gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

skywalker89    831

u mnie 4+ chodzi z renią 110km 6cyl, orałem wcześniej overumem 130km valtrą 6cyl, to powiem, że jakbym miał tą valtre 130km do swojego akpila to bym różnicy w orce nie widział, dlatego trochę dziwią mnie zakupy zachodnich pługów..

 

a co do kolegi i forterrry, jeśli nie masz gór to będzie śmigać, jeżeli ciężkie tereny to też jakoś będzie dawać radę, u mnie w reni np przodu w ogóle nie rusza, a w zetorze jeżeli bez tuza i obciążnika to będzie mogło być ciekawie.. ps. ni cholery nie chce mi się wierzyć że daliście tyle brutto za akpila, chybaże ta firma już sporo zarobiła na innych maszynach od Was to mogłaby pług oddać po kosztach, aczkolwiek żaden zdrowy biznesmen tego by nie robił. 

 

odnośnie kolegi co pisał o pługu z UNII za 60tys netto, jak dla mnie abstrakcja, podejrzewam, że w akpilu w max 40netto byś się zamknął, a orać będą tak samo...

Edytowano przez skywalker89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

heh, fakturę mam ci zeskanować ? :P

jechałem frotką z pługami ponad 30 km nawet na dużych dołach nie było żadnego problemu ze stabilnością, ale jak ruszyłem bez włączonego amortyzatora to troszkę czuł, z włączonym zero problemów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

oczywiście kołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chuck00    207

Znajomy ma od zeszłego roku nowego Akpila (nie pamiętam dokładnego oznaczenia) i stwierdził, że jego zagonowy Kverneland lepiej orze, większa i dłuższa odkładnica, lepiej kryje. Jego orka Akpilem nie była jakaś super. Nie wiem czy to brak umiejętności, czy już tak mają. Ja kupiłem Ibisa XMS i jak na razie jestem zadowolony, ładnie kryje, równo orze i nie wiedzę problemu że "ciężko idzie".


Pieniądz podzielił nas, a i tak wszystko zabierze czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotr291179    2

Ja o roku posiadam Unia Ibis L na odkładni Long 3+1  dali mi go na testy no i  zostałem mile zaskoczony wszycy mówili że Unia redli a nie orze a tu bardzo ładne krycie lekko idzie i zero problemów no i jak przywieżli tak został dałem 30 tyś brutto bo niby że to już używany tak że ja polecam Unie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr4255    38

orientuje się ktoś ile może kosztować nowy overum 3+ na zabezpieczeniu hydraulicznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian955    13

Panowie poszukuję pługa do 75KM Ursusa, musi być nowy.

Rozważałem nad

Zagonowe: Pług TUR 40 3+ / TUR 35 3+1 UNIA lub Akpila MIX 40 3+1

Obrotowe:

Unia Ibis M 2+1

 

Niestety ogranicza mnie moc na tą chwilę, no i to że muszę brać nowy, tak to bym używanego kverneland.

Co polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja polecałbym Vogel Noota. ja mam i na prawdę jest  z najwyższej półki. pola nie trzeba bronować po orce takim pługiem i cenowo rozsądnie wygląda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian955    13

Za drogi kolego jest Vogel-Nootaa, nie wiem który wybrać czy obrotowy czy zagonowy do obrotowego trzeba dołożyć 10 tyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian955    13

za obrotowy akpila 22 tyś, uni 20 tyś, jednakże zmieniłem plany na tą chwilę kupuję zagonowy 3+1 Unii TUR 35, z jakimś czasem kupię obrotowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymek    75

jeżeli mogę coś od siebie dorzucić, od jesieni mamy KM180 na ażurach z przedpłużkiem za niego daliśmy 42tys brutto (przedłużek RA, krój tarczowy z zabezpieczeniem). jak dla mnie żałuje że nie dobrałem odkładnicy bavarii. przy normalnej odkładnicy z dużą ilością resztek pomimo przedpłużka nie przykryje wszystkiego tak dokładnie. mam porównanie do pługa GB (wujek ma takiego tylko 5 skib) i tak jest dłuższa odkładnica o jakies 12cm i to jest dużo gdyby była bavaria było by super. jak dla mnie cena adekwatna do orki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elux    8

Panowie, w jakiej cenie można realnie zakupić Lemkena EurOpal 5 3+1 na wzmocnionej ramie, z przedpłużkami i krojem (zabezpieczenie na kołek)? Cenę katalogową znam, ale realnie to jak może wyglądać?

Edytowano przez elux

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Witam. zakupiłem pług unie ibis ls 3+1 - listwy scinające, na resorach, koło gumowe z amortyzacją i krojem talerzowym na ostatnim korpusie, i korpusy typu LONG za 33.000zł brutto, 

to dobra cena?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

Tak obrotowy. w innej firmie powiedzieli mi 39.000, kolega kupił rok temu za 36.000 więc myśle że 33.000 to dobra cena ale chciałem się zapoznać z opinią innych osob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xzibit0000    14

nowy nowy, na placu stoi ogólnie od maja tego roku, więc praktycznie nowy, byłem pierw i oglądałem 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krecikuryn    6

Nie mam za bardzo rozeznania na rynku a chcę kupić jakiś pług do ciągnika 90km, ma to być nowa obrotówka... podpowie ktoś w co warto zainwestować?? i jaką kwotę trzeba przeznaczyć?? Dealer oferuje mi Ibisa L premium z odkładnią long 3+1 za 26500zł netto. Myślicie że pług warty swojej ceny?? a może ktoś posiada taki sprzęt ?? jak to chodzi? Z góry dziękuję za każdą informację bo będzie mi pomocna przy podjęciu decyzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KlakacZ    16

mój chrzestny ma Case JX95 kupił do niego Pottinger Servo25 na krotszej ramie i dał bodajże za niego 29 tysi i robota idzie ekstra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj