gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Opór pługa zależy od masy, kątów natarcia elementów roboczych oraz materiału z jakiego została one wykonane. Jakość orki między pługami jest zasadniczo podobna, teraz walka idzie o maksymalna redukcje masy przy zachowaniu trwałości i wytrzymałości. Czemu Lemken idzie lżej w ziemi? ....jest pługiem nadzwyczaj lekkim. Zachodnie marki dają większe pieniądze na rozwój. W Polsce składa się maszynę z tego co jest, wypuszcza się na rynek w myśl zasady "zobaczmy co z tego będzie". Ciekawe czy Unia jako największa firma maszynowa w Polsce ma centrum badawcze z szeroko pojętym zapleczem pomiarowo testowym. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    581

mój vogel w sumie srednia pólka ale zaorane koło 70-80 ha i tak jak kolega wczesnij pisałem dłuta jeszcze nie przekrecane mysle ze ze 20 ha jeszcze pociagna :blink: Kolega w ibisie przekrecał dłuta po 60ha


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    314
Litości byle jaki aby nie Polski, może i stylizowane ale materiał, ja u siebie juz 70ha zaorałem i jeszcze nie zamierzam nawet odwrócic dłuta nie wspomne o innych czesciach roboczych, natoniast polega ma Unie to 50ha i ani dluta ani lemiesza już nie ma mówie o założonych oryginalnie od nowego!

wyszukaj auckję o numerze: 1260955594

produkcja ukraina chyba :blink:


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

Kolega ma Unie 4 XXL z 5 lat.Teraz kupił Kuhn to powiedział że Unie chce sprzedać ale nie znajomemu a najlepiej z 200 km dalej.Drugi kolega tak samo ale jeszcze nie sprzedaje.Ale szuka coś zachodniego z używanych.Oba były nowe brane.Może chcesz, mówił ze chyba chce z 10 tyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PL01    1

Ja mam Ibisa 3 skibowego od 4 lat. Jestem bardzo zadowolony z niego. Nie mam zastrzezen co do odwracania skiby lub pokrycia. Jezdzimy nim z predkoscia 7-7,5 km na godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    576

No to jesteś jednym z nielicznych którzy go chwalą.Może ci się faktycznie udał.Albo chwalisz bo masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PL01    1

Nie chwale bo mam. Ale jednoczesnie nie krytykuje innych, zachodnich choc mam pewne spostrzezenia co do ich pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

myślę ze polskie pługi trochę się zmieniły w tym czasie bo mówicie ze kolega ma kilka lat i nie chwali a ja myślę o tym żeby kupić nowego:) a polskiego sprzętu ma trochę i nie narzekam :huh: A może wiecie o jakimś pokazie w woj kuj-pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8

mój vogel w sumie srednia pólka ale zaorane koło 70-80 ha i tak jak kolega wczesnij pisałem dłuta jeszcze nie przekrecane mysle ze ze 20 ha jeszcze pociagna :) Kolega w ibisie przekrecał dłuta po 60ha

Wszystko prawda, ale...

w Polsce jest duuża różnorodność, w koncu nudno byłoby, jakby było to samo - nie każda gleba ma taką samą mechanikę-> opory, wreszcie zarządcę, który sieje na niej buraki,albo zboże po zbożu... <_<

Zapraszam do mnie :blink:

My bedziemy obracać za niecałe 10 ha co w sumie daje około 60 ha, mogłoby być lepiej, ale i tak nie jest źle moim zdaniem.

Poza tym, zawsze można kupić komplet lemieszy i dłut Kvernelanda prawda? Hmmm, tylko na co wtedy zwalić ich zużywanie się?

Pozostaje operator... :)

Pzdr!


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xsc    56

mozna zwalic na kat ustawienia lemiesza;)

U znajomy na ibisa na kolkach zrywalnych, jeszcze zadnego kompletu niezuzyl, wszystkie w pore sie lamia...


Nie matura, lecz chęć szczera zrobi z Ciebie oficera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macio    0

Cześć, ponawiam prośbę o podanie(jeśli to możliwe) ceny pługu kverneland ecomat 8- skibowy z packomatem lub bez. Z góry dziękuję. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

witam. Ile może kosztować Overum Cx H 3 skibowy z przedpłużkiem .

Z góry dzięki.


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Vogel&noot Farmer M950/4 st 22900 4 skibowy na resorze


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bamse    2

KUHN Vari-Manager NSH - 7 korpusów, obracany, półzawieszany, z hydraulicznym zabezpieczeniem korpusów ->32500 EURO (netto)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janke008    0

Vogel&noot Farmer M950/4 st 22900 4 skibowy na resorze

 

U jakiego dealera taka cena i z jakiego dnia???

Z góry dzięki :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2691    8

Witam!!

 

Chciałbym zapytać o ceny pługów i opinie na ich temat:

 

1. LEMKEN VariOpal 5 3+1

2. LEMKEN EurOpal 5 3+1

3. KUHN Multi-Master 112T 4

4. OVERUM VariFlex BX 4975F

5. OVERUM VariFlex CX 4975F

 

Wszystkie na zabezpieczeniu za pomocą kołków.

 

Pozdrawiam.


Kupie siewnik Stanhay, najlepiej czterorzędowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

U jakiego dealera taka cena i z jakiego dnia???

Z góry dzięki :rolleyes:

Cena 22900zł brutto taki pług jest w Premium trade


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo12    0

Kuhn Multi-Master 152 NSH - 6 korpusów, hydrauliczne zabezpieczenie przeciwkamieniowe Non-Stop, siłownik wspomagający, odkładnie skandynawskie, ścinacz, gumowe kolo podporowe 760x370mm z amrotyzatorem 97 000 netto


Audentes Fortuna iuvat decoratque corona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Ile może kosztować pług Pottinger 6.50-6NP płynna hydrauliczna regulacja szerokości roboczej i hydrauliczne zabezpieczenie NON-STOP

Lub Kverneland podobny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj