Skocz do zawartości
kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
agroFakt.pl
Tylko na agroFakt.pl:

Nie daj się okraść!

maciek14999    0

U nas w Sylwestra prawie w calej wsi bramy powystawiali, ale nie ukradli tylko w pola powynosili. U mnie na szczescie zostala, pewnie dlatego, ze na podworku 3 duze psy :) .

A i czasem sklep lubia okrasc(100metrow ode mnie)

Wiadomość z agroFakt.pl

miszion9797    0

na wakacjach była seria włamań do garaży głównie po radia samochodowe i sprzet elektroniczny typu szlifierki itp nas na szczescie omineło

jd3    0

Sorki ze odgrzebuje stary temat ale dzisiaj jednemu rolnikowi( mieszka 3 wioski odemnie) ukradli kombajn prosto z pola. Gosc poszedł zjesc obiad, wrocił i juz kombajnu nie było. Nawet policja jezdziła po mojej wiosce i pytała ludzi czy ktos nie widział. A troche zal bo to Bizon z56 :)

kamil20    0

Kilka lat temu w okolicy zprzątneli z pola MF 255 z prasą kostkującą. W żniwa dużo maszyn zostaje bez opieki na polu, to też "żniwa" dla złodziei

beata12596    2

U nas sąsiad sąsiadowi kradł kiszonkę z kukurydzy z pryzmy, nosił do siebie wiaderkami, wpadł,bo śnieg popadał i były ślady. A ten się dziwił, że tak szybko mu ubywa paszy.

Mateusz2    9

U nas ostatnio klucze itp giną :) mamy takiego jednego parobka ale mi sie wydaje że on nie ukradnie a co i rusz to czegoś nie ma w warsztacie :) ostatnio dwie noce nasz bizon stał na polu i to jakieś 700m od domów i nikt go nie ukradł :)

jd3    0

U mnie na wiosce tez wiele razy kradli paliwo. Na szczescie mnie to omineło :)

fendtrisix    32

Mi 12 lat temu ukradli rower i kosiarkę. Przyjechała policja jakieś protokoły pisali patrzyli oglądali i nie zdążyli zacząć tej sprawy, bo tato się dowiedział kto to, na następy dzień przeszedł się do żula co podpierdzielił te rzeczy i wszystko jest na swoim miejscu. :) . A tak to w ohz-cie ginęło dosyć często ropa ginęła ale jakieś pomierniki pozakładali i 2 już wyleciało z roboty teraz każdy się boi i jest spokój. :)

kielus    0

Mi w te wakacje ukradli beczke ropy i wietrówke i kiedyś się zdarzało że złomiaże kradli złom no to najdroższe to chyba polonez caro i widły na tylny tuz ;p

vcc    10

W okolicy to zawsze jakaś piła czy paliwko, raz gościo zostawił 360 na polu bo paliwa brakło to na drugi dzień już nie było rozrusznika, niedawno zginął na sąsiedniej wiosce ciągnik, gospodarz spał w domu a i tak z garażu wyciągnęli nówkę NH

ursus3603p    87

mojemu wujkowi ukradli komplet kluczy 30 litry ropy i na pole jak pojechali kośić kukurydzę na kiszonkę to znależli w żondkach worki z kukurydzą (kolby) w somśiedniej wiosce pług 4x45

kubu365    1

u mnie we wsi ukradli facetcebrony bo stały za stodołą a i mi ukradli belke na tuz i line w tartaku :D

jony23    0

a ja ostatnio wracajac z malej imprezy około 2 w nocy zaóważyłem w żwirowni ok 100 m od mego domu auto a było tak zaparkowane że ledwo było je widac ,i prawdopodobnie byli to złodzieje bo w ostatnich dniach były kradzieże na okolicy :\

damian131091    28

Mi jeszcze nic nie skaradziono, ani w wiosce. Mamy takiego gostka, mieszka jakieś 500m, ale powiedziałem jemu z góry, że jak coś to wiem komu wyrwać nogi z....:D, i jest spokój:P

Poke912    0

U mnie we wsi Ukradli Radio za 5 stów i głośniki oryginalne za claasa mercatora

Ale doszli kto to był i w nocy odniósł im to radio i głośniki

Ale radio nie nadawało sie już do użytku

jd3    0

W żniwa kolesiowi z wioski obok ukradli MF-a 520. Nawet policja jezdziła po mojej wiosce i sie pytała czy cos nie widziałem. Z tego co wiem to sie nie znalazł. A tak to kradna rózne rzeczy: paliwo,klucze,elektronarzedzia, Ostatnio ktos mi ładnego świerka wykopał...2 dni po wsadzeniu :lol:

kamil900830    3

U mnie ostatnio sąsiadowi ze stodoły wyniesiono 5 beczek po 200l ropy. :D .Najśmieśniejsze że nie mógł tego zgłosić na Policje bo ropa była kupiona na lewo :D

U mnie w we wsi to kilka razy kradli paliwo z beczek i spuszczali z ciągników. Elektronarzędzia i przedłużacz do prądu trójfazowego 50 metrowy. I jednemu facetowi z mojej wsi ukradli stare radio na kasety od Zetora 7211 jeszcze jemu najwięcej ukradli paliwa z 500l i 4 razy u niego byli. A w sąsiedniej wsi to ukradli nowy na raty jeszcze spłacony agregat prądotwórczy i 20 letnią spawarkę. Niedalelko mnie ukradli zawieszaną owijarkę do bel. Mi ukradli w biały dzień na polu armatkę do odstraszania dzików na gaz (butlę też wzięli). Wszystko co wymieniłem nie znalazło się. To wszystko co opisałem działo się 2-3 lata temu. Teraz narazie jest spokój.

ursus3502PL    2

no narazie jest spokój , ale u mnie 3 lata temu ukradli od tego samego gościa w tą samą noc dwa ciągniki ze ślęzami a 2 lata temu ukradli 100m odemnie forda transita i juz się nie znalazł a u drugiego w tą samą noc ukradli vw nie pamietam modelu ale taki dostawczy (stary ) , i z 1,5r ukradli 2 ślęzy ale jedną znaleźli 10km od podwórka w rowie a drugiej juz nie było

qamil    0

ja pamiętam jak jakiemuś gościowi wieczorem wykosili kombajnem same kłosy reszta została, złodziei nie znaleziono.

jest też taki klijent co nawet drewno z kupki kradnie, raz swojemu sąsiadowi szperał po garażu, wiedział gdzie klucze są schowane. Raz było przeszukanie u niego ale nic nie znaleźli

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez danielhaker
      W związku z prośbą użytkowników założyłem ten temat. Tu możemy rozmawiać o wszystkim i o niczym, aby nie zaśmiecać tematu "ceny mleka"

• Przez semos
      Mam taki mały problem, co kupić dziewczynie pod choinkę? Ma 24 lata.

A więc tak:
      -kolczyki i wisiorek odpadają, bo otrzymała je na mikołajki.
      -co do perfum to trochę głupio mi jest je kupić ponieważ ona pracuje w jednej z ogólnopolskich sieci drogerii wiec zna wszystkie perfumy oraz kremy i może zawsze porównać cenę tych perfum, a tego bym nie chciał aby wiedziała ile prezent kosztował.

Pluszaka już kupiłem do tego chce coś jeszcze w kasie max 80zł.
    • Przez jacu
      Witam, jak u Was wygląda z opadami deszczu, bo są miejsca że nie padało już od 2 tyg i nie widać deszczu ,zboża na lekkich ziemiach już schną jak tak dalej będzie to nie będzie po co kombajnem wjeżdzać. Piszcie jak u Was wygląda z opadami ?
    • Przez valeTudo
       Jak w temacie Bylo juz o ciagnikach, dziewczynach, chlopakach,alko  itp... teraz pora pochwalic sie jak dbacie o kondycje jakie sporty uprawiacie, zaczynam
      -SW
      -treningi interwalowe
      -silownia
    • Przez Kanuni5125
      A więc tak jak w temacie po prostu co lubicie jeść. Dla mnie najlepsze jedzenie to ziemniaki ze skwarkami i kwasem mmmm to jest najlepsze. A po jakiejś robocie lub nawet w trakcie dobrze jest coś przekąsić i wypić a tu najlepsza jest zasolona słonina z cebulą a jakby do tego na popitke trafiła by się jakaś ekologiczna to już wogóle jest super