ralfMTX140

Kursy walut

Polecane posty

ralfMTX140    3

Zauważyłem że na forum często występuje mowa o np ciągnikach w cenie euro i wtedy pojawia się pytanie: ile ono na dzień dzisiejszy kosztuje i jaki jest jego przelicznik :lol:

Jesli znacie aktualne ceny walut to piszcie w tym temacie.


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deer    180

Co dzień świeżutkie i aktualne, mozna tez sprawdzić archiwum kursów walut http://www.nbp.pl/


BŁOGOSŁAWIENI CI, KTÓRZY NIE MAJĄ NIC DO POWIEDZENIA I NIE UBIERAJĄ TEGO W SŁOWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil41    29

z tego co wiem to przelicznik zależy też od marki, np. JD 40gr mnie liczy euro niż nbp, SDF po 3.95zł euro a claas chyba po 4zł. Jeśli wiecie coś na ten temat to piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Claas czyli korbankowo, przeliczało wg kursu sprzedaży walut w NBP w dniu wpływu kasy na ich konto, teraz przy tych wahaniach może coś zmienili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

może i ciekawy temat. Może lepiej przy tych wahaniach pisać jaki kurs jest w danej marce bo tego na stronach nbp nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104
Co dzień świeżutkie i aktualne, mozna tez sprawdzić archiwum kursów walut http://www.nbp.pl/
to jest kurs banku.

wczoraj w stalowej euro bylo po 4.74 jezeli masz wieksza sume jeszcze inaczej przeliczaja.


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nibynikt    0

no właśnie jak to jest przy kupnie. Dla przykładu chce kupić ciągnik za 50 000 Euro i po jakim przeliczniku i gdzie sie wymienia kase , czy dealerzy robią to za nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

ty kasy nigdzienie wymieniasz .jezeli diler ma ustanowiony przelicznik n. po 4zl to liczy po4zl a jak nie to po kursie NBP z dnia wyfakturowania maszyny. ty zaplacisz w złotówkach.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

Załatwiam teraz leasing we CHF (frank). I widze że świadomie zwlekają z podpisaniem umowy leasingowej do czasu aż frank potanieje. A ten cąły czas w góre.


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agukola    0

Ja się nigdy na stronie nbp nie mogę połapać, co gdzie jest. Jak chce sprawdzić aktualne notowania głównych światowych kursów walut wobec złotówki, to sięgam na stronę: https://www.tms.pl/rynek/kursy-walut. Wszystkie waluty są prezentowane w czasie rzeczywistym, więc to dużo wygodniejsze, że wszystko co potrzebuje mam w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jopi1991
      Przyszedłem dziś się poradzić.mam taki problem ze 1/3 gospodarki ma brat....1/3 mam ja i 1/3 jescxe ojciec  brat oświadczył że on robić nie ma czasu...za dużo oboowazkow  i praca z której na nieporównywalnie więcej.proponuje mi pracę na jego części jako pracownik (wynagrodzenie płatne od godzin) mówił że wtedy odpada koszty napraw paliwa nawozów itd ogólnie tylko mam wykonać pracę jak zwykły pracownik zatrudniony w firmie ale na KRUS.  W zimę mogę iść do pracy do niego na czarno ( posiada firmę w innej branży)Czy zgodzić się na to czy może jakieś lepsze pomysły? Dzierżawa na mnie za jakąś niewygórowaną kwotę? (wtedy jego maszyn nie tykam)Czy może wynagrodzenie procentowe od zysku? Jeżeli tak to jaki procent  zawolac?Oczywiście wszytko będzie spisane notarialnie obojetnie jak miałaby wyglądać nasza współpraca. 
    • Przez Kurwer21
      Witam, aktualnie zaczynam prawo jazdy kategorii B, mam zamiar do żniw dorobić jeszcze B+E, ale nie wiem czy to sie uda, wiec stad te pytanie, czy po kategorii B mogę prowadzić kombajn zbożowy? I jak to wygląda w sytuacji gdy trzeba ciągnąć wózek za kombajnem? Jednak jest na kołach, więc nie wiem jak to się odnosi do przepisów, z góry dziękuje za odpowiedź
    • Przez suffeks
      wymienili słup i takie coś zostało na polu, należy się odszkodowanie chyba? 

    • Przez karol
      Zapraszam do wypowiadania się na temat prowadzenia rozrachunków z tytułu VAT w gospodarstwach rolnych. Jakie są Wasze doświadczenia?
    • Przez sumek666
      Jak kształtują się ceny nieruchomości i działek rolnych w Waszych okolicach? Może planujecie zakup gruntów w tym roku? A może udało Wam się sprzedać jakieś grunty?
      Zapraszam do dyskusji o cenach i możliwości zakupu ziemi w Polsce i za granicą.
      Kontynuacja tematu:
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj