mav

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?


Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Barabus@ przepracuj 1000mth i sie wypowiadaj. po 60mth nie powinienes w ogole się tutaj wypowiadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

bo co ? kim ty jesteś żeby mi mówić gdzie i kiedy mogę się wypowiadać ?

Edytowano przez BARABUS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@Barabus piszesz że pzrepracowałeś 60mth i że Fendt to cudowny twór bez wad i że jest naj naj...

 

W takim razie wytłumacz proszę w jakim celu zakładałeś ten temat, albo dlaczego pominąłeś fakt, że Twoj naj naj Fendt jest awaryjny ??

 

http://www.agrofoto.pl/forum/topic/36084-fendt-818-vario-zanika-napiecie-wszystko-gasnie/page__p__665638#entry665638

 

 

PS. 2004r i tylko 60mth przepracowałeś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

to że się przewód wypiął to jeszcze nie awaria, nie bądź hipokrytą, to co mam sprzedać bo się coś popsuło ? proszę cię daruj sobie :rolleyes:

 

nigdy nie powiedziałem ze to ciągniki bezawaryjne, to ty napisałeś, więc nie podpinaj pode mnie B)

ciągnika nie mam od nowości tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro    166

"@ Jaro - Pokaż gdzie to znalazłeś, sami chętnie poczytamy."-Prima Aprilis :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Heh wiedziałem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Powiem tak mielismy zamiar kupic fendt 716 na Prow, ale  na dzien dzisiejsz dochodzimy od niego bardzo wielkii krokami. Raz ze za Fendt-a mozna miec 2 innej marki, a dwa ze fendt ma tyle w sobie elektroniki ze starch to kupywac   :blink: Zaraz ktos mi napisze ze Fendt jest taki drogi bo ma praktycznie wszystko w standardzie, ale co z tego. U nas kupili fenda 718 i 415 i powiem tak ze to zadna rewelacja  Ten dżojstik to taki strasznie liny, w kabinie miejsca tyle ze jazda na boczym siedzeniu to katorga a nie przyjemnosc. 

Edytowano przez macursus

Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2257    142

Ciągnik nie jest do tego aby dorosły człowiek siedział na bocznym siedzeniu to co dziecko będzie siedziało przy kierownicy a ty zboku? A jeżeli chodzi o elektronike z moich kolegów nikt nie narzeka jakoś i ja także nie wiem dlaczego niektórzy mają takie opinie o elektronice w fendtach :mellow:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do którego roku był w sprzedaży Fendt 309 CI?


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

W większości narzekają ci co nie mają, albo co słyszeli od znajomego....

Może i Fendt szału nie robi, zależy co kto lubi.

Jednak w mojej okolicy kilka nowych NH miało poważne awarie. W jednym 6050 odleciało przednie koło i coś jeszcze się w niem działo, w 7040 problem był z tylną zwolnicą i skrzynią biegów, następny 6070 (chyba) także miał problem ze zwolnicami, że zabrali go na gwarancję. W mojej miejscowości jest też 6070, ale ten to akurat śmiga bardzo dobrze.

Więc kwestia gustu i szczęścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

To jest temat o Fendtach a nie NH!

@BARABUS co mam sobie darowa? Odpowiedz na zadane pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

Na wakacjach w czasie kampanii 60 godzin to 3 dni roboty było jak na dwie zmiany ganialiśmy :lol: czyli po tym jak 927 robiło u nas 12 dni roboczych to Mój Brat powinien być ekspertem w sprawie tego ciągnika, skoro ty po 60 godzinach stwierdzasz, że jest taki naj :D Nie no rozwalają mnie tacy ludzie co to po kilkunastu/kilkudziesięciu godzinach roboty stwierdzają, że ich ciągniki są lepsze od pozostałych :o ;[ po prostu szczeniaki nie wiedzą co to siedzieć w ciągniku po 8-9 godzin dziennie przez kilka tygodni, wtedy wychodzi czy ciągnik który kupimy jest coś wart B)


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Łukasz w dodatku boi się odpowiedzieć na banalne pytanie... kolejny bajkopisarz trafia do koszyka ,,BAJKI''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARABUS    6

@Lukasz1987

po prostu szczeniaki nie wiedzą co to siedzieć w ciągniku po 8-9 godzin dziennie przez kilka tygodni

 

mówisz chyba o sobie, bo kiedy ja już robiłęm po te 8-9 godzin dziennie (nie koniecznie na Fendcie) to ty po drabinie na dywan wchodziłęś, także wypraszam sobie <_<

 

@HubertOjdana czytaj ze zrozumieniem, już ci napisałem że nie urzekają mnie twoje zgryźliwości, nie takich jak ty już na forach musiałem czytać :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

szczeniak to nie stwierdza wieku tylko stan umysłu ;), dlatego najwięcej wieśniaków jest w mieście :lol:


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
globus512    18

Dajcie spokój bo to jest temat o Fendtach, w którym mamy wypowiadać się na temat tych ciągników a nie wrzucać sobie na zmianę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@HubertOjdana czytaj ze zrozumieniem, już ci napisałem że nie urzekają mnie twoje zgryźliwości, nie takich jak ty już na forach musiałem czytać :lol:

 

Ok niech Ci będzie. Twoj Fendt jest najlepszy...szkoda że ja o moim 927 nie mogę tego powiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj