Zaloguj się, aby obserwować  
tomb2

Co zamiat c-360 ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
tomb2    1

Co proponujecie na maszynke która ma zastąpić c-360 i nic więcej, Maszynka ma być używana i wiecie tak około do 30 tyś.


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

A w czym chodzi c-360?? Bo ja bym sie rozglądał za jakimś zetorem tylko kwestia w czym chodzi... bo albo 5211 albo 7211 lub nowsze wersje. Ewentualnie URSUS 3512... ale to jak bys trafił dobrą sztukę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

A 7211 nie bo mam już,

a c-360 chodzi z opryskiwaczem, rozisewaczem, bronami, prasą, itp. czyli lekkie prace Ja myśę nad czymś zachodnim.


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

Ale do 30 tyś to możesz szukać hm... jakiegoś Fiata, albo MF i jego pochodne Można by jeszcze JD na 1640 czy 2030 ale tam przebiegi są po 8000MTH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz S    0

Znajomy kupił JD 1040 bez przodu za 18 tyś. Ma wspomaganie, ogrzewanie w kabinie, sporo biegów i naprawde jest super. C 360 przy tym jelonku siada. Polecam tego JD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
griga    1080

A wiesz coś wiecej na jego temat?? moc wiek itd bo cena dość ciekawa, na allego jest taki za bodaj 27000zł :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Właśnie ogladałem tego z allegro fajny jest, moze ktos z was ma więcej fotek ? :) Ale za 20 tyś mozna kupić ale nie 27 tys. przecież 7211 ładny jest za tą kase.


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gumis45    1

tomb2 jesli moge ci cos poradzic to wejdz sobie na stronke www.technikboerse.de

wlacz sobie polski jezyk w lewym gornym rogu i tam znajdziesz w wyszukiwarce fajne jd takie jak cie interesuja.pozdro


Niezawodność Jest Naszą Siłą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

kup sobie ursusa 3512 ( massey ferguson 255) lub nawet c-360 3p

mają ten sam silnik i palą połowę tego co zwykłe c-360 i 1/3 tego co zetor, poza tym jest żwawy i zwrotny


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralf    15

ja bym jakiegos 90km fergusona ze 2000mth bedzie miał i bedziesz smigał bez remontów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
kup sobie  ursusa 3512 ( massey ferguson 255) lub nawet c-360 3p

mają ten sam silnik i palą połowę tego co zwykłe c-360  i 1/3 tego co zetor, poza tym jest żwawy i zwrotny

Chyba troszke ci się pomieszało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

z czym mi sie pomieszało???


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Troszke pomieszałeś spalania poszczególnych ciągników mam MF 255 i C360 i wcale nie jest ze spalaniem tak jak piszesz to samo tyczy się porównania perkinsa z zetorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaczorek    5

wszystko zależy od egzemplarza i warunków w jakich pracuje

ja mam U3512 i c-330

ale mam kilku znajomych , którzy mają mf255 lub c-360 3p i do tego ztora lub zwykłe c-360, efekty są takie jak już wcześniej pisałem

mój 3512 mocno w dupe dostaje i też dużo nie pije


Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomb2    1

Mf 255 nie chce za słaby wole mieć te 10 km zapasu :P Jak juz to cos zachodniego... ale jak narazie zrobiłem remont i c-360 jeździ jak diabeł :)


Ciesz się każdą chwilą życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4
wszystko zależy od egzemplarza i warunków w jakich pracuje

ja mam U3512 i c-330

ale mam kilku znajomych , którzy mają mf255 lub c-360 3p i do tego ztora  lub  zwykłe c-360, efekty są takie jak już wcześniej pisałem

mój 3512 mocno w dupe dostaje i  też dużo nie pije

Jeśli nie dużo tzn ile ???? pali ci 3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piootr    4

Byłęm w SDF Polska i oglądałem ciągnik taki który miałby wspomóc moją 360 w pracach z prasą zwijającą , kosiarką , opryskiwaczem , rozrzutnikiem tandem 6 ton , beczką asenizacyjną .

 

Oglądałęm lampo 70W zwrotny ale głośny , biegi strasznie ciężko wchodziły , agroplusa 70 jeszcze z silnikiem chłodzonym powietrzem bo już będą z innym silnikiem i chłodzonym wodą wygodniejszy od lambo chociaż ma taką samą kabine tylko lepiej wykończoną ale jest wg mnie za drogi , explorera 95 clasik , biegi ciężko chodziły , w miare zwrotny tylko strasznie niewygodna kabina tańszy od agroplusa i jeszcze same silver 95 silnik ładnie gwizda turbinką kabina ok tylko dość ciężko chodzi wspomaganie

 

Porównując kabiny tych ciągników z kabiną w moim MF 4270 to jednak w moim jest wygodniej , biegi wchodzą leciutko , lepiej są rozplanowane dzwignie

 

Lampo już nie jest w polsce składany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komizmo    2694

jakis czas temu kupiłem fiata agri 680 dth 70 km 4x4 z 1984 roku za 17tysiecy.troche sie balem ze może jakiś szajs.ale teraz wiem juz ze to byl dobry wybór.chodzi jak burza sprytny,zrywny,bardzo prosty w obsłudze.ma świetne rozwiązania.jestem w szoku.zadnych przecieków z sieczkarnia nawet dymku nie pusci.oczywiście ze sprawnym przednim napędem.pali mniej niz 360.a nie ma zadnego porównania.kabina ogrzewana z wentylacją.ma orbitrol.a to wszystko w cenie c-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzysiek30    1

pozdrawiam wszystkich czytajaccych forum od kilku lat przebywam za granica cztam dosc czesto forum :i opinie ludzi wypowiadajacych sie na stronach tego rodzaju i powiem wam krutko ( cudze cwalicie ! swego nie znacie ! ) wy nawet nie wiecie jak polskie maszyny i traktory chwala se ludzie za granica moze nie ma ich za wielu bo polska promocja jest tak ciekawa ze nie ma o czym muwic , w skali 1do 5 ja oceniam 0,5 takie jest moje zdanie ja rozumiem ze na przyklad w tej chwili jest cena c-360 z roku 84 r 16-18 tys a nqprzyklad zetora czy fiata w leprzych opciach i km mniejsza to tylo dlatego ze jest tam elektronika kazdy lubi wygode zeby mu w kabinie bylo cieplo w zimie lub chlodzone w lato ale ja mysle ze to wszystko dzieje sie dlatego ze pomyslcie sobie taka zecz kupisz sobie traktor zekomo wszystko dziala klima ogrzewanie itp: traktor ten ma przepracowanie ponar 7000 mtg ty go kupujesz jak myslisz jak dlugo on ci wytrzyma bezawaryjnie , ja nie mysle zebys dany traktor kupowal do jazdy do kosciola co niedziela czy na zlosc sasiadowi bo kupiles inny leeprzy zagraniczny, ty po prostu go kupujesz do pracy ! po myslni polskich handlazy poztaw siebie w ich sytuacji oni sciagaja traktor ! maszyne oni musza ja sprzedac musza tesz na niej zarobic zecz oczywista kupujesz za***ista maszyne bez wyciekow bez zadnych niby wat po intensywnej eksplatacji okazuje sie ze jedna czensc siada druga i co sie okazuje czesci drogie maszyna czy traktor staje w pracy serwis niedostepny bo za duzo elktroniki robota nie zrobiona zdziwienie i lament . Ja mysle ze przy takim zakupie zagranicznego traktora ktury jest nafaszerowany elktroniko trzeba sie glemboko zastanowic czy naprawde czesci bendo do stempne do danego modelu przez jakis

conajmniej jeszcze czas czy sie okaze ze po paru latach wywalajac parae tys zl okaze sie ze benda musialy powstac w polsce szroty traktorow i to zagranicznych bo sie okaze ze nie mozna dostac czesci zamiennych a polskie traktory przynajmniej jak do tej pory jezdza 30 i wiencej lat awaryjnie czy nie ale czesci pasuja i to jest spoko + pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kryniek    0

Trudno się z kolegą nie zgodzić no może nie we wszystkim bo przy większym areale jest problem z parametrami i wydajnością ciągników URSUS no i komfortem więc te maszyny są w tyle ale do małych gospodarstw i średnich czemu nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baghis    0

co ty kryniek bredzisz ja mialem na 30 ha tylko 3512 przepracowalem nim 7200mth i dopiero zaczol sie sypac ale nie znam wytrzymalszego ciagnika tej mocy ursusy so bardzo wytrzymale a odpowiedni model na dany areal napewno jest oplacalny i sprawdzi sie w terenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian9871    1

kupiłbyś 4514 za 90 kilka tys?ciągnik klepią już prawie 20 lat i nawet szybkiej skrzyni mu nie zrobili.też myśle o wymianie 60 i jest to trudny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coolman111    56

Ja proponuje jakiegoś przechodzonego JD. Za 30tys zł jest duży wybór. Można nawet kupić o dużej mocy, ale niestety śa to stare modele i na pewno wypracowane. Jeśli ma być podobny parametrami do C-360, to spokojnie za 30tys zł można kupić 20letniego JD o mocy ok. 60-70km (nawet z napedem 4*4).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryszka
      Witam ma ktoś z was forda 6610? 
      Chciałbym coś kupić do 35k z napędem. I właśnie zastanawiam się nad tym fordem 80km turbo. 
      Ma ktoś z was ? Jakieś opinie ?
      Dzięki 
    • Przez FarmerPL6075
      Trochę ponad 3000 mth i 6 lat na naszym Gospodarstwie. FT Heritage 6075 DTn chodzi głównie z paszowozem




    • Przez jakubgor123
      Tak jak w tytule poszukuję ciągnika do 40 tysięcy może być 4x4 lecz nie jest to konieczność co polecacie ? Minimum 80KM
    • Przez Janusz_m
      Witam szanowne Grono.
       Doradżcie proszę , czy  ciągnik Kubota MU 5502 sprawi się dobrze na winnicy, czy ktoś ma i jest zadowolony? Czy lepiej szukać czegoś innego między 50 - 60 Km i jaki z ciągników byście polecili?
      Z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez TomZet
      Dzień dobry,
      posiadam Zetor 5245  4x4 z 1989 roku, chcialbym wymienić na cos nowego w budżecie 130-160k brutto.
      Chciałbym żeby był 4x4 w okolicach 50kM, Zatory Major chodzą w okolicach 200k, chciałbym cos 40-50k taniej.
      Co mi polecicie sprawdzonego? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj