Zaloguj się, aby obserwować  
lukas17

agregat uprawo-siewny i ursus 912

Polecane posty

bartus16    10

mój kolega zetorem 7341 ciąga taki agregat up 3 m + poznaniak i daje jakos rade tylko musi dociążać przodek ale tak myśle ze i 912 powinna dac rade z 3m ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomu    5

A czemu bez hydrpaku??


Kopiowanie, używanie i rozpowszechnianie zdjęć jedynie za zgodą autora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

no w mojej okolicy robi gościu bez hydropaku za 4200zł i taki by mi starczył, jęsli ktoś ma może zdjęcia przedstawiające ursusa 912 lub 385 z takim agregatem to prosiłbym o lnik, ale 7341 ma napęd a zazwyczja 912 nie ma


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ja jestem ciekaw jak ty bedziesz tym sial i jak to bedzie wyglądac w transporcie i jak ty wogóle podczepisz agregat do siewnika ????????????? ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Dużo masz pola do obsiania takim agregatem??


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

no ale skoro on robi bez hydropaku i mój sąsiad też używa takiego agregatu bez hydropaku i ciągnie go zetorem 12145

rocznie do obsiania 40ha


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ale powiedz mi jak on montuje siewnik z agregatem jesli nie ma hydropaku i jak to wygląda w transporcie bo z tego co wiem jak sie to ciężko manwerować ciagnikiem po drodze jesli nie ma zlozonego hydropaka


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

z tego co widziałem u sąsiada wszystko podnosi sie na długim grubym cięgle które idzie od agregatu do siewnika, i mój sąsiad dośc zwinie sobie z tym radzi


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

to ja już sam nie wiem co to za wynalazek może to zwykły agregat uprawowy i zamiast np walków jest na sztywno przy czepiny siewnik ??????????


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

agregat wygląda identyko jak ten z allegro posiada dwa wałki i dwa rzędy cynków, może ktoś inny widział coś takiego raz podczepiony ??musimy poczekać na wypowiedzi innych


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja chyba jednak wolałbym zainwestować w coś lepszego i z hydropakiem, ten agregat nie jest jakoś wysoce jakościowy a jak długo ci posłuży to sie okaże, ale jaka cena taka jakość, ja na prywatnych maszynach ju sie poznałem i wole dołożyć trochę i kupić cos co mi posłuży kilka ładnych lat,


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0
agregat wygląda identyko jak ten z allegro posiada dwa wałki i dwa rzędy cynków, może ktoś inny widział coś takiego raz podczepiony ??musimy poczekać na wypowiedzi innych

sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki93    1

Ja na twoim miejscu wolał bym dołożyć i kupić agregat z hyropakiem i wiedzieć że posłuży ci troch więcej niż ten co poazałeś


Zetor 7011 + tur
Ursus C-360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

ten co pokazał wlasnie jest z hydropakiem ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

no le są kłopty z funduszami max 5 tyś bo wiadomo opryski, nawozy i ropa a agregat potrzebuje już na wiosne bo mam 20ha do siania


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek116    3

mój kuzyn robi takie agregaty co do ceny to nie pamiętam robi z chydropakiem na wzór agregatu UNIA. jak byś chciał kontakt to pisz na gg sprzęt znajduje sie 30km od poznania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel330    1

No chyba powinien dać rade ale by stękała ta 912 kolega miał kiedyś u912 @Grzegorz6180 z AF B) to 912 ciągał agregat uprawowy unii KOMBI szerokość 3,70 ;)


Ursus c-330 na 10 ha wystarcza ale przydało by sie jakieś c-360 3p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    205

Kolega ma na myśli sam sprzęg do siewnika a nie hydropak(kolega to troche żle ujął), ale chyba takiego czegoś nie robią polscy producenci, ja wołalbym z hydropakiem bo siewnik sobie dżwigniesz, a z nie dżwigniętym zestaw jest bardzo długi i mocno buja(wtedy musisz mieć jeszcze wiecej obciążników) i jak co to lepsze bedzie 2.7 bo masz juz taki siewnik i traktora katował nie bedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1395    3

musi dać rade hehe a tak na powarznie to powinien dać rade wkoncu to 95 koni albo 90 hehe pozdro!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj