kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

PRIMO    8046

Kilka tygodni temu ktoś podwędzł mi oponę do rozrzutnika jednoosiowego ;[ a najśmieszniejsze w tym to że opona była rozwalona :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To u was jeszcze można kłódkami odstraszyć u nas ściany wywalają itd, znajomemu wywalili ścianę  i jednego złapał zamkną  dziurę i w środku złodzieja po dotarciu  milicji na drugi dzień już goście na wolności i się śmieją a właściciel wiadomo jest stratny złodzieje na wolności brak dowodów tak to funkcjonuje  u nas mnie osobiście okradli już kilka razy w niektórych miejscach mam alarm czyli kraty itd zostawiam dość  często pod napięciem 220v inaczej się nie daje przy naszej milicji ,ale jak ktoś by się odlał po piwie i go złapią od 200 do 500zł dla przestępcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Ma  firmę transportową to może i budowlana jest?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
galoni    8

może i prima aprilis. Ale wczoraj na mojej wsi jeździła banda kolesi renautem laguna kombi ciemna zieleń i dwoma terenowymi (hyba audi Q5 albo Q7 srebrne a ten drugi niewiem jakiej marki ale czarnyl lub ciemny granatowy . Centralnie wieżdżali pod wiaty i patrzeli co jest i spokojnie odjeżdżali. Powiat Koszaliński.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

galoni czyli typowo na beszczela :/ u mnie w październiku jakoś spawarka zginęła i tylko ona mimo że leżało masę elektronarzędzi. Sąsiadowi kółka z piastami od zfrabiarki siódemki zajumali też tej nocy. Jeżdżąc po okolicy słyszę że plaga się nasila a najwięcej kradną paliwa.

Bez obrazy ale umieszczajac zdjęcia na AF już dajemy "znać" zlodziejowi co mamy a niekiedy gdzie mamy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek2203    11

Parę lat temu sąsiadowi wujka ukradli nawóz. Przyczepę z nawozem zostawił za stodołą a rano już nawozu nie było, pożyczyli sobie taczkę i tak targali pod las jakieś 0,5km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszekbrzuze    297

U mnie na razie cisza z kradzieżami. Nic wartosciowego się nie zostawia ja zewnątrz. Ze 2 lata temu psa nam otruli, ale nic nie zniknęło. Psy wyuczone chodzą luzem. Nawozów, paliwa nie ma bo nie ma dopłat. A nawet jak by sie komuś spodobała 8 letnia wiertarke z biedronki to bym nie płakał...


KPK Kumurun Team
Naprawiam ciągniki, remontuję silniki,

GG: 33264431 t: 724772311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fox84    10

U nas moja uwagę zwrócił bus
Niby jeździli i proponowali zakładanie rynien

Kiedy jeden rozmawiał z bratem widziałem jakby drugi robił zdjęcia telefonem w samochodzie maszyn stojących w garażu

Czy u was przed nasileniem się kradzieży kręcili się tacy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcincc360    70

Ten bus jakiego koloru był ? u nas też coś takiego sie pojawiło bus biały


Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A skąd dokładnie jesteś? Bo dobrze,że piszesz i zwracasz na to uwagę,ostatnio też widziałem busy,ale sprzedawali warzywa i owoce,nie proponowali zakładania rynien,następnym razem przyjrzę się temu o wiele lepiej,tutaj warto być ostrożnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas teraz często kradną,jestem z okolic rawicza/Wąsosza złodzieje u jednego ukradli ciągnik JD i ładowarke JD znowu u innych ginie paliwo spawarki sprzet elektryczny i narzędzia,złomu nie biorą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj