Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
c3603pp

Władimirec T 25 czy MF 255

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
c3603pp    0

Witam

Mam dla was pytanie mam co jest lepsze na 4 hektary sadu władimirec czy mf 255 prosze o odpowiedzi Ja myzle że władimirec jest lepszy a wy jak myslicie ;)

andrzej2110    529

Ale to nie w tym dziale należny się zapytać. Pewno chodzi o T25 i MF255. MF jest lepszy bez porównania ale cena... a na 4ha sadu to i T25 wystarczy.

Wiadomość z agroFakt.pl

Kormoran    1

MF 255 jest bardziej niezawodny od T25 no i oczywiscie komfort pracy w mf 255 o niebo lepszy niz w T25

Gość tomasek   
Gość tomasek

oba maja super komfort :lol: a do 4h sadu to ci władek wystarczy bo mf to duzy wydatek

klocek    0

no ale jak masz kase to lepiej kupic mf, komfort napewno lepszy, i co wazne sprzęgło o wiele lepsze

zalezy jeszcze co ty nim chcesz ciągac, ale jak masz sad to chyba kosiarke tez ciągasz, więc lepiej mf, we władku to jak wcisniesz sprzegło to staje ci i ciągnik i kosiarka

a moze byc c330? przeciez tez dobry do sadu.

Napisano (edytowany)

Ja bym wybrał MF dobry sprzęt wytrwalszy

Ostrzeżenie za posty bez uzasadnienia!!

Edytowano przez robertbara

johny11901    0

po co w ogóle taki temat zakładać . Chłopie ja ci powiem tak jak chcesz zaoszczedzić na paliwie to kup ruska ale jak troche myślisz to kup Mf 255 bo on ci to samo spali jak biegi dobierzesz wyższe to lżejszych prac a zrobi ogólnie o wiele więcej .nie ma co porównywać takiego ciągnika z ruskiem

klocek    0

dokładnie do ruska to bardziej by pasowało porównywac c330

napisz jeszcze z czym ten ciągnik będzie głownie pracował bo do niektorych prac to rusek moze byc lepszy od mf ale do innch to mf lepszy, zalezy, czekam na odpowiedz

Kormoran    1

Zdecydowanie popieram "johny11901" swięte slowa mówisz !!! pozdro ;)

Ostrzeżenie za pisanie postów które nic nie wnoszą do tematu

bartus16    8

to ładnie wyraziłeś swoje zdanie ale nic do niego nie wniosłeś a po 2 poucz się ortografii ;)

c3603pp    0

Johny11901 a po h*** się wpi******* w nie swój temat, jak Ci coś nie pasuje to nie pisz.

Spokojnie Panowie forum nie jest od takich wyzwisk ;) wracając do tematu ja radziłbym MF 255 jest niższy(jak masz kabinę) ma więcej mocy od T25A wydaje mi się ciągnikiem sprytniejszym tzn:poręczniejszym do sadu MF nadawałby się lepiej do prac np: do kosiarki B).

nasil90    94

W mojej okolicy większość ludzi ma T 25 w sadach a jeśli ciągnik ma pracować np przy opryskach to trzeba pomyśleć o szczelnej kabinie i wydaje mi się że tu wygrywa T25 z tą orginalną kabiną oczywiście

Kormoran    1
to ładnie wyraziłeś swoje zdanie ale nic do niego nie wniosłeś a po 2 poucz się ortografii :)

Ty mi niemow co mam robic mysl o sobie :angry:

Piotruniu25    1059

Wiadomo ze T25 można podwyższać ,obniżać,poszeszac i zwziać ale zależy jak masz górzysty ten sad to lepiej MF bo silniejszy a kabine można uszczlnić w MF jak masz dużo kasy to bierz MF.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jeśli tylko w sadzie ma pracować to bierz Ivana, z oryginalną kabiną. Rozstawienie kół przednich regulowane od 1200mm - 1400mm tylne od 1100-1500 (dla opon 9-32) i 1200 - 1470 (dla opon 10-28) poza tym możesz wyregulować(wysokość itp) pod swoje potrzeby do sadu, także dla mnie odpowiedź jest jednoznaczna <_<

Ruska kupisz w dobrym stanie za ok. 10 ~ 15 tyś

gelo707    20
Wiadomo ze T25 można podwyższać ,obniżać,poszeszac i zwziać ale zależy jak masz górzysty ten sad to lepiej MF bo silniejszy a kabine można uszczlnić w MF jak masz dużo kasy to bierz MF.

Ja mam władimirca, mam trochę sadu i porzeczek. jak równy teren to władek jest idealny. Do tego szczelna kabina. Ja szukam cos mocniejszego bo u mnie górki są i władek średnio sobie radzi

UrsusCzesio    304

A z czym pracuje ze jest tobie za slaby pod gorke, moj pługi targa pod gorke i jest dobrze i nie narzekam.

Jak dla mnie to bierz władka, na allegro aktualnie stoi Wladimirec 2032 z 2001 roku z przednim napędem 32KM 20 tys do negocjacji taki by ci starczył i by ci pochodził wiele lat

gelo707    20

Główny problem to pługi kultywator, czasami rozrzutnik obornika, trzeba zachodzic z góry, ale czasami jest problem z zatrzymaniem się <_< Ziemie mam gliniastą,

Ostrzeżenie za cytowanie ostatniego postu!!

Piotruniu25    1059

Jaki masz ten rozrzutnik ja mam 4T i mam pórzyste tereny i dobrze sobie daje rade.Pług to chyba wiekszego nie masz jak 2*35 ja mam taki i jakoś daje rade.

gelo707    20

Jakoś ja tez daję radę <_< a słowo górzysty oznacza dla każdego co innego. A rozrzutnik też mam 4t radziecki. No ale koniec OT

Ostrzeżenie za cytowanie ostatniego postu!!

Kolejorz    3

Jak do sadu to T-25 bo dużo nie będzie robił typu orka itd. ale na gospodarstwo rolne to zdecydowanie MF

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17
    • Przez kopokop
      Witam jaki byście polecili ciągnik do pługa unia atlas 5 skib.Ziemie lekkie .
    • Przez jasikor
      Witam 
      Planuje zakup ciągnika o mocy 140-150 km. Pod uwagę biorę JD 6155 M POWER QUAD ECOSHIFT  oraz MF 7615 DYNA 6 ewentualnie 7614 DYNA 4. Wyposażenie ciągników miałoby być podstawowe wraz z przednim TUZ-EM i WOM-em oraz amortyzacja przedniej osi i kabiny. Chciałbym usłyszeć opinie właścicieli i użytkowników obu modeli, podzielenie się spostrzeżeniami. Chciałbym trochę dowiedzieć się na temat silników AGCO POWER stosowanych w MF - wady i zalety w stosunku do Perkinsa, spalanie, awaryjność. 
      Ceny obu modeli są podobne. proszę o pomoc i podzielenie się swoim doświadczeniem i uwagami.