Polecane posty

xbitekx    0

Witam :)

Czy to prawda że gdy trzyma się konie ale nwm jakich ras , to dostaje się dobrą kasę ? ale nwm w jakim celu ? Podpowie ktoś coś  :ph34r:  :ph34r:

wojtal24    672

każda kasa jest dobra kiedyś był taki program ze płacili za rasy zachowawcze huculy koń Małopolski i jeszcze inne ale czy to jest

ZETOR TEAM

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez margoo78
      Poradzcie mi żebym nie dał ciała. Jest do kupienia pług który by mi pasował. Wystawiony był na olx, teraz ogłoszenie straciło ważność ale nadal jest gadałem ze sprzedającym. Chodzi o to jak go kupić bez jechania tam. Stan techniczny wydaje się ok to ryzyko biorę na siebie, transport znalazłem na clitrans, tylko jak sfinalizować transakcję (zapłacić) żeby nie zostać zroboinym w ciula. Gość nie ma konta na allegro, pewnie nie wystawia faktur. Jak to ogarnąć, czy lepiej odpuścić.
    • Przez agrofoto1
      Chciałbym podzielić się swoimi przemyśleniami na pewien temat. Odwiedził mnie dzisiaj jeden cwaniak, w bluzie Skanska. Oferował sprzedaż agregatu prądotwórczego. Cena w internecie 4200 - mówił. Chciał 1500 i szybko zszedł do 1000 jeśli wezmę 2. Towar w samochodzie, nowy jeszcze w folii, nawet cena była naklejona. "Zobaczyłem gospodarstwo to za jechałem, w gospodarstwie zawsze się przyda, jak weźmiecie to mogę jeszcze załatwić tluczen za cenę paliwa plus stowka dla kierowcy" I teraz gdzie jest myk. W całym internecie jest tylko jedno ogłoszenie z tym modelem - faktycznie za 4200, na olx. Coś mi tutaj mocno smierdzialo więc pogonilem. Kiedy zaglebilem się mocniej w temat okazało się za takich ogłoszeń jest więcej - taki sam agregat tylko inne naklejki z nazwą.
    • Przez ziembaczka
      Widziałem ostatnio zdanie takiej kobiety która zapewniała ze takie torby z logo i napisem to niezła forma reklamy, albo wizytówki firmy. Jak uważacie, bardzo fajnie realizacje widziałem na - http://drukarniatoreb.pl/ Co o tym sądzicie?
    • Przez Kubasss
      Witajcie
      Mam ważne pytanie. Otóż chce kupić mieszkanie i działkę budowlaną a w przyszłym programie Prow chce startować o młodego rolnika. Czy to ze będę posiadał działkę budowlaną uniemożliwi mi start w programie ? Dlatego że będę posiadał na własność grunty rolne 
      Jak to działa? 
      Pozdrawiam 
    • Przez RU68
      Witam pokusiłem się o sprowokowanie do oceny Doradztwa ODR i to nie na podstawie wypisanie wniosku o dopłaty ale stricte doradztwa posiadanej wiedzy i przydatności ich dorad porad czy jak by to nazwać 
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj