gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

andzin    20

W listopadzie czyli 5 miesięcy temu zapłaciłem 25500 zł brutto AB100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_vx_    1

witam wie ktoś jaka cena za KUHN Multi-Master 113 T i Multi-Master 103 T?

Edytowano przez _vx_

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brego    0

Pług obracany KUHN Multi-Master 112 4ET

+ przedpłużki kukurydziane, koło podporowe gumowe, siłownik wspomagający

Cena netto: 48 800 zł

 

Pług obracany KUHN Multi-Master 113 4ET

+ przedpłużki kukurydziane

Cena netto: 42 723 zł

 

LEMKEN EurOpal 8 4 N 100

+ przedpłużki, kółko, skrzynka narzędziowa

Cena netto: 20 000 Euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Multi-Master 103 T 4 obrotowa na kolkach i przedpłużki 32000 zł

Poettinger Servo 25 4 skibowy na kołkach 8000 Euro

Lemken EurOpal 4 obrotowa 20000 euro

Ceny z marca z Agrotechu Kielce .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sterydek    23

Czy ktos moze doradzic jaki plug wybrac Unia Ibis m 2+1 cena 18 700 netto czy Akpil KM 80 2+1 cena 22 tys netto. Dodam ze Akpil wazy 980kg i jak do MF 3635 to chyba troche za ciezki bedzie :/ A u mnie gorki sa. Czy ktos może mi doradzic w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moris7598    12

Do ciagnika 100 konnego ja bym wzioł 4 skibowy .

Do MF bym wzioł unia ibiss ale bym wolał zainwestowac i wziaść kuhna albo poettinger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

Do 100 konnego można wziąść pług 4 skibowy obrotowy a masa takiego pługa będzie zalezała od masy ciągnika, rozstawu kół oraz udzwigu tylnego podnośnika. Bo nie wyobrażam sobie mojego Rabe Albatrosa 110MS z ramieniem do wału do ciągnika typu JD 5100M,DF Agrofarm 430, Farmtrac 100, Ursus wszystko 100 konne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

A nie lepiej wziasc pług 3 skibowy rozstawiac na 50 cm skibe i do tego wal?? Pociagnie taka kombinacjie 100km ciagnik??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krowka62    22

"Adrenalina" spokojnie pociągnie. Ale mówimy o pługu obrotowym. Ale zależy jaki masz ciągnik, ja mam Massey 3080, Rabe Albatros 110 MS, do tego wały (Cambpell + kruszący 1,80m) rozstaw 4x44, orka siewna 15-18 cm, głęboka 25 cm., ziemie klasy 5-6. Jeżeli masz cięższe ziemie a ciągnik pokroju mojego to polecałbym pług 4 skibowy z rozstawem orki od 35 np do 50.

Jaki masz ciągnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalina    10

Ja mam wlasnie kupionego nowego 5100R ale nie mam maszyn do niego:) i mysle co by takkie male cos pociagnelo umnie stajnia ciagnikow zaczyna sie od 160km a takiego malego nie mialem jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mksuzi    0

KUHN Multi-Master 112 4+ z NSH, koło podporowe, ścinacze skiby, do tego ramie na wał ciągany otwierany chydraulicznie cena ok 55 000 netto do negocjacji

KUHN Vari-Master 122 4+ z NSH, koło podporowe, ścinacze skiby, do tego ramie na wał ciągany otwierany chydraulicznie cena ok 69 000 netto do negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofermk4    1

kolego JANUSZ20 zadowolony jesteś z pługa akpil km180 3+1 czy lepiej dołożyc i kupic coś z kuhn lub kverneland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6150    0

Witam! Interesuje mnie cena plugów marki Kuhn Vari -Master 123 NSH 5 skibowy, Lemken VariOpal 7 z hydraulicznymi zabezpieczeniami 5 skibowy oraz Kverneland ES100 5 skibowy. Poza tym chcial bym sie zapytac czy John Deere 6150r da rade z wymienionymi plugami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

dawać radę pewnie będzie, ale nie wiem czy mu przodu nie będzie podnosić. Znajomy ma ten starszy model 145km to w 5skibach kuhn przód mu podrywało. Podczepił do case190 inna bajka. Nie wiem jak to jest w tej R ale ona chyba troszkę cięższa i dłuższa jest od Mki, z tuzem bym się nie obawiał że nie da rady ;) Z resztą - pługi mają regulacje szerokości orki, jak coś będzie nie tak szło to zmniejszysz najwyżej szerokość i jazda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid6150    0

Tuz jest i obciażnik na przodzie też :) A tak poza tym który z wymienionych plugów według was jest najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skywalker89    832

ja Ci powiem tak, ja myślę, że te pługi które wymieniłes to najwyższa pólka moim zdaniem, i tutaj skłaniałbym się ku najtańszemu. Ja bym spróbował lemkena pewnie, jakoś ten kolor mi się podoba hehe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasso    9

Mam pytanie o cenę pługów raczej z niższej półki cenowej 4+1 obracany na resorze i z siłownikiem prostującym i regulującym szerokość orki mógłby coś ktoś polecić i podać ceny??

 

Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj