania pługa dopłata 4 tys zł. Mówił ze na nierównym terenie ten siłownik sie przydaje. Ogólnie to cena wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lysyrolnik    17

Dobrą alternatywą jest V&N to jest oryginał, Akpil tylko go skopiował. A cena porównywalna z akpilem praktycznie.


Honda - The Power of Dreams :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

A ile taki 3 skibowy V&N obrotowy ?? Jaką mają max szerokość? . Ja bym go do 100konnego zapinał.


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Akpil 4 skibowy KM 180 na kołku z krojem kołem gumowym i siłownikiem Cena: 29900zł brutto.

Akpil 3 skibowy KM 180 na kołku z krojem kołem gumowym i siłownikiem cena 26400zł brutto.

V&N M 950 platin 3 skibowy na kołku ma szerokość roboczą 36-40-44-48cm koło gumowe cena 33000zł brutto. 4 skibowy 37800zł brutto


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozon87    29

Akpil 3 skibowy km180 za 26400 brutto to cena po negocjacji czy da się coś z tego jeszcze urwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

3 skibowy KM 180 to już chyba cena po negocjacji. Możesz zadzwonić ewentualnie do Premium trade może coś jeszcze ci opuszczą.

V&N 3 skibowy z resorem 43500zł brutto.


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

panowie poszukuje nowego pługa 4-skibowego do 15tys. patrzyłem na akpil KMJ. mogli byście coś doradzić ewentualnie polecić coś tańszego wartego uwagi??!! dodam że to do 110 konnego ciągnika ziemie mamy lekki więc zależy mi na dużej szerokości orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzysztofJ    0

16000 zł brutto za Staltech resorak szerokość regulowana do 44 cm. Mam też Akpil KM80 obrotowy 4- skibowy za 25500 zł brutto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafa007    5

czwórki no 44cm to troszkę za mało do tego ciągnika by było chyba że w tedu 5 wziąć co do obrotowych to odpadają bo nie mamy tak szerokich pól:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta Gregoire Beson sprzed kilku godzin.

Pług SPSF-Y9 1016/160/10 10 korpusowy o rozstawie korpusów 100cm wysokości pod ramą pługa 73 cm, 16'zabezpieczenia hydrauliczne (do wyboru listwy czy przedpłużki.

SPSF11 skibowy cena 68265 euro brutto

SPSF12 skibowy cena 72324 euro brutto

 

Sorry cena za SPSF10 10 korpusowy to 63960 euro bruuto specyfikacja podobna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj