Skocz do zawartości
pete811

Fortschritt T174

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Fortschritt
pete811    2

Co sadzicie o ładowaczu Fortschritt T174 ? Jakie macie doswiadczenia z tym sprzetem? Chetnie poznam wasze opinie. Pozdrawiam.

jnk9    0

hej mam ładowarke t174/2 od prawie roku i już bym jej nie oddał, pracuje u mnie co 2 dni i jest super,wysko podnosi, daleko sięga i udzwig coś chyba 2,5t. Używam go głównie do ładowania kiszonek przedtem był cyklop i nie ma co porównywać ;)

EMEK    1

mam też tą maszynkę bardzo dobry sprzęt i mało pali :) i mam ją na sprzedaż :D

Wiadomość z agroFakt.pl

mazak    0

siema też mam tą koparkę sprawuje się elegancko i mało pali. I jest dosyć wytrzymała- prawie leżałem ją w rowie, nabrałem pełną łychę żwiru a koparka stała w przechyle, obracając się w stronę rowu z wyciągniętym na maxa wysięgnikiem zaczęła się przewracać na całe szczęście oparła się na wysięgniku. Starszy mówił ,że tyle lat co ją robił to mu się zdarzyło kilka razy ją przechylić ale nie aż tak jak ja. Sprzęcik choć ma swoje lata sprawuje się znakomicie. :D

Marrus    0

Czy na Fortschrittcie T174/2 da się zamontować chwytak do bel ? Bo jak tak to super . Belarus ma ciężko z balami . Tur na belarusie nie ma 3 sekcji . Słabo widać z belarusa tura . A taka ładowarka przydała by się nam bardzo . Do bali , do gnoja , do czyszczenia rowów . Możecie coś więcej o tej ładowarce napisać ...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się