daniello7745

Blokada prędkości w skuterze.

Polecane posty

pynczor    15

no mysle ze bd Ci mogl doradzic co nieco:)

1. jaki to skuter

2. sa rozne rodzaje blokad np. dysza gaznika, zawirowywacz spalin, rozowy kabelek informujacy o predkosci tylnego kola , tulejka na wariatorze i moglem cos przeoczyc jeszcze ale mysle ze jak to sprawdzisz to wtedy cos pokombinujemy

jaki masz ten skuter?? nowy czy uzywka??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

Praktycznie w salonie (jesli to nowy) mówią ze blokada jest na tłumniku, gaźniku, wariatorze. Brat kupił Yamahe nowke, dotarł i chciał odblokowac okazało się ze tych blokad nie ma a skuter mimo tego 60km/h max. Na wsi jest fachowiec wiec zaprowadzilismy do niego, na początku mówił ze trzeba nowe cięższe rolki ale podciągnął chyba pasek i skuter zamyka licznik ;)

 

Cezary kupiłes skuter? Jak nie wiesz jak rozblokować to zaprowadz do Pana K. Za całe rozblokowanie chce 70zł ewentualnie nowe rolki, od nas wziął 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

yamahe aeroxa ?? no to nadziany gosciu hehe blokady sa przerozne ale jak masz chinczyka to bez blokad nie pojedzie wiecej niz 65km/h chyba ze zrobisz tuning wario tlumnik nie mowie juz o gazniku czy cylindrze ale jak masz kase to czemu nie no a mysle ze nie warto sie samemu z tym bawic lepiej do serwisu zawiesc i masz z glowy


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

aha to sorki ;) rozpedzilem sie ale yamaha ma zaufanie wiec napewno i ten model jest dobry chociaz nie spotkalem sie z nim a nadal nie wiem jaki skuter ma autor tematu


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cezary4514    65
Praktycznie w salonie (jesli to nowy) mówią ze blokada jest na tłumniku, gaźniku, wariatorze. Brat kupił Yamahe nowke, dotarł i chciał odblokowac okazało się ze tych blokad nie ma a skuter mimo tego 60km/h max. Na wsi jest fachowiec wiec zaprowadzilismy do niego, na początku mówił ze trzeba nowe cięższe rolki ale podciągnął chyba pasek i skuter zamyka licznik ;)

 

Cezary kupiłes skuter? Jak nie wiesz jak rozblokować to zaprowadz do Pana K. Za całe rozblokowanie chce 70zł ewentualnie nowe rolki, od nas wziął 30zł.

 

Tak kupiłem jeszcze w listopadzie. Mam juz nie duzo km do przejechania aby zdjac blokade i myslalem ze sam ja zdejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też posiadam skutera 2 sów ale powiedzieli mi że po gwarancji mi blokady zdejmą .


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No masz racje . w 2 sów-ach to przypuszczam ze jedna blokada jest na tłumiku,druga na gaźniku


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Morze skutery jak z innej firmy ma gdzie indziej blokady jeden na gaźniku a drugi na wariatorze


Sprzedam kolepkę od foliarki do stawiania bel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

w kazdym skuterze jest blokada na wariatorze a jest po to by nie krecilo za bardzo bo przy zbyt duzych obrotach mogloby rozwalic wal


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrick345    141

W chińczykach jeszcze w filtrze powietrza jest.

 

Ja w swoim chińczyku mam chyba tylko na gaźniku ale pewien nie jestem 55 km/h leci


Ursus C-330M każdemu go potrzeba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

a co wymieniles tylko dysze ?? jest mozna zalozyc stozek albo zdjac rurke ale to nie w kazdym no i jak zalozysz stozek to trzeba wieksza dysze i wiecej pali


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krakers16    2

Wiecie moze co zorbic zeby zarejstrowac skuter 125 na 50. Moze ktos z was proowal albo ma tak zarejstrowny. Mam Aprille Leonardo i chce ja zarejstrowac w koncu.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

w KYMCO Super 9

są 3 blokady dysza gaznika, zawirowywacz spalin, tulejka na wariatorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel423    0

W dwusuwach blokady są na:

-Moduł

-kolanko tłumika

-podkładka na wariatorze

No i chyba wszystko choć czasem jest na gaźniku u mnie akurat nie było.

Po za tym wszystkie te blokady zdejmowałem prócz modułu.

I doradzam założyć cylinder 70cc jest super mocny i grzeje 80km


MOJE CIĄGNIKI:
-Belarus 820
-C360
-T25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dadam    4

moje Kymco to 85 km idzie na standardowym cylindrze 49 cc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

ale masz sportowy tlumnik???


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

hmm a licznik masz cyfrowy ?? jezeli tak to spoko skuter masz a jezeli nie masz cyfrowki tylko normalke to jedzie ci 70km/h bo te liczniki zle pokazuja wez kiedys GPS i wtedy zobacz


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Paweł8484
      Witam, Mam problem z ładowarką teleskopową manitou mt1135 rozrusznik kręci ale maszyna nie chce odpalić tak jak by była jakaś blokada. Wyświetla się czerwony trójkąt z wykrzyknikiem. Może ktoś coś wie coś na ten temat

    • Przez Filip98
      Witam serdecznie,  poszukuje kompletną kabinę do kramera 612slx,  czy wiecie może gdzie udało by mi się kupić? Pozdrawiam serdecznie 
    • Przez Nikkallo
      Co w obecnych czasach jest lepszą opcją? Najem długoterminowy auta czy jednak jego zakup? Mam obecnie dylemat, chcę kupić samochod. Mam 100 tysięcy gotówki (mam świadomość, ze przy obecnych cenach samochodów nie kupię niczego naprawdę konkretnego).
      Obawiam się, że już przy wyjeździe z salonu auto sporo straci na wartości. I po kilku latach eksploatacji będzie warte 50% tego co zapłaciłem.
      Jakieś opinie?
    • Przez kubakuba678
      Witam mam pytanie czy pamięta ktoś jakie był ceny ciągników kombajnów maszyn rolniczych w latach 90? Pytam z ciekawości możne porównać cenę do dzisiejszej. Jak ktoś pamięta niech podaje oczywiście nowego wtedy sprzętu
    • Przez Mattti
      Witajcie! Jaki według was powinien być samochód rolnika? Co preferujecie? Pickup, terenówka, czy jakiś dostawczy? Diesel czy benzyna? Mi osobiście podoba się Suzuki Samurai- wszędzie dojedziesz, i zawsze coś na pakę wrzucisz Coś takiego: http://otomoto.pl/suzuki-samurai-off-road-C24269089.html Co waszym zdaniem jest warte uwagi?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj