manko

Skoki narciarskie

Polecane posty

milanreal1    319

No skoki były super. I Ammann ma formę z kosmosu chyba osiągać takie wyniki.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

skoki Małysza były świetne mam nadzieje że nie zakończy kariery sportowca i postara się utrzymać tą formę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raffx89    2

ciekawe czy zeby nie te lepsze wiazania ammana tez by tak daleko skakal,ale malysz sie popisal,dobry jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rumun96    0

amman ogólnie nieźle skacze ale Małysz oczywiście że mógłby lepiej skakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

Ja już 2 rok nie oglądam, ponieważ mi się znudziły. Jedynie co mogę powiedzieć że nasi skoczkowie słabo skaczą, jedynie Małysz coś tak próbuje skakać, ale on już swoje co mógł wygrał i nie ma co się czepiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

amman ogólnie nieźle skacze ale Małysz oczywiście że mógłby lepiej skakać

 

Człowieku z choinki się urwałeś?? Ammann skacze niezle?? dawno nie było takiego skoczka który tak biłby na głowę rywali!!

Małysza się nie czepiaj, bo on i tak wykonał plan ponad jego siły. On ma 32 lata i w jego wieku nie jest łatwo dorównać młodszym skoczkom, mimo to udało mu się pokonać Morg, Koflera, Jacobsena, SCHLIREGO!! i wielu innych znakomitych skoczków, którzy skakali świetnie w 2 ostatnich sezonach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co do wiązań to gdyby Ammam nie wygrał na sredniej skoczni tylko wygrałby Gregor to o żadnych wiązaniach nie było by mowy :P po drugie to była celowa zagrywka Austryjaków kturzy nie mogli przełknąć goryczy porażki Gregora i postanowili szukać dziury w całym i za wszelką cene udowodnic że Ammam nie slusznie wygral :) skoro fis nie zdyskwalifikowala Ammana i uznała że wszystko jest w normie to przepisy są przestrzegne i niema mowy o niedozwolonym sprzecie :( :( a czy te wiązania coś pomagają Ammanowi ? myslę że nie a jeśli się myle to napewno niewiele mu pomagają on jest w takiej formie że nawet bez tych ''magicznych i niedozwolonych'' wiązań wygrałby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

Austriacy zawsze pierwsi wprowadzali nowinki i było O.K. a teraz jak Szwajcarzy coś nowego wprowadzili to źle,szukają usprawiedliwienia dla siebie :P

co do AMMANA i MAŁYSZA to podziw i uznanie :(:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Szkoda że Ahonen nie stanał na podium lubie tego zawodnika kiedyś był super ale teraz po powrocie to już nie to :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal7    0

A ja go nie lubię!!! Zachowuje się jak ostatni mungoł ani nie pomacha ani się nie uśmiechnie taki jakiś nie tego. :(:P Adam przeleci ammana już szykują mu podobna zabawkę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

W dodatku Ahonnen w swojej biografi napisał, że czesto zdarzału mu się skakać pod wpływem %%%, szczególnie na mamutach, gdyż to dodawało mu odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Szczerze to ja też na trzeźwo bym na mamuta nie weszedł :P No to jego zachowanie to troche dobija ale i tak teraz sie zmienił troche sie cieszy i coś macha :( Ale itaj jest jednym z największych w historii tak jak Adam :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

2 czy 3 lata temu Harri Olli skakał na Velikance po %%% :P:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

przed laty % były modne i częste w skokach

Ahonen kiedyś krył się pod specjalną maską a nie cierpiałem w historii tylko jednego zawodnika a nazywał się sven hannawald :P:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No widzisz,,,a Hannavald to mój ulubiony skoczek narciarkski. Oczywiscie po Malyszu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarki    1

gdzie Polaków dwóch tam trzy zdania :(

w tamtym czasie Hannavald zachowywał się {według mnie oczywiście}paskudnie co nie zmienia faktu że miał wielką formę,to typ samotnika nawet z Martinem Schmittem jak jechali windą na skocznię to każdy patrzył w inną stronę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Hanawald to nie lubiłem go za jego zachowanie :) Ale jeśli chodzi o Schmitta to jest gość jakich mało naprawde spoko człowiek można to nawet po jego zachowaniu zobaczyc i z Adamem zawsze coś ugadają :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasio    22

Hannawald mimo wszystko był jednym z najlepszych skoczków narciarskich, tylko on wygrał cztery konkursy TCS. Najbardziej specyficznie to on pokazywał swoją radość po skoku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
antoni2    0

Ciekawi mnie jakby się skakało na takiej desce: link. Jest to jakiś dziwny wynalazek tego sezonu. Na normalnej deskorolce można robić dużo rzeczy, ale na tym nie wiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas    75

a wiecie co mnie najbardziej drażni? pobazgrane polskie flagi. chyba nigdzie na świecie tak nie szmacą swoich flag jak w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

Po dzisiejszej akcji wielki szacun dla polskich skoczków. Nie wiadomo czy dożyjemy powtórki takich wyczynów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrobelek02    11

Nom o tym to chyba w podręcznikach do historii będą pisać ale szacunek im się należy i oby więcej było takich skoczków z Polski :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

Miejmy nadzieje, że teraz w szkoleniu młodych coś ruszy, drugiego Małysza raczej miec nie będziemy, ale warto by było na kogoś popatrzec zimowymi wieczorami ;)


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian550i    1

Szkoda że Małysz skończył karierę ,ale teraz miejmy nadzieje że będzie miał swojego godnego następce :rolleyes: Może Stoch ,ostatnio pokazał się z dobrej strony :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez maroko
      Co sądzicie o losowaniu?
      Do grupy z nami trafiły poniższe zespoły.
       
      -Argentyna
      -Arabia saudyjska
      -Meksyk
      -Polska 
      Ja sądzę że grupa bardzo dobra. Chociaż we wcześniejszych MŚ też się cieszyliśmy a wyszło jak wyszło. Moim zdaniem zdecydowanie namieszamy
    • Przez MarcinPykuS
      Czy ktoś z was interesuje się tym sportem...??
      Lubicie oglądać mecze...??
      Może sami gracie na boiskach lub halach...??
      Jakim drożynom kibicujecie ( liga Polska i zagraniczna )...??
       
      W temacie tym możemy również obstawiać mecze Polskiej Reprezentacji ( kilka godzin przed meczem wpiszę np. POLSKA - PORTUGALIA i wtedy będziemy typować wynik tego meczu )...
       
      POZDRAWIAM...
    • Przez KarolT25
      Czy ktos gra w tenisa stolowego i jakie osiagal wyniki czy gral wjakis zawodach miedzynarodowych ?
    • Przez emilko
      Jestem początkującym biegaczem -na razie życiówka nie wygląda imponująco - 8,50 km w 60 min, ale jak na 100kg mojej wagi uważam, że jest całkiem nieźle. Ostatni wpadłem na pomysł, aby nie biegać po chodnikach i drogach asfaltowych tylko pobiec sobie po drogach polnych. W ten oto sposób będę mógł częściej kontrolować swoje uprawy. Piszcie jakie macie wyniki i jakie robicie postępy, może kiedyś spotkamy się na jakimś półmaratonie.
    • Przez silva
      Ciekawi mnie czy ktoś jeszcze kiedyś tańczył z Was gdzieś. Jeśli tak to gdzie i jakie osiągnięcia.
      Od ponad 2 lat tańczę salse a od ponad roku bachate może ktoś jest z tej kategorii. Mieliśmy kilka występów w klubach ale nic wielkiego.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj