gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

WitekW    0

cześc, wie ktoś ile kosztuje pług akpil km80 3 skibowy gdzie można najtaniej kupić?

 

Z tego co na allegro widziałem i się orientuję to najtaniej jest tu http://www.rolnicze-maszyny.pl/plugi-obracalne.php

tylko że pługi Akpil to towar deficytowy teraz czeka się na nie około 1-2 miesięcy.


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wilkkr    0

wcale akpil nie jest deficytowy kupilem go w tym tygodniu bezposrednio u producenta i stalo ich tam jeszcze sporo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radson    5

Zna ktoś cenę pługa obrotowego Vogel Noot M950 3skibowego , w standardowym wyposażeniu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Zna ktoś cenę pługa obrotowego Vogel Noot M950 3skibowego , w standardowym wyposażeniu ?

Jakie chcesz zabezpieczenie do tego pługu. Śruba czy resor. :D


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WitekW    0

Zna ktoś cenę pługa obrotowego Vogel Noot M950 3skibowego , w standardowym wyposażeniu ?

 

Cena w zł netto

M950 3 korpusy, zabezpieczenie śrubowe, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 przedpłużki 29765zł

M950 ST 3 korpusy, zabezpieczenie resorowe, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 przedpłużki 37249zł

M950 ST 3 korpusy, zabezpieczenie hydrauliczne, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 przedpłużki 38383zł

 

M950 3 korpusy, zabezpieczenie śrubowe, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 ścinacze listwowe 28607zł

M950 ST 3 korpusy, zabezpieczenie resorowe, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 ścinacze 36091zł

M950 ST 3 korpusy, zabezpieczenie hydrauliczne, koło podporowe gumowe wahliwe DM 600 ścinacze 37225zł

 

krój tarczowy DM500 1932zł

krój tarczowy DM600 2369zł

 

Katalogowe ceny w zł netto więcej informacji na PW


demotywatory o rolnictwie www.dyndole.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

siema ma ktoś cene nowych pługuw Uni IBIS LS 3+ i IBIS LS 3+1

 

Ibis LS 3+ 23 200zł netto

Ibis LS 3+1 27 600zł netto

 

Ceny producenta z początku roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoch123    0

Pottinger Servo 35s nowa plus 4+1 AW46 -->16,7 KEuro

Pottinger Servo35s nowa plus 4 AW46 -->14,5 KEuro

 

ceny netto z 07-2010

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIXIN    0

Ja wczoraj rozmawiałem z dilerem unia i dał mi cenę na pług Ibis LH 3+ 22500,-zł netto

Jest to wersja z zabezpieczeniem hydraulicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

Siema wie ktoś może ile wynosiła by różnica w cenie pomiędzy kvernelandem a lemkenem 4 obrotowym z zabezpieczeniem hydraulicznym? chyba że posiadacie lepsze propozycję na pług do 115km-max.120 na dość zakamienione tereny a w dodatku ze sporymi pagórkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

MI parę miesięcy wstecz przedstawiciel od Korbanka przedstawił ofertę na Lemkena, tyle że z zabezpieczeniem na kołek ścinany za ok 23 tys EURO !!!, więc sobie odpuściłem tą markę. No a jak wiadomo z zabezpieczeniem hydr. będzie jeszcze droższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

ja kupiłem w tamtym tyg akpila 3+1 km80 za 21.500 ostatni na placu a następne cena do góry i trzeba czekac ok 2 tyg ida jak bułeczki te pługi u nas


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

Siema wie ktoś może ile wynosiła by różnica w cenie pomiędzy kvernelandem a lemkenem 4 obrotowym z zabezpieczeniem hydraulicznym? chyba że posiadacie lepsze propozycję na pług do 115km-max.120 na dość zakamienione tereny a w dodatku ze sporymi pagórkami.

 

 

do Twojego NH jeżeli to co masz w awatarze to Twój ciągnik

 

polecałbym OVERUMA z seii CX z zabezpieczeniem NON-STOP (hydraulicznym)


 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolq1660    189

No tak ciągnik z avatara raczej mój, o overumie jeszcze nie myślałem narazie muszę się zapoznać z tą markąB) narazie w grę wchodzą kverneland,vogel&noot i lemken ale wszystko może się jeszcze zmienić, wczoraj przyszła top technika z testem 8 pługów więc jest w czym wybierać B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Ile może kosztować 2 skibowy obrotowy lemken/ vogel noot/ UG? W wersji gołej.


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
k61wp    0

No tak ciągnik z avatara raczej mój, o overumie jeszcze nie myślałem narazie muszę się zapoznać z tą markąB) narazie w grę wchodzą kverneland,vogel&noot i lemken ale wszystko może się jeszcze zmienić, wczoraj przyszła top technika z testem 8 pługów więc jest w czym wybierać B)

 

jak widzisz w moim podpisie: OVERUMA na kołki CX 41080 F 4 korpusy, rozstaw co 100cm i prześwit 80cm ; rama 125x125x6,3 i obrotnica fi125

 

 

pług orze pięknie i ceny są przystępne

 

 

pzdr


 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Wczoraj miałem oferty na;

Lemkena Euro Opal 7,5 skib zabezpieczenia kołkowe,przedpłużki i siłownik centrujący za ok 58 tyś zł

Podobna kombinacja w Vogel& Noot ok 49 tyś zł:

i Protinger 5 skib koło transportowe,zabezpieczenie hydrauliczne non stop za ok 65 tyś zł.

Oczywiście netto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalk    22

a ma ktos moze ceny plugow G&B r47 4 i 4+1??


Rolnictwo to moja pasja a pasje trzeba pielęgnować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mf255    0

Czy są na rynku jeszcze jakieś nowe pługi wahadłowe? Jeśli tak to od jakiego producenta i w jakiej cenie (3-4 skiby)?


NIE ODPOWIADAM NA GG!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może nie w tym temacie ale się zapytam :D Co sądzicie o polskich pługach jak jest z jakością orki u nich często słyszę ze nie odwracają tak dobrze jak zagraniczne i ciągnik ma w nich ciężej ale te nowe mają odkładnie stylizowane na kvernelanda (gdzieś tak wyczytałem) ? zastanawiam się nad zakupem dokładnie to IBIS XL albo XLS... XL 31000 zł a XLS 36000 zł. Ceny brutto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Litości byle jaki aby nie Polski, może i stylizowane ale materiał, ja u siebie juz 70ha zaorałem i jeszcze nie zamierzam nawet odwrócic dłuta nie wspomne o innych czesciach roboczych, natoniast polega ma Unie to 50ha i ani dluta ani lemiesza już nie ma mówie o założonych oryginalnie od nowego!


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj