gumis45

Ceny wybranych nowych pługów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
zulus    0

Agro masz PO 4 na kołku cena+ /- 17,000zł netto Akpil KM80 na kołku 25,000netto skąd taka różnica czyżby jakość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7441    0

Jak kogoś interesuje pługi bomet 4 skiby zabezpieczenie resorowe hydrałliczna zmina szerokość orki 30-50 19500 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
major_89    36

Kverneland AB100 po dobrej cenie 24000zł dałem, prawie identyczny polskiego producenta widziałem 14000zł , ale po zasięgnięciu opinni nie żałuje tych 10 patyków co jakość to jakość. Całkowicie inna ścieralność części roboczych, bezstopniowa regulacja to sie chwali, a co najważniejsze stosunkowo niewysoki koszt części zamiennych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BukeR    10

Zetor System Sukov Junior (zagonowy) 4 skiby.

11 tys netto


Evolving agriculture - Dutz Fahr




Pomogłem? Kliknij na zieloną strzałkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

ceny pługów 3 skibowych obracalnych:

 

v&n przedpłużki zabezpieczenie kołek - 33500 zł brutto

overum zabezpieczenie kołek - 42500 zł brutto

overum zabezpieczenie hydrauliczne non stop - 53500 zł brutto

pottinger zabezpieczenie kołek - 33000 zł brutto przedpłużki dopłata 4000 zł brutto

pottinger zabezpieczenie hydrauliczne non stop - 51000 zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majsterus    1

Witam

Planuję kupić nowy pług, interesują mnie firmy Lemken i Kverneland i coś krajowego Unia :) . Zabezpieczenie resorowe, 4 skibowe, obrotowe, przedpłużki na kółku podporowym, jakie są ceny tych maszyn i od razu prosiłbym o ceny 3 skibowych. I jaka jest dopłata za odkładnie ażurowe. Pozdrawiam :)

Edytowano przez majsterus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
criskp86    30

Kverneland 150s 3 skibowy 41000 netto

 

 

czytaj wcześniejsze posty... cena Kvernelanda była podawana

 

a dopłata za korpus ok 6 -7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adus19922    0

Witam czy wie ktos czy jest mozliwosc zamowienia calego kompletu elementow roboczych pluga agro-masz razem z uchwytem? Jaka moze byc cena calego zestawu na 1 korpus?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zolwik1990    1

Pług pottinger servo 35 4 korpusy na zabezpieczeniu hydraulicznym rostaw korpusów 102 cm kosztował 49 tys netto tylko że w styczniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro30    11

Za pług SUKOV KV-09 4 OBROTOWA płaciłem prawie 38 tys brutto w cenie ścinacze skiby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

Sukov chyba nie jest dobrym rozwiązaniem dla ciągników o szerokim rozstawie kół bo niema regulacji pierwszej skiby ale deelerzy wciskają i ani słowa o tym mankamencie-jeden facet kupił to go chce przeblużnić i orze starym a deelera to by za jaja powiesił


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papier    9

siema

Nie wiedział by ktos ile by kosztował pług agro-masz zabes. resorowe 4 skib - obrotka ?

Na targach widziałem ale sie nie pytałem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam

orientuje się ktoś może ile kosztuje obrotówka uni 4 ibis XL plus [ten z szerokością orki do 54cm na korpus] w najtańszej wersji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzeso23    2

Agro-masz na resorze z tego co mówili na targach to około 22000 netto dostępny ma być po nowym roku ale dokładnie kiedy to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

"majsterus" ja za lemkena vari opal 6 zaplacilem 16tys euro. Wyposażenie:przedplużki z regulowana głebokośicą za pomoca swożnia, 2 kroje, siłownik liniowania z pamięcią szerokosci, zabezpieczenia skiby na kołek scinany, listwy dokładające na koncu skib, przygotowany do dokręcenia 5 skiby (między innymi szersze koło)

Edytowano przez demolka19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Binladen    10

koledzy czy cena 8tys, za akpila mix40 (3+1) to dobra cena???

 

Tak, można za tyle kupić :blush:


Pisz prawdę, nie przejmuj się innymi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heniekii    2

mial ktos propozycje za v&n XMS 950 vario 4 skiby wyposazonego:

 

-zabespieczenie kolek

-korpusy azurowe z podwojnymi dlutami

-przedpluzki kukurydziane

-kolo transportowo podporowe boczne

-kroje karbowane na ostatniej skibie

 

belka zaczepowa w standarcie a glowica z blokada do 175 km cena waha sie w zaleznosci od firmy od 62-73 netto

 

i mam pytanie jaka jest roznica z silownikiem obrotu dwofukcyjnym bo w jednej firmir jrst a w drogiej nie a nikt nie u mial w sposob jany tego wytlumaczyc

chodzi o to ze mozna plug obracac do gory i do dolu?

Edytowano przez Heniekii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pinki2008    0

nie wiem czy w dobry temat trafiłem ale chciałbym się zapytać czy to prawda że te nowe pługi Agro-Masz są budowane na podzespołach krevfnelanda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dromik    4

ED-100 Kverneland 5 skib 47000zł netto

AB- 100 Kverneland 4 skiby 27000zł netto

Edytowano przez dromik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
    • Przez Morela15
      Czy wyceniał ktoś pługi? Jakie marki polecacie? Których nie polecacie? Chodzi mi głównie o 4 lub 5 skib.
    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Anioł123
      Witam co myślicie  o tym siewniki?



×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj