Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jktuning    18

witam chłopaki czy ktoś by mógł mi pokazać lub napisać jak jest podłączona nagrzewnica kabiny do układu chłodzenia w mf255

rafal88    10

o ile sie nie myle....jeden przewod podlaczony jest do pompy wodnej, a drugi do glowicy od strony akumulatora

grzegorz508    1

W 3p u kolegi widziałem, to było podłączone wejście do głowicy od strony akumulatora, a powrót do rurki gumowej pomiędzy chłodnicą a pompą wody za pomocą trójnika.

Wiadomość z agroFakt.pl

piotrjako    4

czy można prosić posiadaczy 3512 o zrobienie zdjęć, miejsc w których są wcinki na nagrzewnice?? osobiście próbowałem zrobić ogrzewanie jak w c-360 ale to nie działa (nawet przy zimowej orce dmucha zimnym!!!)

W ursusach 3512 na pompie jest zakręcony korek od strony sprężarki a w moim mf 255 na pompie jest w tym miejscu grubszy odlew bez korka więc musiałbym się wciąć w przewód gumowy, oglądałem tylną część głowicy i nic tam nie znalazłem żadnego króćca, jest tylko szeroka blacha. nadal proszę o zdjęcia.

emtecc    12

do tego silnika nagrzewnice podczepiasz pod pompę wody (od strony sprężarki jest na pompie korek, w to miejsce wkręcasz króciec)oraz od strony kabiny na głowicy jest wkręcony króciec umożliwiający założenie węża. Układ (nagrzewnicę i przewody) proponuję napełnić płynem chłodniczym.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się