kombajn

Kradzieże w waszych wsiach

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelJD    17

Mi zgineły 3 wałki WOM-u + razem z wałkiem od prasy wciągneło sprzęgło przeciążeniowe. To tak jest jak sie mieszka we wsi gdzie kiedyś był PGR, upadł i ludzie nie mają pracy. Patologia...... aaaa i jeszcze zwineli mam siatke ogrodzeniową z ogrodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ania2728    0

w moich okolicach ostatno stasznie kradną znajomym ostatnio skradziono piłę motorową ,ropę,pilarkę,


Pozdrawiam wszystkich którzy mnie odwiedzili .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Atlonik    0

W moich okolicach około pół roku temu też była ogromna fala kradzieży ale z całą pewnością złodzieje mieli jakąś wtyke u nas poniewasz w wszystkich kradziezach praktycznie nie było śladów przeszukiwania ,czyli złodzieje wchodzili i zabierali to co mieli zabrać bez jakich kolwiek problemów...


New Holland TD95D_______________________URSUS 360_______________________URSUS 330M_______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arassso    3

u mnie od wakacji cały czas ktos sie kreci. Jak tato zachorował i sam robiłem to nie wyrabiałem no i na szybko jak zawsze łup cup odczepione pod kolejna maszyne i jazda wracam na jesini po 2 w nocy zatrzymuje wjeżdzam na podwórko psy ujadają ale mam takie psy ze krzykna pare razy jak wjade i cisza a tu zbieram telefony i inne rzeczy z ciagnika i dalej jazda spogladam gdzie ujadają nie w moja str w pewnym momecie łup coś zaje**** w cos po huku poznałem zaczep d 47 taki odgłos daje wybiegłem nic nie znalazłem i nie złapałem na drugi dzień patrze przy cyklopie rozrzutniku i innych maszynach chyba 4 albo 5 wałków przekaźnika zostawione było zajumali 4 przekaźniki kilka nie miało zatrzasków tylko na śróby zakręcone to połówki zawalone. W zniwa na stercie zostawiłem jeden rząd kawałkiem nieułożonej słomy wiec z chłopakami wpadlismy na pomysł trzeba wykorzystać więc mielismy przez żniwa miejsce do picia hehehe raz pijemy i znowu ktos o sprzet się obija zachacza wiec ognia ze sterty za nim nic nie wziął ale troche dostał i był spokój ale teraz znowu ktos łazi i szuka nie wiadomo czego. żima jest to zimno siedziec na stercie bo znowu bysmy mu troszke dali do zrozumienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apista    6

rzadko się zdarza że się w ogóle coś usłyszy o kradzieży we wiosce i całej okolicy

ale mnie skradziono kowadło, wiem kto i gdzie sprzedał kowadło,

a innym razem raz ktoś na podwórku w nocy zgubił okulary, rano tata znalazł ale nic nie skradziono

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniek    6

U mnie na wsi to bardzo często zadarzają się kradzieże z tych ostatnich to: przekażnik od prasy Z-279/1 prawie nowy, kilkadziesiąt litrów ropy, transformator a za jakiś niecały rok ten sam transformator ukradli, pompke z aplikatorem z prasy rolującej, beczke 1200 litrów aluminiową itp. troche sie tego nazbierało.


Wszystko co da się powiedzieć, da się powiedzieć prosto, a czego nie da się powiedzieć o tym trzeba milczeć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

ostatnio 10km od mojej miejscowości ukradli czołgi z poligonu :) napewno słyszeliscie w mediach....... to jest dopiero wyczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

raczej 4 i chciał sprzedać na złom.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

i wszystko byłoby ok gdyby nie nadgorliwy poicjant który zobaczył na monitoringu co jedzie przez miasto i puscił za nimi patrol(tak wpadł pierwszy, potem poszło już im szybko) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

ja czytałem ze na złomie facet chciał jakieś dokumenty ze to nie kradzione jest.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

Moim zdaniem zle zrobili bo mogli to palnikami troche pociąć albo znaleźć wcześniej odbiorce pomysł mieli dobry ale detale nie dopieszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal13113    144

ale co to za debile żeby jechać z czołgami na lawetach niczym nie przykrytych w ogóle nie rzucało się to w oczy :) moim zdaniem pokazali tylko że w tym kraju to nawet wojsko można okraść i to z czołgów haha dobrze że nasza armia nie dysponuje gronią atomową bo też by pewnie ukradli :) ciekawe czy da się ukraść samochód dla "kartofla" :) bez skojarzeń proszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
garek    155

mi ukradli myjke sthil trzy razy :) dwa razy ją odzyskałem a za trzecim razem już niestety nie. Ale morde komuś przy okazji obije bo wiem kto ją zajumał :)


 Trzeba być nienormalnym żeby być rolnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Kiedyś czytałem że ukradli parowóz stojący jako pomnik i to w biały dzień go pocięli. Teraz czołg. Co następne?? Most??


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamyk514    2

U nas takie zdarzenia są normalne że ktoś w nocy ropę spuści z ciągnika w garażu albo jakieś narzędzia ukradną

a czołgi to był niezły interes 12 czy 20 tyś zł za sztukę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pietras892    945

mogli sprzedać rolnikom do ugniatania kiszonki. słyszałem ze jakiś koleś ma t51 tylko bez wieżyczki i rozbrojony właśnie do kiszonki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

U nas nie kradną tylko jeden rolnik z wioski ma pecha i tak mówi. jak A***** nie ma w domu to ciągnik pełne jak A***** wraca to w ciagnikach sucho :)


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

U mnie wyczyscili beczke z ropy= 40 l w plecy kilka lat temu

tak ogólnie raczej jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawid12245    0

U nas to typo z pryzmy kradł buraki, przez szosę sobie przenosił po parę sztuk, a mógłby się po prostu zapytać hehe <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszczo123    0

mi 2lata temu ukrdli myjke kinzo i spuscili z 1000 litrowego galona 600l opału. narazie spokój bo policja gnojom trche różki przypiłowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

Ja jestem z opolskiego z Krasowic i u nas nic nie kradną


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mojemu ś.p wujowi raz drewno ukradli(ok 30 lat temu)od tego czasu wszystkie garaże i stodołe na kłódke zamykał a od zapłocia to miał drut kolczasty nad murem.Od ulicy na furtce miał zeby od brony.


Ursus 912 "duży"
Ursus C 355 "mały"
Ursus C 355 "wujowy"
Razem na 21 hektarach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj