Skocz do zawartości
pitermtk

Jakie macie kombajny ziemniaczane ????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelec    85

czyli jaka cena?

SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

saszeta    74

ja kiedyś miałem takiego hagedorna. Kupiłem za 2,5 tyś, wykopałem pyrki i za tydzień go odsprzedałem w tej samej cenie :D . Ale zdążyłem dobrze uszkodzić totolotek więc dobrze na tym wyszedłem

Wiadomość z agroFakt.pl

mikad72    1

Witam

Mam takie pytanie : czy oprucz "Gumstalu i Kija" istnieją jeszcze inne firmy które wykonują przenośniki prętowe w osłonie gumowej do komb.ziem. na wymiar ???

Jesli ktoś by słyszał o takich byłbym wdzięczny.

trys    0

samaro mam co o nim mogę napisać to to że nie lubi chwastów oraz zbrylonej ziemi kopanie ursus3514 2 terenowa max 3 ale rzadko skrętna oś eksploatuję kilka lat i z trzy łożyska wymieniłem

szymon09875    147

3,900 zl

Ja w czwartek przyprowadziłem anne '89 rok stan bdb, sadzarke remprodex 4 rzędy nowe taśmy i obsypnik 4 rzędowy za 5 tyś cały zestaw

Camry    9

z chęcią bym zakupił taki zestaw za takie pieniądze ,pogratulować zakupu

saszeta    74

żeby przewieść? Na dwumetrową lawetę ci wejdzie. A waży trochę ponad 2 tony. Ja swoją wiozłem na lawecie trzyosiowej dziewięciometrowej i ciągnąłem busem przez pół Polski :)

Edytowano przez saszeta

lonoh    30

żeby przewieść? Na dwumetrową lawetę ci wejdzie. A waży trochę ponad 2 tony. Ja swoją wiozłem na lawecie trzyosiowej dziewięciometrowej i ciągnąłem busem przez pół Polski :)

no dokładnie o to chodzi;)to gitara to sie opłaca jechać w Polskę coś kupić ;) bo właśnie miałem obawy czy wejdzie na lawete. A @szaszeta jak to jest c-330 podoła przy takiej ance? Bo jedni mówią tak inni ze nie a ty widzę ogarnięty jesteś w takich tematach to prosiłbym o opinie. Dodam ze ziemia to 1-2 klasa i rzadko sie trafia 3 Edytowano przez lonoh

lukasx21    130

Kopią niektórzy c330 jak nie mają innego ciągnika, ale jak to mówią u mnie "trzydziestką kombajn rządzi"

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

saszeta    74

zależy od warunków na polu. Mój majorek (35km) ma problem po opadach ale to dlatego że koła się zapadają. Mocy nie brakuje. Z rozrzutnikiem 3,5-4 tonowym jednoosiowym c330 idzie to i z kombajnem powinna

gregorius    123

koledzy kupiełem sobie drugą annę na szerokiej listwie, i tą co mam obecnie chce przerobić na tzw. podest, kosz wywalić i z desek zrobić taki podeścik

mam pytanie może macie tak przerobione kombajny, pochwalcie się zdjęciami jak to wygląda, bo cos musze na wczesne wykombinować

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

123p    1

Prosta sprawa jest ze zrobieniem takiego podestu. Ja zrobiłem zakręcany na te same dziury co zbiornik. Teraz zbiornik mam założony z powrotem wiec z zdjęcia nici :/

cucek    1

u mnie zestaw anna + c330m kopie co roku 8ha i jest git...tyle że na obu końcach pól przyczepy ze skrzyniopaletami stoją bo jak pełny zbiornik to ciężko się manewruje

Krzysztofb    0

mam grimme europa standart , c-330 dawała radę , ale ciężko było jak kosz sie zapełniał na max , dlatego częściej był wysypywany , fajną sprawą z której nie korzystam bo wczesnego nie kopię to że nie trzeba przerabiać kosza na workowanie, bo ma tak skonstruowany kosz że wystarczy 15 min, i z kosza mam platformę do bezpośredniego workowania

przemol87    45

koledzy kupiełem sobie drugą annę na szerokiej listwie, i tą co mam obecnie chce przerobić na tzw. podest, kosz wywalić i z desek zrobić taki podeścik

mam pytanie może macie tak przerobione kombajny, pochwalcie się zdjęciami jak to wygląda, bo cos musze na wczesne wykombinować

mam w galerii

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

marian7k    5

Kopią niektórzy c330 jak nie mają innego ciągnika, ale jak to mówią u mnie "trzydziestką kombajn rządzi"

Popieram,kopać a kopać to różnica a jak trochę pagórków -nie ma szans.

bools    13

Anna + ursus c360 , my kopiemy we worki , przy zgranej ekipie 450 workow w 3,5 godz. oczywiscie 15 kg .

Grimme Europa Super + Ursus C-360. Gdy jest pełny zbiornik to nie raz lubi poderwać przód do góry gdy już wyjeżdżam z redliny, tak więc nie wyobrażam sobie żeby do tego kombajnu podpiąć C-330 bo przy wzniesieniach jakie mam na niektórych polach to trzydziestka zdechłaby :)

arcasemx135    0

Witajcie :) Mam pytanko otóż mam zamiar kupić kombajn Grimme do (ziemniaka 10 ha i selera 4ha) zalezy mi na tym aby kopac wczesne noi tez pożne ziemniaki, patrze na sr80-40 lub na se75-30 ale chcialbym przeznaczyc na niego 50-60 tys zł. Jednorzedowy z duzym zbiornikiem(4tony). Cały czas kopie bolkiem i powiem szczerze mam tego dosyc, całą tasma zawalona.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez RoRo
      Witam ma ktos tabele wysadzenien do sadzarki s211??
    • Przez Krzysztd5
      Poszukuję instrukcji do czeskiej sadzarki do ziemniaków chwytakowo-tarczowej  (sa2-074
    • Przez Kamil97
      Jakie znacie sadzarki i jaki Waszym zdaniem są najlepsze, i łatwo o nie do części i, które się najczęściej nie psują??
    • Przez Farmer19900
      Witam forumowiczów

Miał może ktoś okazje wymieniać taśmę w kombajnie Bolko z 643 ( tzw. ,,jeża")
      Jeśli tak to bardzo bym prosił jak zdjąć starą, bo wydaje się to niemożliwe . Dodam ,że mam taśmę niespinaną.

Pozdrawiam
    • Przez ziomalek0
      Witam panowie. Zamierzam kupić kombajn ziemniaczany karlik lub bolko. Chciałem prosić o opinie tych kombajnów pod względem przerobu chwastów itp. sadze do 2ha ziemniaków rocznie. Panowie pomóżcie. Pozdrawiam