Zaloguj się, aby obserwować  
mario_08

Owijarka samozaładowcza McHale

Polecane posty

piterek1979    0

Maszyny z wysokiej półki - to niech rodzice Ci je zdejmą z tej półki na podłogę to się nimi pobawisz. :unsure:

:D Haha to na jakie firmowe maszyny się zdecydowałaś? :) jaka hiena i krwiopijca Ci to wcisnęła? :D

Edytowano przez piterek1979
Cytowanie posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Mam Ci wymieniać po kolei? Np. ciagnik JD , plugi Kuhn , kosiarka Pottinger, maszyny Vicon i wiele innych..... wystarczy? I zadna hiena mi tego nie wciskala tak bezczelnie jak Ty. To jak dotrzymasz slowa i obetniesz te wlosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0

Poproszę konkrety :) ogólnikami możesz rzucać dowolnie. Zresztą dzieciaku ja Ci niczego nie wciskam :) nawet bym nie chciał ;) gdybym i pracował w jakiejkolwiek sprzedaży :blink: :unsure: śmieszny jesteś aż żal Cię słuchać, ale polemizować można :rolleyes:

pozdro

Edytowano przez milanreal1
cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Kolego @piterek1979 miej odrobinę szacunku do innych, nawet jesli ten rok w Twoim nicku jest rokiem Twoich urodzin i nawet jeśli jestem 9 lat młodszy, ok? Mówisz, że nie wciskasz nam( użytkownikom agrofoto) żadnego sprzętu. To ja się pytam, dlaczego przeglądając wczoraj różne tematy na tym portalu, trafiam po raz kolejny na Twoje posty, w których w każdym bez wyjątku, zachwalasz maszyny jakie to niby posiadasz i jakie chciałbyś posiadać oraz podajesz link do Bazy Maszynowej Danex...( tyle tego czytałem, że już to zapamiętałem). To jaki Ty masz w tym cel, aby reklamować tak tego sprzedawcę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0

Po pierwsze to TY zacząłeś rzucać obelgami nie wiedząc do kogo piszesz, a sam zaczynasz się domagać szacunku - miej szacunek do innych. Przemyśl to co piszesz i weź na te konto magnez na uspokojenie :).

Wrzuciłem do nich link (jest na forum w końcu taka opcja) Znalazłem tam ciekawe materiały do poczytania. Brałem też z tej firmy maszyny, może skutecznie zbijałem ceny i nie mam do nikogo dziwnego żalu czy urazy aby obrzucać kogoś epitetami. B)

Edytowano przez piterek1979

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Teraz piszesz, że jesteś zwykłym rolnikiem. A przed chwilą pisałeś, że niby ja, Twoja konkurencja, obrzucam Cię "mięsem"....Zastanów się, bo się pogrążasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

no jak On jest rolnikiem to Ty jako tez rolnik jesteś jego konkurencją jakby nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0
:) w sensie, że obrzucają się błotem firmy :) czytałem kiedyś takie sceny :P:blink: i jest ubaw :rolleyes: zresztą nie wiem jaką firmę prezentujesz bo gryziesz wszelkie odsyłacze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

Panowie skończcie, zanim mod się spieni. Przepychajcie się na czacie, albo na priwa. Nic ciekawego do tematu nie wnosicie. Oglądając owijarkę Pronaru odniosłem wrażenie, że stoję przed kopią McHalle, chociaż gościu zapewniał mnie że to ich pomysł :D . Ciekawe jak się sprawuje.

Edytowano przez agromatik

"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

Ja też nie wiem, bo żadnej nie reprezentuje. Zastanawia mnie tylko dlaczego, przy każdej opisywanej przez Ciebie maszynie, był link do tego dealera. A co do tych odsyłaczy, to nie tylko ja je "gryzę", po prostu wielu użytkowników nie lubi być napastywanymi takimi ofertami firm. Pamiętasz zakład...Jestem ciekaw, jak będzie wyglądał człek po 30-stce ogolony na zero :D.

Agromatik nie denerwuj się, jak mod to zobaczy to całą stronę usunie i będzie należyty porządek :D.

Edytowano przez johnylukas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterek1979    0

Co do odsyłaczy już pisałem. Mów za siebie co kto lubi a czego nie lubi :) Twoje wywody w odróżnieniu od innych osób są tu naprawdę najbardziej przykre. Idź chłopie do apteki, kup sobie ziółka bo masz jakieś problemy egzystencjalne ;) A taki z ciebie rolnik jak ze mnie poeta. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johnylukas    0

A to niby dlaczego nie mogę mówić w imieniu użytkowników, jak zauważyłem że oni też nie lubią takich hien jak Ty, a choćby kolega @brzozak. Dobra ja kończę bo jesteś krwiopijcą, który i tak wiele krwi mi popsuł.

 

PS. A nie mówiłem, że z zakładu się wycofa.......

Edytowano przez johnylukas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

na myślałem że przedstawiciele handlowi potrafią prowadzić merytoryczną dyskusję :P Ten powyżej spał na szkoleniach :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lepper    0

Diler z Zambrowa chyba lepiej skubie na Claasie już ma 2 Porshe w tym Panamerę :huh: ;[

Edytowano przez lepper

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

... i Cayenne ze swoim imieniem na tablicy rejestracyjnej :D

Edytowano przez damian1992

Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Termik32    11

Czy może ktoś udostępnić mi na dzień taką owijarkę - chcę obejrzeć jej budowę i rozwiązania w niej zastosowane... -Najchętniej Wielkopolska/Łódzkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zajaczek75    0

Witam, może ktoś z szanownych użytkowników podzieli się na nowo opiniami na temat owijarek samozaładowczych. W planach mam zakup owijarki mchale, zastanawiam się tylko czy z przednim czy bocznym załadunkiem jest lepsza

Może któraś z koleżanek lub koledzy macie doświadczenie w tym temacie.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez THE-kiler
      Witam kupiłem zdekompletowaną owijarkę samozaładowczą Ariadna poszukuję do niej  sterownika . Widziałem na Olx iż ktoś miał na sprzedaż z okolic Podlaskiego, Kobylin-Borzymy (przepraszam jeśli źle napisałem miejscowość lecz wieczorem natrafiłem na ogłoszenie a rano już go nie było) Byłbym bardzo wdzięczny 
    • Przez Jamalek
      Panowie, 
      Proszę o podpowiedź kupiłem owijarka sipme, ma urwany wtyk do licznika owinieć, ktoś pociągnął i urwał. Podpowie ktoś jaki idzie wtyk do tego komputerka ? Mam model jak zdjęciu magnes, przewód z czujnikiem jest brakuje tylko wtyk. 


    • Przez 6441Marcin6441
      Co sądzicie o zamontowaniu układu automatyki do owijarki bel?
      Urządzenie sterowane pilotem:
       
      -automatyczne zatrzymanie owijarki po osiągnięciu zaprogramowanej liczby obrotów:
      -ustawianie w pozycji do rozładunku
      -ustawianie w pozycji do załadunku
      -rozpoczęcie cyklu po wysłaniu sygnału z pilota sterujacego
    • Przez przemekk800i
      witam
      stoję przed zakupem owijaki. nie wiem która bedzie lepsza do owinięcia w jednym roku jest około 600 bel unia ma owijanie na dwie folie i 3 wałki do obracania bel za to maja ma pasy. nie wiem która będzie lepsza i trwalsza .  dodam ze w tym roku miałem do czynienia z owijarka na linki i z bocznym załadunkiem wszystko ok ale to nie jest to
      proszę o poradę.
      pozdrawiam 
    • Przez piootr
      Mam zamiar kupić owijarke z sipmy na folie 50 i 75 cm , urzytkuje ktoś taką maszyne albo jakąś inną owijającą folią 75 cm jak się coś takiego sprawuje , powinno się szybciej owijać
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj