mav

Fendt naj naj naj, ale dlaczego?


Polecane posty

center    11

To całkiem przyzwoite wyposażenia, no to bardzo dużo Ci powiedzieli za 2013r. pewnie żebyś kupił 2012r. Naj gorzej że z nimi nie ma jak się potargować;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Nie bierzcie kredytow w zadnych dziwnych bankach tylko tam gdzie jest sprawdzony wieloletni bank albo poprostu tam gdzie macie konta od dawna, glupie zaswiadczenie w Siemensie 200zl, jakies zniany nawet w umowie czy gdzies 5tys zl, i zadne srAGCO czy inny badziew.


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Masz kredyt w AGCO? Ba czy choć trochę zagłębiłeś sie w ofercie i porównałeś ja z kredytem w swoim okolicznym banku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Ale gwarancja producenta a nie korbanka. Więc tylko materiały pokrywa fendt

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

5 letnia gwarancja na silnik i skrzynie

 

Tak pieknie to wyglada z ta 5 letnia gwarancja a prawda jest taka ze ta gwarancja w przypadku silnika nie obejmuje ukladu korbowo tlokowego, ukladu wtryskowego , glowicy, instalacji elektrycznej, sterowników, układu rozrządu itp wiec to jedna wielka lipa i nic nie podle gwarancji na 5 lat

W skrzyni biegow gwarancji nie podlegaja tlumiki drgan, koła przekladni - kola zebate , instalacja elektryczna, pompa hydrauliczna(wiem wiem mamy oddzielny obieg) wiec tu tez gwarancja jest lipą

Dopytajcie sie dokladnie co jest na gwarancji w tych dalszych latach oraz musza dac wam to na pismie bo jesli uwierzycie im na slowo to mozna sei mocno rozczarowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

A gdybyś go zabrał to 7000zl do przodu :)

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

ja go akurat dobierałem więc nie próbuj być mądrzejszy niż potrafisz być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Jak to dobierales? Przecież jest w standardzie. Przynajmniej u mnie byl:) a może i jestem głupszy od Ciebie i potrafię się do tego przyznać :P

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

żartobliwie pisałem, nie chciałem Ciebie obrażać. A że nie lubię używać emotów tak to wyglądało, nie miej urazy. Chodzi o to że na początku nie planowałem tuza z przodu, między czasie dołożyłem i obciążniki zamieniłem na blokowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Ale TUZ i przednia oś tez jest w standardzie w 412. W 312 nie. Obciaznik tez jest w standardzie (mowie o polskim korbanku).


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszBONQ    34

Ale TUZ i przednia oś tez jest w standardzie w 412. W 312 nie. Obciaznik tez jest w standardzie (mowie o polskim korbanku).

ja kupowałem 312, Ty masz 412. Z tego wyszło to nieporozumienie. Jeden i drugi ma rację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Dla zainteresowanych rozpoczynają się pokazy ciągników Fendt i maszyn Fella http://www.korbanek....arz_imprez.html

 

Dla AGCO gospodarstwo o wartości 2mln to za mało by przyznali kredyt o wartości niecałych 350tyś.

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A obroty na jakim poziomie w tym gospodarstwie? no I czy te dwa miliony to twoja ocena czy rzeczoznawcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Przez trzy ostatnie lata odłożyłem na dwa takie ciągniki, za te pieniądze wybudowałem dom, garaż i jeszcze zostało... Może przeszkodą jest to że od marca gospodarstwo należy do mnie, a nakazy podatkowe są stare i mam jeszcze nie przepisane mleko... mam największe gospodarstwo we wsi:) więc jestem ciekaw kto kupi nowy ciągnik

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Dziwna sprawa, u mnie gdzie obroty gospodarstwa nie są imponujące decyzja kredytowa była pozytywna, ale nie skorzystałem bo nie chcieli mi reszty maszyn kredytować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

Dla zainteresowanych rozpoczynają się pokazy ciągników Fendt i maszyn Fella http://www.korbanek....arz_imprez.html

 

Dla AGCO gospodarstwo o wartości 2mln to za mało by przyznali kredyt o wartości niecałych 350tyś.

 

 

2mln to +/- 40 ha gospodarstwo moim zdaniem to nie powinno byc problemu z takim kredytem, pod warunkiem że nie masz jeszcze jakichś kredytów większych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

widocznie mam takie szczęście, albo te 0% to pic na wodę i im się nie chce dawać nic za darmo. Teraz załatwiam kredyt w Siemens Finance tylko tu jest 4% w skali roku i jakoś nie jestem przekonany by płacić 50 tyś więcej za ciągnik


Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

więc ile? Przez telefon mówił że 4% i prowizja 0.8%

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Boże Drogi jesli siemens da ci kredyt na 4% to swiat stanie na glowie haha 7-8 % to realna stopa a 10% to u nich najczesciej norma maja swoje ukryte oplaty zamiast wratach poczatkowych splacac kapital placisz prowizje oplaty za uruchomienie ubezpieczenie oplaty manipulacyjne i diabli wiedza co jeszcze idz do normalnego banku zalatw sobie kredyt preferencyjny i naprawde bedziesz mnial na 4%,

Z tymi kredytami 0-4% w bankach komercyjnych to jest tak samo jak z ta gwarancja na Fendta na 5 lat haha czegos takiego nie ma i nie bedzie

Edytowano przez timasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fireseba    224

Miałeś z nimi doczynienie? Normalny kredyt to ok. 10% ale preferencyjne zaczynają się od 2%

Poczytałem trochę o nich i chyba zrezygnuję z ich dobroci. Jutro dostanę ofertę z WKB od znajomego dyrektora

Edytowano przez fireseba

Sprzedam wode w proszku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
statek    140

Znam przypadek gdzie gwarancja fendta działała. Joy do wymiany za 3tys i fendt zwrócił. Seria 800

 

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

 

 


Fendt 412 TUZ WOM TI TMS, MF 5435 z ładowaczem Stoll 15, NH T5060, JCB 527-58, Zetor 7211, wóz sano 10m3 agregat ares l/z siewnik famarol i gaspardo SP4, Joskin Modulo2 8400l, gruber Rolmako 3m, sieczkarnia Claas Jaguar 840 + kemper 3000, pług kverneland AB 100. 130ha i 200 krówek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

Miałeś z nimi doczynienie? Normalny kredyt to ok. 10% ale preferencyjne zaczynają się od 2%

Poczytałem trochę o nich i chyba zrezygnuję z ich dobroci. Jutro dostanę ofertę z WKB od znajomego dyrektora

Tak znam kilka przypadkow ludzi ktorzy w siemensie zaciagneli kredyt i oczy im sie otworzyly z BZ WBK jest to samo szajka zlodziei idz do bgz po lub innego banku ktory masz pod reka np. BS - kredyt preferencyjny od 2013 r sa na 3% plus 1% za obsluge rocznie czyli 4% (podstawowa stawka oprocentowania na poziomie 2% byla do konca 2012 teraz to przeszłosc)

 

@ statek- wiem ze czasami gwarancja grzecznosciowa jest uznawana przez Fendt a nie Korbana

A te brednie o 5 letniej gwarancji na stronie korbanka mnie rozwalaja niech ktos poprosi na pismie o warunki tej gwarancji czyli co jej podlega to sie zdziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez martyniuk_93
      Witam. Mam problem w moim Fendt 816 mianowicie sprzęgło bierze przy samym końcu, był jakiś czas że było ok, skrzynia była robiona i ze strony samego sprzęgła jest ok, co może być przyczyną? Wygląda na zapowietrzone. Czy jest jakaś procedura odpowietrzania czy coś ? 
    • Przez Anteek
      witam problem zFENDT 939 błąd  EDC1d.1.08  2015 rok
      Błąd pojawia się pod obciążeniem czy to transport czy pole.. 
      Wymieniony układ cały paliwowy ponad 50 k pln poszło i dalej ciągnik nie działa... wtryski pompa paliwowa wymieniona nic nie pomogło...
      Czy ktoś miał problem podobny z ciągnikiem?
       
    • Przez Zielony111
      Witam .Czy ktoś wie ja kalibruje się skrzynie Vario . Nie chce wzywać serwisu ponieważ wiem że nie potrzeba do tego podłączenia komputera .Jeśli ktoś umie to zrobić poprosze o instrukcjie . Z góry dziękuje .
    • Przez Kamilx
      Witam znajdzie sie ktos to posiada instrukcje napraw do fendt 311lsa i zechcialby sie nia podzielic? 
    • Przez tomgli
      jak w temacie, ktos sie do tego dobierał??
      Zajrzałem tam ale chyba trzeba wybić sforzen od rączki zeby dostac sie do tłoczka i moze by sie udało uzupełnic płyn.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj