Skocz do zawartości
Lukasz4512

Jakie silniki już zatarliście??

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Karol5211    0

u nas sieczkarnia sie zatarła dwa razy:/ teraz drugi silnik kupilismy B) no i raz zetor w belarce pasek pękł i chyba jeszcze ze 2 belki zrobił B) no i na koniec sezonu trzeba było remontowac bo juz słąby był

zetor10045    11

Co prawda nie ja tylko ojcu się przydarzyło ale jednak Bizona z 056 B) wszystko było ok i w pewnym momencie zaczęło stukać B)

piterror    0

ze 2 lata temu mój tata prasował ursusem c 360 3p z prasą z 224 czyli nawet dla niego to obciążenie całe nic :mellow: zawsze sprawdzamy poziom oleju i płynu tak i tym razem więc wszystko ok i pojechaliśmy w pole okazało się że wysiadł symering na tym kole co napędza chłodnicę <zapomniałem jak się to nazywa może szajba???> i olej uciekał to się perszing lekko przytarł i piszczał ale zalaliśmy olej to nic poważnego ale teraz to jesteśmy bardzo ostrożni :lol:

ZETOR ;P kto ma ten wie...

saj    0

Ja z bratem zatarliśmy silnik trabanta, fiata 125p i vw golof II he he to była jazda :)

Mtz 82, Ursus c330

prometeusz    2

u mnie w bizonie przy 2 tyś mtg obróciło panewkę na 6 korbowodowym, silnik nie ruszany od nowego

ale przy rozbieraniu okazało się, że w wale za nakrętką koła pasowego była karteczka z jakimś napisem , że z 6 korbowym coś było nie mogłem rozczytać co

w andrychowie też odstawiali lipę?

danielhaker    868

Jak na razie to tylko skutera dwa razy. Raz go zatarłem sam a drugi raz ponieważ mechanik nie dość że zrobił go na chińskich częściach to filtra od powietrza nie przeczyścił (pod spodem schowany jest) no i pociągnął piachu :D

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.com/user/danielhaker

SPRZEDAM:

ROZRZUTNIK DWUOSIOWY

KOMBAJN ANNA

SADZARKA DO ZIEMNIAKÓW

hubertuss    511

U mnie troche tego było w latach 90 za małolata jeździłem gokartami braciak na motokrosie. Z racji małej dostepnosci zagranicznego sprzetu oraz niezbyt grubego portwela małolata kupowało sie krosowe cz i ulepszało co tylko można to samo tyczy się gokarta. największe problemy stwarzało odprowadzenie ciepła to też często pierścienie się zapiekały i tłoki zacierały. Z czasem wykombinowaliśmy jak z tym sobie radzić. Gokart bardzo nie lubił kręcenia bączków a ja tak.

Był tez motorower który jeździł 50 km/h po dorobieniu układu wydechowego z komorą rezonansowa i układu dolotowego z filtrem powietrza o określonej pojemności iśrednicy wolotu motorower zaczoł jeździć 80km/h jednak korbowód zrobił się granatowy. w planach było zrobienie chłodzenia cieczą ale zabawa się znudziła.

Zdarzyło się też zatrzeć syrenkę w euforii zimowego szaleństwa zapomnieliśmy z kumplami nalać wody jeździłem chyba z 30 min zanim silnik stanowł. generalni syrenka z racji chłodnicy umieszczonej za silnikiem czesto się przegżewała przy katacji polowej. Po kilku godzinach następnego dnia syrenka jeździła jak nowa oczywiście tu tez były plany zrobienia membran na dolocie oddzielnych gaźników skończyło się na splantowaniu głowici i chyba potem z tego wyrosliśmy.

Wojtek1693    28

Ja zatarłem silnik w Jawie 50 , Rozsypało się łożysko igiełkowe na wale. Jechałem wtedy około 40 km/h i nagle pisk tylnej opony i koniec ;) , pare dni później dalej jeździłem :lol:

Zetor Power !!!

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mariuszd93
      Nie  można  otworzyć  starego  tematu  to  pora  założyć  nowy ......
      Kolejny  unikat  ,  ładna  trzeba  przyznać 
      http://olx.pl/oferta/oryginalna-przyczepa-d47-CID757-ID98Mc1.html#3b22e70b7e

• Przez Baartus
      Witam posiadam silnik ifa el 150 stacjonarny benzyna potrzebuje wartosc z jaka powinien byc ustawiony zaplon.
    • Przez kellyq
      Cześć, przymierzam się do zakupu ciągnika tylko że z drugiego końca Polski, jak technicznie rozwiązać kwestię transportu? Tak żeby nie było za drogo i żeby mnie nikt nie oszukał. Słyszałem o pustych przejazdach, że czasami tak jest że ktoś gdzieś jedzie z jakimś transportem i potem wraca na pusto. Dzięki temu można trochę przyoszczędzić.''
      Dobrze by było gdybym pojechał obejrzeć ciągnik, kupił go ale pozostawił u gospodarza aż załatwię transport? Można to jakoś tak zrobić żeby ten ciągnik był potem w miarę bezpieczny?
      Jestem w tym temacie zielony, pomóżcie
    • Przez oszukana
      Poszukuję osób poszkodowanych w sprawie sprzedaży traktorów sprowadzonych z Hiszpanii przez firmę gospodarstwo rolne Katarzyna Cupał a także ich wspólników podajacych się za allegro sabinusia127@wp.pl
    • Przez silver95
      jestem szczesliwym posiadaczem simsona s51b z 1984r. i chicalbym wiedziec czym inni jezdza ???