mav

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?


Polecane posty

atomik    148

ja w swoim janku mam 40 km a na prostym odcinku więcej jak 37 się nie bujnie pusty, do każdej prędkości należy podejść z dystnasem rozmiar kół cisnienie mają niebagatelne znaczenie


wieśniactwo to stan umysłu a nie miejsce zamieszkania

dopiero kiedy wytniemy ostatnie drzewo zostanie wycięte, ostatnia ryba złowiona, zatruta zostanie ostatnie rzeka, zrozumiemy, że nie da się jeść pieniędzy

jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę obok postu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

z tego co się orientuję to only przód, ale mogę się mylić;)

 

Szukałem i znalazłem

Ryżowy Tył :D

Edytowano przez MgrLukash

♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

dzięki za info ;)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Hah bo wy wszystko wiecie i jesteście najmądrzejsi hihi ta jasne nie musicie wierzyć ale sam jęździłem tym pronarem i wiem że tyle leci nie musicie być tacy premitywni to wasze gadanie to jakoś dziwnie odbieram jak byście byli 5 latkami i się przechwalali :blink: nie wiem może się myle może głupoty pisze jak to mówicie ale poprostu bronie swojego zdania.

 

dla was pronar to najlepsza marka pod słońcem.

 

PS. widze że tylko Lowrider myśli.

Edytowano przez andrzej2257

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Patrząc na to jak piszesz to boję się trzydziestki na karku bo coraz więcej trzydziestolatków pisze tak chaotycznie jak ludzie po podstawówce :lol:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemrolnik    14

@Andrzej2257 możesz nagrać film z tą prędkoscią 50 ?

 

 

 

Mógłbym Ci uwierzyć, gdybyś na tylne laczki wcisnął rozmiar R38 bądź R42. Jakie tam opony siedzą w nim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Łukasz@ ponad polowa uzytkownikow w wieku maloletnim na tym forum dodaje sobie po kilkanascie lat :D jak nie 10 to 20 lat do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Się śmiejecie że 50 nie pojedzie kumpel kupił pronara i był źle poskładany w fabryce to jechał prawie 60km/h na prostej ale pod górkę sam siebie nie mógł uciągnąć ;) zrobili mu go na gwarancji i tak wyciąga w okolicach 45 km/h prześciga fendta 714 i mf 5455.

 

na forum powinien być wątek dlaczego John Deere najlepszy w końcu jest więcej osób na forum zakochanych w tej marce.

 

Ja jak narazie w fendtcie po roku zrobiłem 500h i nie miałem żadnej awarii i usterki wszystko lekko chodzi jak powinno ;)

a John Deera mam 5080r miesiąc 37mth zrobionych i jak na razie to ciężko wchodzące biegi, awaria koguta, palące się bezpieczniki od siedzenia,przy 1050 obrotach gdy się kręci kierownicą coś wydaje nieprzyjemne dźwięki zobaczymy jak to będzie dalej na razie jest na gwarancji to niech robią;)


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Się śmiejecie że 50 nie pojedzie kumpel kupił pronara i był źle poskładany w fabryce to jechał prawie 60km/h

" A wróble mają po kilogramie" :lol:

Edytowano przez deer20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

jak coś jest źle złożone to się rozpada i nie działa poprawnie co powoduje spadek osiągów a nie ich raptowny wzrost ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

możliwe że by się rozpadł a osiągi przecież spadły bo to nie jest stworzone do szybkiej jazdy tylko do ciężkiej pracy w polu;)


a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Jak z Pronara leci to wiadomo że jest olej, jakby przestało to trzeba zacząć się bać :D

O tym Pronarku Karola to ja też słyszałem, pędził jak szalony a siła C330. Ale później chyba było dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

jak przestało się lać, to znaczy, że podnośnik już nie podniesie :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

następny cwaniak... w ursusie 6 zmienisz przełożenia i z 25 jedzie 40 pewnie tego tez nie wiesz ...

Żadne cwaniak, wesoły chłopak :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Barabus chyba przechwalił swojego Naj Naj Fendta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Coś w tym jest Ja zachwalałem Navi a teraz sypie się po całości <_< na szczęście do wady silnika się przyznali i wymienili <_< Fendt fajny ciągnik, ale jego super komfort nie pomógł mi przepracować całego dnia w polu :huh: i znowu łóżko :unsure:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja podczas orki pod rzepak spędziłem na polu 27godzin bez przerwy :P Ani ciągnik, ani pług nie zawiodły :P od 7 rano do 10 rano następnego dnia. Przerwa była jednie na wymianę dłutek, ale to przed nocą, jakieś pół godz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

to ladnie, tiger czy redbull?:D


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

laptop i serial Spartacus:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

@Barabus chyba przechwalił swojego Naj Naj Fendta :D

życzę ci żebyś nie musiał przechodzić przez to co ja :)

 

awarie w ciągnikach były, są i zawsze będą, w kwestii naj nigdy nie powiedziałem że chodzi o bezawaryjność

 

pzdr

Edytowano przez BARABUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CONDOR    10

napewno nikt Ci nie zazdrości, ale nie musiałeś przechwalać swojego fendta po 60 mtg na AF. Jeszcze pamiętam słowa HubertaOjdana: za mało zrobiłeś, żeby cokolwiek powiedzieć (czy coś podobnego, w każdym razie sens był taki sam)


JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

laptop i serial Spartacus:P

masz jakas podkladke pod lapka?:)

polecam Gre o Tron

 

Barabus niestety Hubert mial racje;/ szkoda ze tak Ci sie trafilo, ale to jest z uzywkami jednak, czasami mozna trafic a czasami nie


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj