kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

maciek14999    0

U nas w Sylwestra prawie w calej wsi bramy powystawiali, ale nie ukradli tylko w pola powynosili. U mnie na szczescie zostala, pewnie dlatego, ze na podworku 3 duze psy :) .

A i czasem sklep lubia okrasc(100metrow ode mnie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszion9797    0

na wakacjach była seria włamań do garaży głównie po radia samochodowe i sprzet elektroniczny typu szlifierki itp nas na szczescie omineło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

Sorki ze odgrzebuje stary temat ale dzisiaj jednemu rolnikowi( mieszka 3 wioski odemnie) ukradli kombajn prosto z pola. Gosc poszedł zjesc obiad, wrocił i juz kombajnu nie było. Nawet policja jezdziła po mojej wiosce i pytała ludzi czy ktos nie widział. A troche zal bo to Bizon z56 :)


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil20    0

Kilka lat temu w okolicy zprzątneli z pola MF 255 z prasą kostkującą. W żniwa dużo maszyn zostaje bez opieki na polu, to też "żniwa" dla złodziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beata12596    298

U nas sąsiad sąsiadowi kradł kiszonkę z kukurydzy z pryzmy, nosił do siebie wiaderkami, wpadł,bo śnieg popadał i były ślady. A ten się dziwił, że tak szybko mu ubywa paszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

U nas ostatnio klucze itp giną :) mamy takiego jednego parobka ale mi sie wydaje że on nie ukradnie a co i rusz to czegoś nie ma w warsztacie :) ostatnio dwie noce nasz bizon stał na polu i to jakieś 700m od domów i nikt go nie ukradł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

U mnie na wiosce tez wiele razy kradli paliwo. Na szczescie mnie to omineło :)


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fendtrisix    32

Mi 12 lat temu ukradli rower i kosiarkę. Przyjechała policja jakieś protokoły pisali patrzyli oglądali i nie zdążyli zacząć tej sprawy, bo tato się dowiedział kto to, na następy dzień przeszedł się do żula co podpierdzielił te rzeczy i wszystko jest na swoim miejscu. :) . A tak to w ohz-cie ginęło dosyć często ropa ginęła ale jakieś pomierniki pozakładali i 2 już wyleciało z roboty teraz każdy się boi i jest spokój. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielus    0

Mi w te wakacje ukradli beczke ropy i wietrówke i kiedyś się zdarzało że złomiaże kradli złom no to najdroższe to chyba polonez caro i widły na tylny tuz ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vcc    12

W okolicy to zawsze jakaś piła czy paliwko, raz gościo zostawił 360 na polu bo paliwa brakło to na drugi dzień już nie było rozrusznika, niedawno zginął na sąsiedniej wiosce ciągnik, gospodarz spał w domu a i tak z garażu wyciągnęli nówkę NH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3603p    87

mojemu wujkowi ukradli komplet kluczy 30 litry ropy i na pole jak pojechali kośić kukurydzę na kiszonkę to znależli w żondkach worki z kukurydzą (kolby) w somśiedniej wiosce pług 4x45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubu365    1

u mnie we wsi ukradli facetcebrony bo stały za stodołą a i mi ukradli belke na tuz i line w tartaku :D


Wielki fan case jx/new holland td

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jony23    0

a ja ostatnio wracajac z malej imprezy około 2 w nocy zaóważyłem w żwirowni ok 100 m od mego domu auto a było tak zaparkowane że ledwo było je widac ,i prawdopodobnie byli to złodzieje bo w ostatnich dniach były kradzieże na okolicy :\


Z E T O R 7 7 4 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damian131091   
Gość damian131091

Mi jeszcze nic nie skaradziono, ani w wiosce. Mamy takiego gostka, mieszka jakieś 500m, ale powiedziałem jemu z góry, że jak coś to wiem komu wyrwać nogi z....:D, i jest spokój:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poke912    0

U mnie we wsi Ukradli Radio za 5 stów i głośniki oryginalne za claasa mercatora

Ale doszli kto to był i w nocy odniósł im to radio i głośniki

Ale radio nie nadawało sie już do użytku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jd3    0

W żniwa kolesiowi z wioski obok ukradli MF-a 520. Nawet policja jezdziła po mojej wiosce i sie pytała czy cos nie widziałem. Z tego co wiem to sie nie znalazł. A tak to kradna rózne rzeczy: paliwo,klucze,elektronarzedzia, Ostatnio ktos mi ładnego świerka wykopał...2 dni po wsadzeniu :lol:


Jest jedna rzecz czym Polska moze sie pochwalic - to ciagniki marki Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil900830    5

U mnie ostatnio sąsiadowi ze stodoły wyniesiono 5 beczek po 200l ropy. :D .Najśmieśniejsze że nie mógł tego zgłosić na Policje bo ropa była kupiona na lewo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

mi ostatnio ukradli świerki hyba z 5 sztuk przed świniarnia sobie rosły


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w we wsi to kilka razy kradli paliwo z beczek i spuszczali z ciągników. Elektronarzędzia i przedłużacz do prądu trójfazowego 50 metrowy. I jednemu facetowi z mojej wsi ukradli stare radio na kasety od Zetora 7211 jeszcze jemu najwięcej ukradli paliwa z 500l i 4 razy u niego byli. A w sąsiedniej wsi to ukradli nowy na raty jeszcze spłacony agregat prądotwórczy i 20 letnią spawarkę. Niedalelko mnie ukradli zawieszaną owijarkę do bel. Mi ukradli w biały dzień na polu armatkę do odstraszania dzików na gaz (butlę też wzięli). Wszystko co wymieniłem nie znalazło się. To wszystko co opisałem działo się 2-3 lata temu. Teraz narazie jest spokój.


Jak rolnictwo daje zdrowym ludziom pożywienie, tak medycyna rokuje chorym zdrowie. - Aulus Cornelius Celsus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3502PL    2

no narazie jest spokój , ale u mnie 3 lata temu ukradli od tego samego gościa w tą samą noc dwa ciągniki ze ślęzami a 2 lata temu ukradli 100m odemnie forda transita i juz się nie znalazł a u drugiego w tą samą noc ukradli vw nie pamietam modelu ale taki dostawczy (stary ) , i z 1,5r ukradli 2 ślęzy ale jedną znaleźli 10km od podwórka w rowie a drugiej juz nie było


www.agromarchobrzany.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qamil    0

ja pamiętam jak jakiemuś gościowi wieczorem wykosili kombajnem same kłosy reszta została, złodziei nie znaleziono.

 

jest też taki klijent co nawet drewno z kupki kradnie, raz swojemu sąsiadowi szperał po garażu, wiedział gdzie klucze są schowane. Raz było przeszukanie u niego ale nic nie znaleźli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
    • Przez TheRolnik1992
      Witam wszystkim. 
      Mam mały problem z budową chodnika przy drodze powiatowej w mojej miejscowości. Mianowicie wzdłuż mojej działki i drogi idzie rów do którego dołącza się rów z mojego bajorka,( pełni on funkcję przelewową). I teraz gdy w końcu zaczęli robić chodnik to wg planu rów ma zostać zasypany. W tym momencie pojawia się problem z nadmiarem wody z bajorka jaka będzie np. przy roztopach, ponieważ zacznie mi zalewać pomieszczenia gospodarcze . Odprowadzenie na mojej działce zostanie ale tylko do drogi potem nie ma jak dalej płynąć.
       Teraz moje pytanie :
      czy mogę jakoś załatwić żeby w miejscu rowu może być wkopana rura by woda mogła dalej spływać pod chodnikiem? 
      czy drogi mają odgórnie w planach żeby odcinać się od napływu wody z działek sąsiadujących? 
      Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc. 
      Teraz lecę na oddział wody polskie by załatwić jakieś mapki na których ten właśnie rów może być zaznaczony.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj