Lukasz16

Ankieta. Simtractor 3.58 czy JD North American Farmer?


Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
dawid12    50

ja stawiam na JDAF poniewaz w st ciagle sie robi to samo itp


Kierownicę ujął w dłoń, przeżegnał się, beret na skroń
W stacyjce klucz i raz i dwa, spalin kłąb i silnik gra
Już na polu za łanem łan, wykonany za planem plan
A w duszy radość albo gniew, słoneczko mu gdzieś zza drzew.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAZIU    0

oczywiście głosik dla ST no bo jak po co mi widok z góry na maszynki i jaka z tego grajda wole sterować maszynami ciągnikiem nie myszką:rolleyes: więc simtractor rulez:)


Sygnatura niezgodna z Regulaminem - Moderator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Simtractor---->jest dużo lepszy. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciagnikfan    3

Niby zagłosowałem na Simtractor ale JD NAF jest lepsze bo tam do gospodarstwa podchodzi sie jak w grze ekonomicznej, Simtractor to raczej symulator. Według mnie JD NAF to jest super pomysł, ale złe wykonanie na odczepnego. Powinni dodać tam z 3 razy więcej maszyn (najlepiej wszystkie maszyny JD), wprowadzić nowe uprawy, poprawić grafikę i dać większe możliwości zarządzania myślę że wtedy byłaby to gra rolnicza wszech czasów.


...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DawidMalw    1

W SimTractorze mozna wszystko robic.Kasy mozna miec full(np:500 000),zboza setki ton(np:800 000) itp.Wystarczy w pliku zmienic pare cyferek.A JDNAF to troche jak Simsy.W ST jest widok z kabiny,mozna samemu maszynami ziemie uprawiac.

 

Ps.tylko troche sie nudzi.Ale tak to The best.


U-R-S-U-S C-385A RZĄDZI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszRol    0

Ja grełem tylko w SimTractor i mi się podobało ^_^


Na zawsze wierni, na zawsze oddani my Polskiego URSUSA fani!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin91    286

Zagłosowałem na SimTractor 3.58... Ta gra bardziej mi podpasowała niż JDNAF... A najważniejsze jest, że w ST czujesz się jak prawdziwy kierowca ciągnika... :)


Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba9711    0

Ja na ST 3.58 lepsza gierka a ja musze się pochwalić że mam dodtakowe maszyny i duperelki:

Kombajn Bizon

Kombajn Claas

Sieczkarnia claas

Sieczkarnia John Deere

Ciagnik Case

Ciągnik Zetor

itd. dużo tego

 

Mam jeszcze kostke brukową na podwórku ,mam zime <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor5321    1

ja też wole ST bo moge mieć bizona i ursusa

i mode jeżdziś bo to symulator

 

a w JDAF jest bardziej podobny do rozpodządzania kto co ma robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik2222    0

Ja wole simtractor i zagłosowałem na nie,bo w tamtą drugą grę jeszcze nie grałem.;)


Ursus jest najepszym traktorem,każdy to wie.Żaden traktor przy nim nie liczy się.Zapraszam do obejrzenia moich filmików na You Tube.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matriks    0

jak sciągnąć simtractor3.66f z jakiej strony a cy idzie ja mam simtractor 3.6 i jak włonczam to mi sie pokazują napisy unable to load a renderengine player will guit!!!!!!!!!!!!!!!!! co mam z tym zrobic i muj kolega ma simtractor3.6 i jak kupił maszyne to do niej nie idzie wejsc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wloda    12

zgadzam się z tobom


PRONAR 1025_________URSUSc360__________MTZ 82_______bizon______i nowy zakup Massey ferguson 7256_________i wiele innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Bo to wersja demo! Żeby mieć pełną, trzeba mieć key oraz ligin. Ale ja nie mam. ;)


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LTZ55a    118

Zobaczcie tu:


Sprzedam części silnika MTZ 50/550 oraz katalog części MTZ50/550.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja osobiście uważam że JD North American Farmer jest grą która ma lepszą grafikę i dobrze mi się w nią gra tak jak w jego poprzednika JD AF:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez freeland
      Come acquistare wegovy o mounjaro online? le migliori penne anti-obesità per adulti. senza prescrizione
      Comprendere le differenze chiave tra le penne dimagranti Wegovy e Mounjaro
      CONTATTACI TRAMITE
      Website: https://cutt.ly/medpro
      E-mail: directpharmastock@gmail.com
      WhatsApp: +447418376237

      Telegramma: https://t.me/order_meds_now

      Introduzione:
      Le penne per la perdita di peso Wegovy e Mounjaro sono due farmaci da prescrizione utilizzati per la perdita e la gestione del peso. Sebbene entrambi i farmaci presentino somiglianze in termini di meccanismo d’azione, ci sono molte importanti differenze tra loro. Questo articolo mira a fornire una panoramica completa delle principali differenze tra Wegovy e Mounjaro.
      1. Usi approvati dalla FDA:
      - Wegovy: Wegovy (semaglutide) è approvato dalla FDA per la gestione del peso a lungo termine negli adulti con un indice di massa corporea (BMI) pari o superiore a 30 (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro (tirzepatide) è attualmente approvato dalla FDA per il trattamento del diabete di tipo 2 negli adulti. Tuttavia, i medici a volte possono prescriverlo off-label per la perdita di peso.
      2. Meccanismo d'azione:
      - Wegovy: Wegovy imita l'azione di un ormone chiamato peptide-1 simile al glucagone (GLP-1), che aiuta a regolare l'appetito.
      - Mounjaro: Mounjaro non solo imita il GLP-1 ma anche un altro ormone che regola l'appetito chiamato polipeptide insulinotropico glucosio-dipendente (GIP).
      3. Uso approvato nei bambini:
      - Wegovy: Wegovy è approvato dalla FDA per la gestione del peso in alcuni bambini di età pari o superiore a 12 anni con un BMI pari o superiore al 95° percentile (obesità).
      - Mounjaro: Mounjaro non è approvato per l'uso nei bambini di età inferiore ai 18 anni.
      4. Dosaggio e somministrazione:
      - Wegovy: la dose raccomandata di Wegovy è espressa in milligrammi per millilitro (mg/ml) di soluzione e viene somministrata tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia.
      - Mounjaro: simile a Wegovy, anche Mounjaro viene somministrato tramite iniezione nella parte superiore del braccio, nell'addome o nella coscia, con le dosi raccomandate fornite in mg/ml di soluzione.
    • Przez Macieks
      Witam was,mam do was prośbe.Poszukuję zdjęć Polskich Maszyn (ciągniki,maszyny itp.) na textury muszą być w orginalnym kolorze jakieś fajne maszynki,przyczepy,ciągniki w orginalnym kolorze to weżcie aparat lub telefon do rączki i idzcie zrobić pare fotek Jak zrobicie podeślijcie zdjęcia na pv prywatna wiadomość. Dodam jeszcze że mogą być to zdjęcia które były już robione kiedyś
    • Przez Macieks
      Witam potrzebuję zdjęć na ciągniki i maszyny zajmuję sie modelowaniem do gier rolniczych wysyłać zdjęcia poglądowe na Pv 
    • Przez rumin
      Gra ktoś?
      Który level?
      Na którym serwerze?
    • Przez mati571401
      Ma ktoś polskie mody do ls 2008 albo programy do konwertowania
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj