gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karat7    32

Mam zamiar zmienić pług i to co udało mi się ustalić to pottinger servo 35 nowy 43000 netto,vogel-noot XM 950 37500 netto,kuhn 112 39000 netto.Od 01.01.2012 podwyżki zwłaszcza unia group.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

3 skibowy jednobelkowy agro-masz-8 tys z dostawa, ze staltechu 7 tys,


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

Panowie ile może kosztować nowy pług zagonowy 3 skibowy Uni lub innej firmy ale z zabezpieczeniami albo sprężynowymi lub resorowym

Edytowano przez 2xandrzej360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

Lemken EuroOpal 7x kosztuje gdzieś w granicach 13500 Euro. Wersja podstawowa bez żadnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

a wie ktoś jaka cena jest Lemkenów Variopal 6 i Variopal 7. chodzi mi o 4 skibowe. Z góry dzięki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atsihosam    12

Variopal 6 koło 12000 euro Variopal 7 koło 13000 euro oczywiście zabezpieczenia na śrubie ścinanej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrass    14

Prosiłbym o ceny Pługów; Kverneland 150 b na zapezpieczeniu kołkowym, i ile kosztuja przedpłuzki do niego. Kuhn master 122, UG ibis 4xxl vario,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karat7    32

Kwerneland 150B wytargowałem 3 tygodnie temu za 38000 netto w dużej firmie,ale wybrałem Pottinger servo 35. za 35000 z 2010 r.

Edytowano przez karat7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2xandrzej360    66

witam wszystkich pomóżcie mi czy 60tka sobie poradzi z pługiem Staltech U 170 J 3 skibowym i jak jest cena owego pługu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Mam jeszcze pytanie na prośbę kolegi :) dostał oferte na ług Khun multimaster 112 z przedplużkami i krojem za 41tys netto. Czy to dobra oferta? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolek1    40

koledzy jaka cena jest obecnie na pług 4 skibowy kverneland ab 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikcom20    190

Ile kosztuje nowy PHX 4-skibowy jednobelkowy na śrubę ścinaną? Niestety nie znam żadnego konkretnego modelu lub symbolu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Koledzy szukam pługu do ciągnika 100KM , coś w stylu kuhn master 102 , czy występuję z tej firmy 3 skibowy o szerokim zajmie do 150 cm ?? Jeśli tak to jaka jego cena??


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
snopek    0

ja również jak kolega wyżej szukam pługu do proximy power (101km) coś w rozsądnej cenie, może akpil km80 3+1 , piszcie co polecacie ( nie wykluczam 3-skib )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

No ale jakie to twoim zdaniem są te przyzwoite pieniądze ? Masz jakąś ofertę ? Kupowałeś ? Interesuje mnie właśnie cena takiego pługa.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj