mav

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?


Polecane posty

pabloooo    124

tak jest 4% ale liczone od sumy zaciągniętego kredytu przez cały okres kredytowania...czyli realnie7-10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Bo to gwarancja fendta a nie korbanka. Od początku o tym wiedziałem.

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

widocznie mam takie szczęście, albo te 0% to pic na wodę i im się nie chce dawać nic za darmo. Teraz załatwiam kredyt w Siemens Finance tylko tu jest 4% w skali roku i jakoś nie jestem przekonany by płacić 50 tyś więcej za ciągnik

Niech ich cholera weźmie z tymi 4%, mi też tak mówili a wyszło prawie 10 % w rzeciwistości, ale dokumenty w 2 tygodnie załatwili bez wychodzenia z domu, a jak tak musiałem mieć. Tylko to dobrze wspominam.

Terz BGZ 6,7 %0 prowizji BZWK 5% i 2,5 prowizji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Okazało się że siostra ma dobrego znajomego który jest dyrektorem odziału jednego ze znanych baknów. Wysłali mi ofertę na 465tyś na 7 lat, raty prawie 5100zł więc dopłacę do interesu 91tyś

Czy rozlokowali byście skrzynie i podkręcili moc podczas tej "super gwarancji na 5 lat"?


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

No wiesz jesli jestes zdecydowany na ten ciagnik i chcesz podkrecic moc po rocznej gwarancji to czemu nie? Biorac pod uwage to ze po roku na pozostale 4 lata na gwarancji zostanie ci blok silnika i skrzyni biegow to tak naprawde i tak jej nie masz wiec mozesz robic co uwazasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Nie ma na rynku ofert kredytowych (bez dopłat) gdzie realny koszt kredytu byłby 3,8% w skali roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

W 400 i 700 do variotronica można podłączyć kamerę jakąś tam to musi być specjalna do fendta? czy to jakaś zwykła przemysłowa? ktoś tego używa jaka jakość tego /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1341

"zgury" mówię że nic konkretnego Ci tu nikt nie powie. Liczy się stan techniczny - jak trafisz perełkę to pochodzi długo a jak zajechanego dziada to sobie biedy narobisz bo byle część 2-3tys. Nie wiem czy nie lepiej kupić 4514 i mieć tańsze remonty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shadowmind    0

Posiadam na sprzedaż w pełni sprawny, używany, oryginalny silnik przestawialny przekładni Vario wymontowany z Fendta 926 ver. II

Cena jaka mnie interesuje to ok. polowa ceny nowego.

Gwarancja rozruchowa.

kontakt: 668156624

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzesiex    1

tydzien temu zrobiłem chip tuning w swojej 412-tce.

 

Po chipie 412 zchamowana na 140 koni na walku (okolo 159 na silniku). Mam teraz mocowo 415.

 

 

Czy tuner zmienia także oprogramowanie przekładni? Sprawdzałeś czy fabrycznie 412 i 415 ma takie samo oprogramowanie sterujące pracą przekładni vario? Jeśli jest identyczne to nie ma potrzeby go modyfikować... Ale czy jest identyczne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiki21    0

Witam kolegów! chcałbym kupić ciagnik około 120 konny używany. Powiekszyłem trochę gospodarstwo i brakuje mocy! ma to byc taka przejsciówka bo jakby ruszył nowy nabór na młodego rolnika to może któryś z potomków by wziął nowego. Mam na oku parę ursusów 1224 w cenie około 25000-35000 ale jest też jeden Fendt 612 z 77 roku za 32000 i trochę zburzył mój spokój. Moze by tak własnie fendta. bardzo prosze o poradę najlepej jakby ktos był uzytkownikiem takiego ciągnika! pozdrawiam!

Edytowano przez wiki21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenek_19    5

ogolnie fendt seri 600 to typowy czolg do pracy w ciezkich robotach zaleta tych maszyn jest dluga zywotnosc , nie posadaja za duzo elektroniki ,sa ekonomiczne i niezawodne

 

witam koledzy prosze napiszcie mi o fendt306lsa turbo matik ile wart jakie zalety i wady tego sprzetu zgury dziekuje

ogolnie traktorek super jak trafisz na niewymeczony to bedziesz z niego bardzo zadowolony ciagniczek jest bardzo ekonomiczny, zwinny wad niema bo to stara sprawdzona konstrukcja a cena zalezy od stanu i przebiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Famer21    6

Fendt naj naj naj...droższy ;p z Wszystkich marek, fendt jest chyba najdroższym ciągnikiem ogólnodostępnym? Furorę zrobiła seria 7xx i od tego się chyba zaczęła cała "moda" z fendtem? Moda z tego co słyszę po wsiach opinie na temat tej marki. Rzeczywiście jest najwygodniejszy, elektornikę ma, ale class również ma dość rozbudowaną, ale już nie ma tej masywności w konstrukcji i wg. mnie elektroniczna praca i obsługa w fendcie jest prościej zrobiona, w Claasie jest to bradziej skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ostatnim czasie miałem przyjemność rozmawiać z przedstawicielem jd i według jego fendt to ciągnik z elektryką poparty hydrauliką i mechaniką zaś jd mechanika poparta elektroniką i hydrauliką a także twierdził że fendt jest idealny do transportu a jd ciezka robota w polu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

oba są idealne żeby sąsiada skręciło z zazdrości. Fendt, JD, Valtra, MF, Case, DF, wszystkie dobre aby nie trafić na ,,zgniłe jajo". Czasy maszyn ,,niezniszczalnych" się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

 Niemcy przegrały wojnę przez swoją perfekcję, Wszystko musiało być idealne, sprawdzone i dopracowane na co potrzeba czasu i pieniędzy, myśleli że będą np czołgiem 30 lat jeździć a ruski robili aby więcej i taniej bo i tak długiego żywota na froncie nie miały 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest dobre do czasu kiedy się nie popsuje w przypadku fendt'a kiedy padnie skrzynia vario czy jaką tam jest i serwis obciąży kosztami właściciela to wtedy fendt już nie jest taki naj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Dlatego Fendta kupuje się do konkretnej roboty i to nowego, Zrobi swoje 8 czy 10 tys godzin i wymiana na następny. Tyle to Vario spokojnie wytrzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

ale czesci to najdrozsze ze wszystkich marek ma własnie fendt

 

Ale pierdoły :)  Porównywałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj