kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Filipoo    14

10 km odemnie gospodarzowi ukradli c-330 z cyklopem podjechali w nocy cięzarówka z lawetą i wciagli traktorek stał za stodoła prawie ze na posesji. ludzie gadają ze się znalazł a gospodarz odrazu się ogrodził płotema 2 metry. a u mnie we wsi sokuj kiedys kradli takie drobne rzeczy typu taczki tarcze od cięcia drzewa, zdarzyło się ze nawet piłe spaklinowa ukradli no i oczywiście drzewo z kupek kradli ale wszyscy tzn ci okradzeni wiedzieli kto to był i wszystkko wróciło na swoje miejsce fakt było tzeba siły uzyc ale juz im się niechce kraść...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZUCH1234    93

chyba ta plaga kazda wies juz naiedziła w mojej okolicy jest tak ze kradna wazywa najbardziej orzechy bo sa drogie a tak pozatym to jakies silniki elektyczne wegiel dzewo ostatnio gosc cała działeke w lesie wycioł 1,5 ha paliwo to chyba norma piły spalinowe itp ale juz naszczescie zamkneli tych oprychów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61

U mnie ostatnio sąsiadowi ze stodoły wyniesiono 5 beczek po 200l ropy. :) .Najśmieśniejsze że nie mógł tego zgłosić na Policje bo ropa była kupiona na lewo :)

Zapewne byli to Ci co mu sprzedali. Większych kradzieży, nie pamiętam, co najwyżej złomiarze coś "pożyczyli na wieczne oddanie" z ogródka, a tak to spokój. Choć mamy w okolicy skok stulecia. Przyjechał do nas na wioskę koleś kombajnem i ciągnikiem skosił 2 ha pola, przyjechał agregatem ścierniskowym i przerobił. Później okazało się, że pola pomylił i obrobił pole sąsiada. Zboże oddał, koleś poszkodowany zrobił talerzówką pole jemu (pas 10 kawałków po 1,5ha także każdy ma tyle samo :) ) a za kombajn pieniędzy nie brał


Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz2    11

U nas często giną klucze ;) ktoś pożyczy na wieczne oddanie i już zonk :D a raz 80ka stała na polu koło domu (jakieś 100m) i rano przyszedłem a tam w zbiorniku sucho i korek na boku :D ale do środka nawet nie zaglądał heh bo tam klucze leżały no i radyjko dobre mam w nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stachux    6

u mnie ze 2-3 lata temu ukradli z samochodów radia a teraz jest cicho i na całe szczęście...


KPK Kumurun Team...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

U mnie kradną tylko miejscowi złodziejaszki i pijaczki, ale całe szczęście jest na nich sposób- mój piesek Rottweiler :D;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akaku    79

No własnie jak robicie lub jak pilnujecie zeby nie ukradli, u mnie kiedys byli to wzieli 200 litrów ropy rower bo wozili na nim nawóz 1 tone wywieźli elektronarzedzia a naszczescie nie wzieli ciagników bo były kluczyki w nich i w tym garazu było wszystko czli nawóz i ropa a najgorsze ze psy biegały i nic nie szczekały ani nic


Case <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin04    65

u mnie we wiosce jak i w okolicy kradli ropę ale od czasu jak taki jeden się zapił to wszystko ustało, mi osobiście ukradli 4 letniego poloneza atu plusa- warty był kradzieży, bo dziadek zrobił nim niewiele ponad 25tys. km, do powiedzionych kradzieży mogę zaliczyć magnusa solatio mojego braciaka ale po niecałym roku jakiś facet spostrzegł, że ktoś mu gałęzie w lesie ruszał i tam się znalazł(był na chodzie) była jeszcze jedna próba kradzieży ciągnika case jx1100u ale sąsiad narobił hałasu i złodzieje uciekli


"Jeszcze się taki nie urodził co by Polakowi dogodził"
Przyjmę chętnie stare prospekty i książki ze sprzętem rolniczym krajowym i zagranicznym za drobną opłatą. Zainteresowanych zapraszam na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

Ja wcześniej miałem sporo z tymi złodziejaszkami problemów. Raz jak wyjechałem kosić (wieczorem go zatankowałem)- kombajn objechał raz wkoło i o dziwo stanął. Spojrzałem do baku a tu pustka :). Było jeszcze kilka przypadków z kradzieżą złomu, motoroweru itp. Sposobów na powstrzymanie takich incydentów było kilka. Z racji że wioska jest nie duża, każdy wszystko widzi. I tak po kradzieży przejechałem się pod knajpę i widziałem kto ma dużo pieniędzy (pijaczek)- spuściłem mu łomot i się przyznał do tego :blink:. Innym sposobem na nich okazał się mój pies, który poczęstował dotkliwie już kilka osób m.in sołtysa (podszedł pod samą budę, pies szczepiony, tabliczka na bramie itp. i ma już odpowiednią renomę że na moje podwórko nie wolno wchodzić. :huh: Ale najlepszy jest jeszcze mały pies, który robi więcej hałasu niż ten duży (mój piesek niestety zginął śmiercią tragiczną- znalazł się pod kołami MTZ-82 i dwóch przyczep "6" z pełnym załadunkiem). :):D Ale najlepszy sposób to odpowiednie ogrodzenie i drut kolczasty na górze. :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ArekNH    2

mi za??pier???do???li???li rower ;[bo hart u weterynaza byl :(i czesto ziemniaki,drewno zlo itp.pijaczki kradna :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
330CUrsus    0

A u mnie było tak że właśnie pijaczek znalazł w lesie moje 2 kosiarki jak ukradli. Dostał 2 flachy za odnalezienie i poszedł zadowolony ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

u mnie w ubiegłym roku w nocy spuścili około 50L paliwa z ciągnika który stał w garażu,zgłaszając kradzież na policji usłyszałem od jednego z policjantów żeby zwrócić uwagę kto pije pod sklepem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komos    0

Jestem z podlasia niedaleko grajewa. No z pare lat temy u nas z gminy ukradli duzego ursusa i tez chodzi i okradali gospodarzy z narzedzi i roznych siłowych kabli ale teraz jest spokuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janczar810    302

jakies 10lat temu u mnie kradli bydło z pastwisk mieli samochod cieżarowy i zabierali Całe stada na pake

A jak byly po 2-3byki na pastkisku to ucinali łeb ktory pozostawiali na pastwisku

 

Jednego roku zimą z Kółka Rolniczego w mojej miejscowosci ukratli Zetorka ktorym wjechali w pobliski lasek tak ze drzewka sie uginały a potym jak se przejechal stalu normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6610    0

U mnie czasami kradli np.bydło, jedna lub dwie sztuki, butle z gazem, paliwo z ciągników, a teraz jest spokój. Oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

Kiedyś sąsiadowi zginął cielak roczny, a mi dziś w  nocy zarypali z 30 słupków metalowych, była droga zagrodzona zeby bydło nie wyszło, a tu rano gnamy a krowy poszły w łaki.  


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
astrzak    16

Mi dzis w nocy ktos gwizdnał burte do przyczepy :)


Wiesz co sie liczy?????
Szacunek ludzi kierownicy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jeden żul kradł pocztę ze skrzynki na listy i ukradł kilka numerów Topagry, ale szybko doszliśmy.Duży gospodarz ukradł z sąsiedniej wioski traktor c 360 i jeżdził nim cały rok dopiero niedawno go złapali i posiedzi sobie i jeszcze kompresor sąsiadce zajumali, ale u nas ruscy mieszkają i ogólnie jezdza po nocy cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Generlanie zasada jest jedna jeśli nie kradnie ktoś z tej samej wsi to jest przewodnikiem złodzieji. Tylko mieszkańcy danej wsi wiedzą co kto ma i gdzie stoji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

ehhh wczoraj u moich dziadków skradziono kilkdziesiąt sztuk zwierząt :)

 

9 świn i ponad 20 kur, kilka kaczek, królików ...

 

nie wiem jak to zrobiono, czy ciężarówką czy tirem czy pojedynczo wynosili, ale wiem, że ten kto to zrobił to ostre dno i wykorzystał fakt, że babcia ma zabieg w szpitalu i ciągle się do niej jeździ

 

oczywiście nikt nic nie widział poki co

 

świetnie, świeta idą i muszą złodzieje mieć co jeść ... na pohybel im!!


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

MI ostatnio ukradli komara,ktorego mialem remontowac i młynek do buraków....Jak to zobaczyłem to szlak mnie trafil ze to zostało skradzione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj