skrok18

Zbiornik paliwa do zetora 7045

Polecane posty

skrok18    1

Jak w temacie chciałbym się dowiedzieć w jakiej cenie mozna dostac nowy zbiornik paliwa do zetora 7045 . A może ktoś z Was wie gdzie są jakieś sklepy z używanymi częściami do zetora . Założyłem ten temat ponieważ nie mogłem znaleść podobnego . Z góry dziękuje i pozdrawiam . skrok18 ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazikow    8

Jle taki zbiornik kosztuje to nie wiem, ale w standardzie miałeś zbiornik pewnie 70 litry, jak jak bym kupował to bym zastanowił się nad 90 litrami. Tylko tutaj może byc problem z tym czujnikiem do mierzenia ilości paliwa i rurko do pobierania ropy jak zastosujesz to od 70 do 90. Może byc błędne wskazanie paliwa no i z spodu może nie pobrac tych 20 litrów. Bo za rurke i czujnik to dodatkowo trzeba płacic tak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ciagniko-zlomow to raczej jeszcze nie ma wiec bedzie ciezko.sproboj pospawac stary.ze 2 dni go przewietrzyc ,wymyc dokladnie,zalac woda i dobry automat spawalniczy.lub poksilina albo podobne wynalazki

wiekszy zbiornik to nie wiem czy bedzie pasowal.a przerabiac uchwyty to szkoda czasu

uwagi odnosnie rurek i czujnika to proponuje umiescic w kategori humor-rurki[2] sa wlutowane na stale a czujnik mozna przedluzyc


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czujnik można wyregulować . Przecież on jest na wysuwanym ramieniu.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

Witam troszke was w błąd wprowadziłem bo nie dopisałem że ja mam zbiornik przy kierownicy model zetora 6945 i myśle sobie aby założyć zbiornik pod podłogą a stary usunąc i dlatego pytam w jakiej cenie mozna dostać nowy lub używany zbiornik paliwa :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

A dlaczego chcesz usuwać zbiornik z góry? Przecież nie ma nić lepszego jak opadowy - nigdy Ci się nie zapowietrzy a Zetory właśnie z powodu złego umieszczenia zbiornika trzeba rano pompować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mszkup    0

Igorass załusz sobie zawor zwrotny na wężyk paliwa pomiędzy bakiem a pompką paliwową miałem tak samo u siebie ale jak założyłem ten zaworek to problem znikł.koszt to 20 zlotych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
igorass    33

@mszkup - miałeś dużo szczęścia skoro to pomogło, znam ten sposób ale jak na razie ten patent wyszedł mi tylko w jednym egzemplarzu, a naprawiałem ich hmmm powiedzmy sporo. Czasami jest tak że zaworek przynosi odwrotny skutek. Jest tysiąc argumentów i zarazem kontrargumentów jak sobie z tym poradzić, póki co kombinuję z moim najnowszym 7245 - raz zakładam zaworek, za dwa dni wyrzucam i tak w kółko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

igorass zaworki w pompce są tylko pewnie nie trzymają ja wymienilem całą pompkę bo zaworka nie dokupisz (miałem niezłe przeżycia :P z tym związane-zapowietrzeniem) a koszt to koło 80-100zł iwcale nie pompuje ba nawet gaz tylko muskam przy rozruchu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3038

ja juz dawno zapomnialem co to pompowanie nawet zaworek usunalem-ktos,kiedys napisal tutaj ze trzeba rozkrecic i wyczyscic korek baku,nie wierzylem ze cos to da dopoki tego nie zrobilem.jak reka odjal-pali bez problemow.przedtem nieraz 15 min stal i trzeba bylo pompowac.

 

 

 

 

 

 

.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sowka    0

jak to korek w baku...?? co ma korek do odpalania...?? mam ten sam problem w zetorze 7245 i nie mam już siły do niego... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wildbream    0

prawdopodobnie kolega ma tu na myśli możliwość wytworzenia się podciśnienia które "wysysa" paliwo z wężyków (można je zaobserwować w momencie odkręcania korka- syk powietrza), a korek ma odpowietrznik który zasysa powietrze do zbiornika wraz z ubytkiem paliwa, też słyszałem o takiej teorii że wyczyszczenie korka problem rozwiąże, z tym że nie w każdym przypadku się ona sprawdziła, tak jak ktoś pisał powyżej jest tysiąc sposobów i co warsztat to każdy radzi inaczej jak problem rozwiązać, a powodów istnienia tego problemu też jest trochę a tak naprawdę to po prostu co tu dużo mówić układ doprowadzający paliwo nie jest idealny w tych seriach i tyle, trzeba poprawić co się da i jeździć

za zbiornik używany 90l zapłaciłem 4 lata temu 360zł chyba (mówię chyba bo zupełnie nie mam pewności )


- NOBODY expects the Spanish Inquisition! Amongst our weaponry are such diverse elements as: fear, surprise, ruthless efficiency, an almost fanatical devotion to the Pope, and nice red uniforms
- Oh damn!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Koxunio
      Witam, mam Zetora 7711 bez obciążników i moje pytanie czy obciążniki przód i tył z Zetora 7011 będą pasować czy sobie tym głowy nie zawracać? Z góry dziękuję 
    • Przez mf3125
      Witam 6 miesięcy temu kupiłem hiszpana 6245 (z takim śmiesznym daszkiem). Chciałbym założyć do niego kabinę, może już też ktoś zakładał i w jakiej firmie i za jaką cenę??
    • Przez adrrrian
      Czy ktoś orientuje się z jakiego rodzaju tworzywa zrobione są chlapacze (przedłużenia błotników) do Zetota? Bądź ktoś spawał te elementy, gdyż nie mają one żadnych oznaczeń...
    • Przez Wojciech1305
      Witam. Malował ktoś może swojego Zetora 7211 farba autorenolak i doradziłby jaki kolor wybrać ?
    • Przez Rafal_Zgierz
      Witam
      niestety wczoraj podczas cofania do garażu, zniszczyłem szyberdach. Mam niski garaż i nie zamknąłem daszka i uległ zniszczeniu… Jeśli ktoś mam na sprzedaż to chętnie odkupię.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj