oFsik

Uchwyt na telefon komórkowy

Polecane posty

oFsik    138

Witam chciałbym kupić sobie uchwyt na telefon do traktora tylko się zastanawiam czy nie odpadnie pod wpływem wstrząsów. Może ktoś z was już tak robił?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

raczej nie odpadnie jak bedzie mial dobra przyssawke :lol:


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

Mi dzisiaj przyssawka została na szybie a reszta w łapce B)-chociaż raczej :lol:-badziew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

też się nad tym uchwytem zastanawiałem ale na razie dobrze się trzyma tam gdzie leży czyli na panelu :lol:


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Miałem w Medionie 310 uchwyt na telefon z przyssawka wytrzymał jakies 3 dni i odpadła........ beznadzieja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mojego znajomego co mi prasował w zeszłym roku było ok. Miał telefon w uchwycie w swoim 3p i jakoś nie wylatywał od wstrząsów. To dobry pomysł taki uchwyt bo ja w polu nie słyszę jak ktoś dzwoni.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Miałem w Medionie 310 uchwyt na telefon z przyssawka wytrzymał jakies 3 dni i odpadła........ beznadzieja

a miałeś go na jednej dużej przyssawce czy na kilku małych?


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

bo np. na 3 lepiej trzyma więc może jak już brać taki uchwyt to na 3. Ja uważam że tak będzie lepiej a Wy?


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel6485    242

Osobiscie niepolecam uchwytu z jedna przyssawką ale 3 powinny sie sprawdzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wsk125ccm    11

Brat zamocował na 2 wkręty chwytak do telefonu do słupka kabiny i jakoś się trzyma od wakacji... W lato często używał, teraz prawie wcale. Ja wolę mieć telefon w kieszeni niż martwić się czy uchwyt go jeszcze trzyma... :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0
Ja wolę mieć telefon w kieszeni niż martwić się czy uchwyt go jeszcze trzyma... :lol:

no tak ale nie którzy nie czują i nie słyszą jak ktoś do nich dzwoni a na uchwycie mogą to zobaczyć i słychać trochę też lepiej będzie B)


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DPro1993    0

ja jak mam luźne spodnie i siedzę to telefonu w ogóle nie czuję w kieszeni inni pewnie też ale jak jest w kieszeni od bluzy lub koszuli to można go czuć lecz rzadko się nosi taką bluzę lub koszulę przynajmniej jest tak w moim przypadku


Zetor Nr 1 w Polsce!
Proxima z turem czy bez zawsze piękna jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasil90    97

Ja w Mf 3080 mam taki uchwyt przyczepiony na 2 nity na tą skrzynką co są bezpieczniki


Massey Ferguson-Uniwersalność przede wszystkim.
mariusz(ZDUN) sprawdzony mechanik polecam.
mirek maszyny sprawdzony sprzedawca maszyn polecam.
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

ja mam kilka uchwytow, wszystkie na jednej przyssawce i wszystkie sie trzymaja, w Same przez pol roku go nie ruszalem i ostatnio jechalem wlozylem telefon i trzyma jak ta lala.

w kombajnie tez mam i wszystko ok.

za sztuke placilem ok. 40 zl nie wiem czy to duzo czy malo, ale dzialaja elegancko :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja myślałem raczej o takim za 60-80zł to chyba wytrzyma nie?




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bartek7    0

Ja mam uchwyt z jedną dużą przyssawką i trzyma się bardzo dobrze, ani razu nie odpadł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukotek    4

ja swój przykleiłem taśmą dwustronną do szyby - no i na razie trzyma!!


(")_(")_.----.,/)

;^ ^ '; -._ , ')_

( o_, )' __,) '-._)

 

GumiaKi 25 zl:> Widły 60zl:> .... aaaa Prerzucanie gnoju bezcenne !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5620    10

jak nie chce siedziec to dobrze jest jeszcze troche poslinic ta przyssawke :) w ciezarowym mam proporczyki a taka przyssawke i tez nie sa lekkie ale juz uuu ile czasu siedzą


Diesel KOPCI, Diesel CZADZI, Diesel nigdy cię nie ZDRADZI !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Ja tam mam uchwyt w Forterze i jeszcze nigdy mi nie odpadł nie miałem takiego przypadku jeszcze. Według mnie to super sprawa ten uchwyt :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'klocek' ja też mam na szybie bo próbowałem na plastiku to przylepić ale się nie dało odpadała po jakimś czasie to wziołem ją na szybe :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xxxxxxxxxxxxxxx

Edytowano przez klocek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dariusz86
      Cześć,
      Stoję przed małym dylematem w kwestii doboru haków sprzęgających. Chcę zamontować coś takiego do ciągnika o mocy 70KM. Nie wykonuje on nie wiadomo jak ciężkich prac ale jednak hak to wygoda o czym już się przekonałem nie raz. I teraz biję się z myślami, czy inwestować prawie 500zł za sztukę, za oryginał CBM'a, kat 2S, czy może pójść w coś tańszego i wziąć waryńskiego. Generalnie waryński chyba robi nie najgorsze te części ale nie wiem jak jest z hakami. Szukam opinii i ciężko cokolwiek znaleźć. CBM to wiadomo, marka sama w sobie. Ale różnica w cenie dość znaczna bo na 2 sztukach około 400zł. Bardzo bym Was prosił o pomoc w dokonaniu wyboru. Może są na forum osoby które mają haki waryńskiego już jakiś czas i z perspektywy tego czasu, są w stanie wydać jakąś opinię. O opinię CBM'a nie pytam bo wiadomo że to górna półka. 
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj