mav

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?


Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Post bez uzasadnienia. Podaj argumenty i konkretne przykłady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To nie jest kłótnia tylko wymiana zdań. Czekam na Twoje konkrety. Jeśli ich nie masz to nie wypisuj głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

A w tych wyścigach ciągników (tractor pulling) to co myślisz że ciągnik ma 2000 km i ze 20 cyl:blink: ostatnio był w rpt johndeere 7930 który miał 1800 km i to nie tuning?:lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Jędrek czy ty w ogóle wiesz co oznacza zwrot " nie lada wyczyn" ?:blink: bo widzę, że napiszesz coś i myślisz że każdy ci uwierzy, tyle że piszesz takie brednie że aż żal pisać. Jeszcze raz co ten ciągnik robi?


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

Nie ma chyba żadnego rodzaju ,tuningu'' który podniósłby moc ciagnika więcej niz 20%

 

Nie chciałem tutaj dawać linka żeby nie robić reklamy, podam tylko moce uzyskane przez jedną z firm które tuningują m.in JD

Wiadomo JD 6630 moc znamionowa 130 KM, możliwość podniesienia o 40 KM do 170 KM co daje przyrost 30 %

Znam przypadek podniesienia mocy w JD o dokładne 50 %. :blink:B)

Tak jak wcześniej pisałem, jestem z podniesieniem mocy jeśli na prawdę jest potrzebna ale do tej granicy 20 %. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Adnrzej my mó☼wimy o ciagnikach użytkowych i seryjnych, a nie modyfikowanych specjalnie na te zawody. Tam do niektórych ,,ciagnikow'' montuje sie silniki od helikopterów, niektóre tak jak piszesz Continental V12, 29,4l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

John 5720 koleżki robi wszystko 50 ha obrabia do tego krowy mleczne (100 sztuk bydła razem) ma a pronar stoi i cały czas olej przecieka. A nie wiem dlaczego ,ale wszyscy mówią na mnie Jędrek ;[.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
erni0402    10

o co chodzi z tym jędrek:)

nie wiem czemu ale twoje ostanie zdanie mnie bardzo ubawiło:)dalej się smieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
John 5720 koleżki robi wszystko 50 ha obrabia do tego krowy mleczne (100 sztuk bydła razem)

To Ja obstawiam, że ma 800 GODZIN a nie 8000 h :lol: bo jakiś Piotra MF nie zbliża się do tej graniczy a areał podobny i obsada większa :D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Nie wierzysz to nie musisz wierzyć. Ciągnik robi wszystko można powiedzieć że chodzi cały czas ja nie wiem czy on w nocy ciągnik zapala czy co? Nie musisz wierzyć ale ma on 8000 h to jest czysta prawda ,co byłeś u czarownicy i ci przepowiedziałą ile mtg ma kolega andrzeja 2257 w johndeerze :lol:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

wiem ile ciągnik musi się naganiać żeby tyle zrobił ;) a patrząc jak koloryzujesz swoje posty to nawet bez czarownicy można to stwierdzić:D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

mój kolega przez 3 lata nabił 8000 mtg tesz johnem :blink: 5720 a pronar stoi i ciągle olejem sika :lol:.

 

To coś twój kolega, (kierowca pi**a) nie umie jeździć.

Jaki model pronara? Może kupił używany?

Znam przykład, (1025a) robi jako główny na 35ha i nigdzie nie ma wycieku. Więc troche chyba w kulki lecisz z tym tekstem.

Podtrzymam słowa Huberta : "Powiem Ci szczerze, że głupoty i pierdoły piszesz."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

A w tych wyścigach ciągników (tractor pulling) to co myślisz że ciągnik ma 2000 km i ze 20 cyl:blink: ostatnio był w rpt johndeere 7930 który miał 1800 km i to nie tuning?:lol:

oj kolego nic nie wnosisz tylko się pogrążasz


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Pronar się przewrócił ponieważ syn kolegi jechał 50 km/h nie zwalniał i podczas skręcania na zakręcie przewrócił się :lol: no i dlatego przecieki. Atomik nie chce mi się z tobą gadać bo nawet nie wierzysz w to że john 5M to chińczyk.Przemrolnik a może twój kolega to (pi**a kierowca) nie obrażaj jak ja cie nie obrażam ;[.Lukasz1987 nie mów na mnie Jędrek wystarczy to że moja rodzina tak mówi <_< mów śmietana albo mleko to lepiej pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

który pronar ma skrzynie 50km/h? :lol::blink::lol: znowu koloryzujesz, a od kiedy jeden podzespół decyduje w jakim kraju robiony jest ciągnik? :blink: 5M ma chiński przedni most


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

A przypadkiem mostu tylnego i skrzyni nie ma składanego pałeczkami do ryżu :huh:

Wg tego co @andrzej2257 napisał w tym poście wnioskuje iż chodzi o model 1025 a ten poleci max 37km/h :P

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
atomik    148

Pronar się przewrócił ponieważ syn kolegi jechał 50 km/h nie zwalniał i podczas skręcania na zakręcie przewrócił się :lol: no i dlatego przecieki. Atomik nie chce mi się z tobą gadać bo nawet nie wierzysz w to że john 5M to chińczyk.Przemrolnik a może twój kolega to (pi**a kierowca) nie obrażaj jak ja cie nie obrażam ;[.Lukasz1987 nie mów na mnie Jędrek wystarczy to że moja rodzina tak mówi <_< mów śmietana albo mleko to lepiej pasuje.

wyrwałeś jakieś zdanie z kontekstu ? temat jest o ciągnikach fendt a nie jd i pronarze po pierwsze a po drugie po Twoich kilku postach to z Tobą nikt nie chce gadać


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

dobry post w tamtym jest 6,5 tyś w lutym mamy lipiec czyli 5 miesięcy. Różnica 1,5 tyś czyli ciągnik robił dzień w dzień po 10 godzin :lol:, z tego co się orientuję to only przód, ale mogę się mylić;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LowRider    33

Tylko od kiedy pronar jedzie 50 km/h ?

 

P6 i P9 pojedzie 50km/h, chyba że blokadę ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dobra zostawcie Jędrka. To jego bajka, jego kredki i niech nikt się z flamastrami nie wpie***ala do jego bajek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

P6 ma skrzynkę do 44,1 przynajmniej tak jest na stronie :)

Odezwał się :D


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj